640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 6.67mm | Piksel Yoğunluğu: | 22478 piksel / m2 |
|---|---|---|---|
| Kabine Boyut: | 640mmx640mm | Kabine çözünürlüğü: | 96 * 96pixels |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum Döküm die | Giriş Koruması (ön / arka): | IP65/IP54 |
| Parlaklık: | > 6500nits | Sürüş yöntemi: | 1/6 tarama |
| Vurgulamak |
led ekran sahne zemin,sahne arka led ekran |
||
Ürün Açıklaması
Anahtar Özellikler / Özel Özellikler:
1. Göreceli olarak düşük maliyet (fabrika), bütçenizi karşılayın
2. Kararlı yeteneği, profesyonel test geçmek
3. yüksek parlaklık, görüntü görüntüleme yüksek çözünürlüklü
4. Su geçirmez ve toz geçirmez: IP65
5. Geniş görüş açısı, 140 derece
6. İyi ısı emisyonu yeteneği
7. 40+ ülkeye ihraç edildi
Şartname
| model | ORB-6,67 |
| Piksel aralığı | 6.67mm |
| Piksel yoğunluğu | 22478 piksel / m 2 |
| LED Türü | SMD3535 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabine boyut | 640mmx640mm |
| Kabine Çözünürlük | 96 * 96pixels |
| Kabine Ağırlığı | 13kg |
| Dolap malzemesi | alüminyum döküm |
| Giriş Koruması (ön / arka) | IP65 / IP54 |
| Parlaklık | > 6500nits |
| Görüş açısı (h / v) | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş yöntemi | 1/6 Tarama |
| Çerçeve Yenile | Hz 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | > 1500Hz |
| Gri Ölçek | 16bit |
| Güç Tüketimi (ort.) | 300w / m 2 |
| Giriş gerilimi | AC 110/220 ± 10%, 50 ~ 60Hz |
| Sıcaklık (çalışma / depolama) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalışma / depolama) | % 10 ~% 90 RH /% 10 ~% 85 RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Ömür | ≥100000hrs |
| Piksel hatası | <0.0003 |
Hizmetler:
1) Ürünlerimiz veya fiyatlar ile ilgili sorularınız 24 saat içinde cevaplandırılacaktır.
2) Akıcı İngilizce'deki tüm soruları cevaplamak için iyi eğitimli ve deneyimli personel
3) Özelleştirilmiş tasarımlar, OEM ve ODM siparişleri kabul edilir
4) Satış alanınızın, tasarım fikirlerinin ve tüm özel bilgilerinizin korunması
5) Teknoloji eğitimi
(A) Fabrikada operasyon eğitimi ve bakım eğitimi içeren ücretsiz teknoloji eğitimi sağlıyoruz
(B) Gerekirse mühendislerimizi ülkenize göndereceğiz
Uygulamalar durumda:
Aydınlatma gösterileri, konserler, düğün, etkinlikler, alışveriş merkezleri, eğlence ve spor mekanları, okullar, hükümet, ticaret fuarı, sergi, basın toplantısı, toplantı salonları, sinemalar, havaalanları, oteller ve istasyonlar için yaygın olarak kullanılır.


Ürün Özellikleri
Açık Sahne Kiralama LED Ekran 640mmx640mm Kabine Dikişsiz Ekleme İnce Ağırlık Anahtar Özellikler / Özel Özellikler: Reklam su geçirmez SMD açık RGB LED ekran 1. Göreceli olarak düşük maliyet (fabrika), bütçenizi karşılayın 2. Kararlı yeteneği, profesyonel test geçmek 3. yüksek parlaklık, görüntü gör...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Kiralık LED Ekran P3.91 – 500x1000mm Döküm Kabin, Hızlı Kilit, 7680Hz, Sahne ve Konser için
LED video paneli, Kiralama ve Sahne uygulaması için tasarlanmıştır ve isteğe bağlı olarak 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm ve 3,91 mm piksel aralıklarına sahiptir. Manyetik modül ve modüler güç ünitesi tasarımı, saha bakımı için çok kolaydır.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.