P16 7500 Nits Spor Çevre Led Ekran Afiş Billboard Yüksek Yenileme Hızı
Ürün Detayları
| Pitch: | 16mm | Kartvizitten büyükçe fotoğraf boyutu: | 1280x960mm |
|---|---|---|---|
| LED: | DIP346 | Güç kaynağı: | MEANWELL'in |
| Vurgulamak |
stadium perimeter led display,sahne arka led ekran |
||
Ürün Açıklaması
Çevre ekran özellikleri
1. Lastik maske: Lastik maske futbolcuyu koruyabilir ve led ekranın kendisini koruyabilir;
2. Kabinin üstündeki köpük koruyucu, oyuncuları koruyabilir;
3. kabinin arkasında ayarlanabilir dirsek;
4. İyi su geçirmez koruma: Ön IP65 ve arka IP54;
5. iyi renk tekdüzelik, çünkü biz led en yüksek oranını kullanın;
7. Enerji tasarrufu, biz yüksek verimli güç kaynağı, en yüksek oranda led vb.
8. Çift veri yedekleme: Bir veri kablosu çalışmıyorsa, çevre led ekranı hala iyi çalışabilir;
9. Kolay ulaşım: müşteriler için tekerlekler ile uçuş vakaları yapacağız. Bu yüzden ulaşım için uygun. Ayrıca çevre led ekran hareket için özel sepeti terzi olabilir;
9. 7,500nit parlaklık her zaman kullanılabilir;
Çevre led ekran özellikleri
| Piksel aralığı | 16mm |
| Piksel yoğunluğu | 3,906dots / metrekare |
| Renk yapılandırması | 1R1G1B |
| LED Kapsülleme | DIP346 |
| Modül boyutu | 256 mm x 256 mm |
| Modül Çözünürlüğü | 16dots x 16dots |
| Sürücü görevi | Statik Sabit Akım |
| Parlaklık | > 8,000nits |
| Görüntüleme Mesafesi | 16m - 160m |
| Görüş açısı | H: 120 °, V: 70 ° |
| Yenileme hızı | 2,000HZ |
| Kare hızı | 120frame / sn |
| Gri sınıf | Her rengin 256 seviyeleri |
| Renk notu | 16.7M |
| Güç girişi | AC110V / 220V / 50HZ |
| Maksimum Güç Tüketimi | 1,600W / metrekare |
| Ave. Güç tüketimi | 400W / metrekare |
| Depolama sıcaklığı | -40 ℃ - + 80 ℃ |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ - + 60 ℃ |
| Kör nokta oranı | <1 / 10,000 |
| MTBF | > 10.000 Saat |
| Ömür | > 100.000 Saat |
| Su geçirmez | IP65 |
| Çalışma Nemi | % 10 -% 95 |
| Kontrol sistemi | Eşzamanlı, Eşzamansız |
| İşletim sistemi | Win 98, Win2000, XP, 07.etc |
| Giriş kaynağı | Tüm Biçim (AVI, MPEG, VOB, RM, vb) |
| sertifika | CE, LVD, RoHS |


Ürün Özellikleri
Yüksek Yenileme Hızı P16 7500 Nits Çevre Led Ekran, Spor Reklamlar için Stadyum Led Banner Billboard Çevre ekran özellikleri 1. Lastik maske: Lastik maske futbolcuyu koruyabilir ve led ekranın kendisini koruyabilir; 2. Kabinin üstündeki köpük koruyucu, oyuncuları koruyabilir; 3. kabinin arkasında ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Kiralık LED Ekran P3.91 – 500x1000mm Döküm Kabin, Hızlı Kilit, 7680Hz, Sahne ve Konser için
LED video paneli, Kiralama ve Sahne uygulaması için tasarlanmıştır ve isteğe bağlı olarak 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm ve 3,91 mm piksel aralıklarına sahiptir. Manyetik modül ve modüler güç ünitesi tasarımı, saha bakımı için çok kolaydır.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.