Ticari Kamyon Mobil Led Ekran, Tanıtım / Bildirim İçin Led Treyler Ekranı
Ürün Detayları
| led tipi: | / 2525 SMD1921 | LED yapılandırma: | 1R1G1B |
|---|---|---|---|
| Kabine malzemesi: | soğuk çelik | Kabine ağırlığı: | 50KG |
| Parlaklık: | > 6500nits | Belirtimi: | Mevcut Çok Boyutlu |
| Vurgulamak |
mobile led display truck,led advertising trailer |
||
Ürün Açıklaması
Ürünler mobil treyler LED ekran trafik yönetimi, büyük toplantılar ve spor etkinlikleri, ticari reklam LED ekran, alışveriş merkezi LED ekran, mobil medya için LED ekran gibi yaklaşan olayların kamu duyurusu için popüler olarak kullanılan mobil ekran cihazıdır.
Ürün Özellikleri
• Geniş görüş açısı
• Enerji tasarrufu
• Yüksek renk kalitesi ve tekdüzelik
• Düşük tüketim ve uzun ömür
• Mükemmel termal yönetim
• Kolay bakım
Ürün Detayları
| Piksel aralığı | 4mm |
| Piksel yoğunluğu | 62500 px / m 2 |
| LED Türü | / 2525 SMD1921 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabine boyut | 1024 * 768mm |
| Kabine Çözünürlük | 256 * 192px |
| Kabine Ağırlığı | 50kg |
| Dolap malzemesi | Soğuk çelik |
| Giriş Koruması (ön arka) | IP65 / IP54 |
| Parlaklık | > 6500nits |
| Görüş açısı (h / v) | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş yöntemi | 1/8 Tarama |
| Güç Tüketimi (ort.) | 300w / m 2 |
| Çerçeve Yenile | Hz 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | ≥ 1500Hz |
| Gri Ölçek | 16bit |
| Güç kaynağı | AC 110/220 ± 10% 50 ° 60Hz |
| Sıcaklık (çalışma / depolama) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalışma / depolama) | % 10 ~% 90 relatif nem % 10 ~ 85% RH |
| MTBF | ≥1000 Saat |
| Ömür | ≥100000 Saat |
| Piksel hatası | <0.0003 |
Prouduct görüntüleri


Avantajları
Mükemmel su geçirmez yapı: açık mobil LED ekran için olduğu gibi, su geçirmez iyi yapmalıyız. Ürünlerimiz neredeyse tamamen anti-toz ve anti-su jeti olabilir. LED ekran serbestçe hareket edebilir.
Yüksek değer: 6500nit ve geniş görüş açısının parlaklığı, daha uzun izleme mesafelerinde bile farklı mesafelerde izleyen insanların ihtiyaçlarını karşılayabilir. 16 bitlik gri tonlama, görüntünün renginin canlı ve hassas olmasını da sağlar.
Güçlü plastisite: Kelimeler, semboller ve videolar yoluyla reklam veya büyük bildirimler gibi yaymak istediğiniz her şeyi oynayabilir. Sizin için içerik ve form oluşturma haklarına sahip olursunuz. Kullanımı daha kolay: Hem uzaktan kumanda hem de telefon, tablet, dizüstü bilgisayar ve bilgisayar üzerinden yerinde programlama için kullanılabilir.
Hizmetler
Özelleştirilmiş ürünler için kişiselleştirme hizmeti sunabilir ve yerinde kurulum ve test hizmeti sağlayabiliriz.
Sattığımız ürünler için 2 yıl garanti ve ücretsiz onarım hizmeti sunuyoruz.
Ayrıca müşterilerin mühendislerine ücretsiz eğitim sağlıyoruz.
İpuçları
Ödeme: L / C, T / T, Western Union kabul ediyoruz.
Gönderi: biz sipariş yerleştirdikten sonra 20-25 iş günü içinde kargoya verilir, ancak belirli teslim süresi nakliye şirketi ve nakliye detayları tarafından etkilenecektir.
Paket: biz genellikle paketi bir ahşap kutu veya uçuş durumda
Ürün Özellikleri
Promosyon için Açık Ticari Reklam Römorku Monte Mobil LED Ekran, Uyarı Ürünler mobil treyler LED ekran trafik yönetimi, büyük toplantılar ve spor etkinlikleri, ticari reklam LED ekran, alışveriş merkezi LED ekran, mobil medya için LED ekran gibi yaklaşan olayların kamu duyurusu için popüler olarak ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.