Düğün Olay Kapalı Video Duvar Led Ekran, Led Sahne Ekran Kiralama 1/10 Tarama
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 1.875mm | Piksel yoğunluğu: | 284444 piksel / m2 |
|---|---|---|---|
| Kabin Çözünürlüğü: | 128 * 128 piksel | Parlaklık: | > 1200nits |
| En Büyük İzleme Açısı (Y / D): | 140 ° / 140 ° | Sürüş yöntemi: | 1/10 tarama |
| Vurgulamak |
led ekran sahne zemin,sahne arka led ekran |
||
Ürün Açıklaması
Kapalı Led Ekran Sahne Etkinliği Otel Düğün Ekranı Video Duvar Filmi Kurulumu Kolay
Kapalı LED Ekran Temel Özelliği
1. Konveks Şekilli, İçbükey Şekilli ve Dalga Şekilli ekranların isteğe bağlı
2. İsteğe bağlı Ön servis ve arkadan servis
3. Ön servis modülü tasarımı, bakımı kolay
4.OEM ve ODM fiyatı, fabrika çıkış fiyatı, fabrika fiyatı, FOB fiyatı, CIF fiyatı.
5. Çeşitli özelliklere ve modellere sahip ürünler, ihtiyacınıza göre sipariş edilebilir.
6. Mühendislerimiz ekranı kurma ve ayarlama konusunda özgürdür.
7. Hızlı kurulum yapısı ve asılı, süper ince kabin ve süper hafif.
Kapalı LED Ekran Uygulaması
sahne performansı, bar eğlencesi, tören düğünü, konferans, sergi, müzikal tiyatro ve diğer etkinlik kiralama uygulamaları;
Kapalı LED Ekran Özellikleri
| Modeli | BHD |
| Piksel aralığı | 1.875 mm |
| Piksel yoğunluğu | 284444 piksel / m2 |
| LED Türü | SMD1515 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabin Ölçüsü | 480 * 480 mm |
| Kabine Çözünürlüğü | 128 * 128 piksel |
| Kabin Ağırlığı | 8kg |
| Kabin Malzemesi | döküm alüminyum |
| Giriş Koruması (ön / arka) | IP40 / IP21 |
| Parlaklık | > 1200nit |
| İzleme Açısı (Y / D) | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş Yöntemi | 1/10 Tarama |
| Çerçeve Yenileme | ≥ 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | > 1500Hz |
| Gri Tonlama | 16 bit |
| Güç Tüketimi (ort.) | 320 ağırlık / m2 |
| Giriş gerilimi | AC 110/220 ±% 10/50 ~ 60Hz |
| Sıcaklık (çalışma / saklama) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalıştırma / saklama) | % 10 ~% 90 Bağıl Nem /% 10 ~% 85 Bağıl Nem |
| MTBF | ≥1000 saat |
| Ömür | ≥50000 saat |
| Piksel Hatası | <0.0003 |


Ürün Özellikleri
Kapalı Led Ekran Sahne Etkinliği Otel Düğün Ekranı Video Duvar Filmi Kurulumu Kolay 2-BHD.pdf Kapalı LED Ekran Temel Özelliği 1. Konveks Şekilli, İçbükey Şekilli ve Dalga Şekilli ekranların isteğe bağlı 2. İsteğe bağlı Ön servis ve arkadan servis 3. Ön servis modülü tasarımı, bakımı kolay 4.OEM ve ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.