Yüksek Kontrast Oranı Futbol Stadyumu Led Ekran, Stadyum Büyük Ekran 360W
Ürün Detayları
| Led modülü boyutu: | 1280 * 960mm | led Chip: | Epistar, Cree, Nichia |
|---|---|---|---|
| Güç kaynağı: | MEANWELL'in | sürücü IC: | MBI5124 |
| led tipi: | DIP346 | ||
| Vurgulamak |
stadyum çevre led göstermek,sahne arka led ekran |
||
Ürün Açıklaması
Stadyum çevresi LED ekranın Avantajları:
1. Yumuşak maske: Yumuşak maske için kendi tasarımımız var. Bir şey için, bu oyuncuları koruyabilir ve
bir başka, aynı zamanda LED paneli koruyabilir.
2. Kabinin üstündeki yumuşak kauçuk koruyucu: Oyuncuları korumak için her bir kabinin üstüne yumuşak bir lastik koruyucu koyacağız.
3. Ayarlanabilir açı: Dolap arka tarafında destekleyici var. Böylece görüş açısı buna göre ayarlanabilir.
4. İyi su geçirmez koruma: Ön IP65 ve arka IP54'tür. Dış mekan uygulamaları için hiçbir sorun yoktur.
5. Büyük görüş açısı: SMD görüş açısı DIP'den daha büyüktür. Görüş açısı yatayda 160 ° ve dikeyde 110 ° 'dir.
6. İyi renk bütünlüğü: 3 LED çip bir lambada kapsüllendiği için, SMD renk homojenliği DIP'den çok daha iyidir, bu nedenle gösterilen etki mükemmeldir.
7. Enerji tasarrufu: güç tüketimi LED billboard için önemli bir faktördür. BAKO'nun LED ekranı, müşterilerin enerjiden tasarruf etmelerine yardımcı olmak için düşük güç tüketimi ile tasarlanmıştır.
8. Veri iletimi için çift koruma: Veri iletimi için çift koruma sağlayacağız. Veri aktarımında herhangi bir sorun olsa bile, tüm ekran hala normal şekilde çalışabilir.
9. Kolay ulaşım: müşteriler için tekerlekler ile uçuş vakaları yapacağız. Bu yüzden ulaşım için uygun.
Uygulamalar:
Reklam medyası, spor stadyumları, kamu alanı, futbol oyunu, basketbol oyunu, yüzme, havuz golf oyunu vb.
Parametre:
| model | ST-10 |
| Piksel aralığı | 10mm |
| Birim boyutu | 1280 * 960 * 187mm |
| LED Türü | SMD3535 |
| Piksel / birim | 128 * 96 |
| Ağırlık birimi | 80kg |
| Görüş açısı (h / v) | 140 ° / 140 ° |
| Uygulama | Depolama-40 ~ 60 ° C, Çalışma-20 ~ 50 ° C |
| Koruma Seviyesi (Ön / Arka) | IP65 / IP54 |
| Güç Tüketimi (AVG.) | 360W |
| Sürme | 1/4 Tarama |
| Çerçeve Yenile | Hz 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | > 1500Hz |
| İşleme | 16bit |
| Maksimum parlaklık | > 6500nits |
| Güç kaynağı | AC 110/220 ± 10%, 50 ~ 60Hz |
| MTBF | ≥ 1000 Saat |
| Ömür | ≥ 100000 Saat |
| Piksel hatası | <0.0003 |



Ürün Özellikleri
Basketbol, Kriket, Beyzbol Yüksek Kontrast Oranı Parlaklık Spor Çevre Led Ekran Stadyum çevresi LED ekranın Avantajları: 1. Yumuşak maske: Yumuşak maske için kendi tasarımımız var. Bir şey için, bu oyuncuları koruyabilir ve bir başka, aynı zamanda LED paneli koruyabilir. 2. Kabinin üstündeki yumu...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.