Ana sayfa

Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd

şirket Profili
Shenzhen BAKO VISION Technology Co, Ltd, 2005 yılında Shenzhen, teknolojik olarak gelişmiş LED ekranların bir dünya standartlarında üretici, SHENZHEN BAKO LTD holding holding şirketler (Stok Kodu: 871745), yurtiçi ve yurtdışı pazarlar arasında yüksek son profesyonel müşterilere odaklanarak başladı. BAKOVISION standart LED ekranların yanında OEM, ODM, yaratıcı LED modellerinin terzi çalışmalarını tam olarak sağlayabilmektedir.

BAKO VISION deneyimli takım liderlerinden oluşmaktadır ve her biri 10 yıldan fazla bir süredir LED ekran sektöründe çalışmaktadır. Ar-Ge, Üretim, Satış, Teknik Destek departmanlarımızın tamamı… Büyük takım çalışmamızın verimli ve sorunsuz çalışmasını sağlayarak, kaliteli ürün sunma ve zamanında ön servis sunma imkanı da BAKO VISION ekibi tarafından sağlanmaktadır.

BAKO VISION ürün serileri, UHD ince perde, I / O kiralama, I / O sabit kurulum, şeffaf ekran, reklam posteri, katlanabilir ekran, esnek ekran, perde, zemin LED, çevre ekranı…. Bu arada, deneyimli Ar-Ge ekibimiz ve kapsamlı yönetim, her zaman açık ve yaratıcı çözümler kadar özelleştirilmiş çözümler için yeni model ve takım kırma konusunda uzman.

BAKO VISION ana pazarları Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Asya arasındadır, tüm ürünlerimiz RoHS 、 CCC 、 CE 、 FCC 、 ETL 、 UL tarafından sertifikalandırılmıştır. Kaliteden ödün vermeden, yetkin bir şekilde kazandığımız, geçmiş yıllarda gelişme gösteren BAKO VISION sürekli büyüme ve marka konumlandırmanın tümü, 120'den fazla ülkedeki çeşitli kanal müşterileri ile uzun vadeli ortaklığa güvenmektedir.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Shenzhen BAKO VISION Technology Co, Ltd, Shenzhen, 2005 yılında yurtiçi ve yurtdışı pazarlar arasında üst düzey profesyonel müşterilere odaklanarak, teknolojik olarak gelişmiş LED ekranlar dünya standartlarında bir üretici başladı.BAKOVISION, standart LED ekranların yanında OEM, ODM, yaratıcı LED modellerinin terzi işini tam olarak sağlayabilecek kapasitededir.

 

BAKO VISION, deneyimli ekip liderlerinden oluşur ve her biri 10 yılı aşkın süredir LED ekran sektöründe çalışmaktadır.Tüm Ar-Ge, Üretim, Satış, Teknik Destek departmanlarımız… büyük ekip çalışmamızla verimli ve sorunsuz bir şekilde çalışmakta, ayrıca kaliteli ürün teslim etmek ve zamanında ön hizmet sunmak BAKO VISION ekibi tarafından da güvence altına alınmaktadır.

 

BAKO VISION ürün serileri arasında UHD ince hatve, I / O kiralama, I / O sabit kurulum, şeffaf ekran, reklam posteri, katlanabilir ekran, esnek ekran, perde, zemin LED, çevre ekranı ... Bu arada, deneyimli Ar-Ge ekibimize dayanarak ve kapsamlı yönetim, biz her zaman açık ve yaratıcı çözümler yanı sıra özelleştirilmiş çözümler için yeni model ve takım kırma konusunda yetkin.

 

BAKO VISION ana pazarları Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Asya arasındadır, tüm ürünlerimiz RoHS 、 CCC 、 CE 、 FCC 、 ETL 、 UL sertifikalıdır.Gelişimin son yıllarında kaliteye sıkı sıkıya bağlı, yetkin bir şekilde kazanan, BAKO VISION sürekli büyüme ve marka konumlandırmanın hepsi 120'den fazla ülkedeki çeşitli kanal müşterileri ile uzun vadeli ortaklığa dayanmaktadır.

 

Şirket Vizyonu: Profesyonel Ekip Profesyonel Çalışmaya Odaklanın, BAKOVISION markasını bu şekilde oluşturun.

 

Şirket Misyonu: profesyonel müşterilerine Profesyonel çözüm sunuyoruz, müşteriler için değer yaratmak.

 

Şirket Ruhu: Odak Verimliliği Samimiyet Yenilik.

Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd
Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd
Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd
Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd
Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd
Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd
Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd
Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd
Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : BAKO VİZYONU

No. Çalışanları : 100~600

Yıllık satış : 10millions-80millions

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd Sertifikalar