Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
Ürün Detayları
| Malzeme: | Alüminyum Döküm die | led tipi: | SMD2121 |
|---|---|---|---|
| Kabine ağırlığı: | 8kg | Ortalama Güç Tüketimi: | 320W / m |
| Gri Ölçek: | 16bits | LED yapılandırma: | 1R1G1B |
| Vurgulamak |
indoor full color led display,Kapalı tam renkli LED ekran |
||
Ürün Açıklaması
P3.91 Kapalı kiralama LED ekran Konserler, gösteriler, etkinlikler için Döküm Kabini
Açıklama:
Kapalı kiralama LED ekran, konser, gösteri, etkinliklerde yaygın olarak kullanılabilir. Üstün kaliteli uzun ömür.
Özellikler:
1. Ön servis modülü tasarımı. Bakım için kolay.
2. Hızlı kurulum.
3. Mükemmel termal yönetim.
4. kaliteli uzun ömürlü.
5. Hafif ve sorunsuz bir kombinasyon.
6. İyi görüş açısı ve çok net görüntüler.
Avantajları:
1. LED ekran 10 yıllık tecrübesi ile.
2. Tüm ürünler CE, LCC ve ROHS sertifikaları geçti.
3. Deneyimli araştırma ve geliştirme grubu.
4. Gelişmiş üretim ekipmanları, üretim verimliliği ve kalitesini artırır.
5. Güçlü üretim kapasitesi, 8000m² / aydan fazla.
6. Satış sonrası servis iyi.
Teknik parametre:
| model | IRA-3.91 |
| Piksel aralığı | 3.91mm |
| Piksel yoğunluğu | 65536 piksel / m² |
| LED Türü | SMD2121 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabine boyut | 500 * 500mm 500 * 1000mm |
| Kabine Çözünürlük | 128 * 128px 128 * 256px |
| Kabine Ağırlığı | 8 kg (13kg) |
| Dolap malzemesi | alüminyum döküm |
| Giriş Koruması (ön / arka) | IP40 / IP21 |
| Parlaklık | > 1200nits |
| Görüş açısı (h / v) | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş yöntemi | 1/16 tarama |
| Çerçeve Refeş | ≥60HZ |
| Veri Yenileme Hızı | > 1500HZ |
| Gri Ölçek | 16bits |
Gönderi:
1. Shiping Limanı: Shenzhen, Çin.
2. Teslim Süresi: 20-25 iş günü.
3. Ödeme Süresi: T / T, L / C


Ürün Özellikleri
P3.91 Kapalı kiralama LED ekran Konserler, gösteriler, etkinlikler için Döküm Kabini Açıklama: Kapalı kiralama LED ekran, konser, gösteri, etkinliklerde yaygın olarak kullanılabilir. Üstün kaliteli uzun ömür. Özellikler: 1. Ön servis modülü tasarımı. Bakım için kolay. 2. Hızlı kurulum. 3. Mükemmel ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.