Özelleştirilmiş P6 Kapalı Led Ekran, Alüminyum Yapı Hd Sahne İçin Led Paneller
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 6 mm | Piksel Yoğunluğu: | 27778 piksel / m2 |
|---|---|---|---|
| led tipi: | SMD3528 | LED yapılandırma: | 1R1G1B |
| Kabine Boyut: | 576 * 576mm | Kabine çözünürlüğü: | 96 * 96pixels |
| Gri Ölçeği: | 16bit | Güç Tüketimi (ort.): | 200W / m2 |
| Vurgulamak |
led ekran sahne zemin,konser LED ekran |
||
Ürün Açıklaması
Anahtar özellik
• Konveks Şekilli, Konkav Şekilli ve Dalga Şekilli ekranların isteğe bağlı
• Ultra ince ve hafif
• Kiralık İnce alüminyum yapı
• Kesintisiz yapıştırma
• Hızlı kilit sistemi, kolay kurulum
• Yüksek yenileme hızı ve yüksek kontrast
• Geniş görüş açısı
• Hafif ve kullanımı kolay
• Çalışma durumu göstergesi mevcut
Uygulama
Yaygın alışveriş merkezleri, eğlence mekanları, okullar, devlet kurumları, fuar, fuar, basın toplantısı, toplantı salonları, sinemalar, havaalanları, oteller, iç, istasyon bekleme alanı, açık stadyum ve çeşitli kamusal alanlarda kullanılır. tesisler vb
Şartname
| model | IRB-6 |
| Piksel aralığı | 6mm |
| Piksel yoğunluğu | 27778 piksel / m 2 |
| LED Türü | SMD3528 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabine boyut | 576 * 576mm |
| Kabine Çözünürlük | 96 * 96pixels |
| Kabine Ağırlığı | 8kg |
| Dolap malzemesi | alüminyum |
| Giriş Koruması (ön / arka) | IP40 / IP21 |
| Parlaklık | > 1200nits |
| Görüş açısı (h / v) | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş yöntemi | 1/10 Tarama |
| Çerçeve Yenile | Hz 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | > 1500Hz |
| Gri Ölçek | 16bit |
| Güç Tüketimi (ort.) | 200w / m 2 |
| Giriş gerilimi | AC 110/220 ± 10% 50 ° 60Hz |
| Sıcaklık (Çalışma / depolama) | -20 ° 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Nem (Çalışma / depolama) | % 10 ~% 90 relatif nem ~ 85% RH /% 10 |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Ömür | ≥100000hrs |
| Piksel hatası | <0.0003 |
Servisimiz:
1. Soruşturma cevap süresi: 12hrs içinde.
2. OEM ve ODM: tasarım ve özelleştirilmiş gereksinimleri üretmek.
3. Distribütörlere zaten sahip olduğumuz özelleştirilmiş tasarım ve modelleri sağlayın.
4. Satış alanınızı, tasarım fikrinizi ve tüm özel bilgilerinizi koruyun.
5. En kaliteli + uygun fiyat + hasta satış sonrası servis.
6. parlak opto size sunabilir led sahne ekranı, led açık video duvar, düğün led ekran, sahne led elektronik ekran ve led geniş ekran tam renkli ekran.


Ürün Özellikleri
Performans Sahne İnce alüminyum yapı Hotselling için Kapalı Kiralama LED Ekran P6 Anahtar özellik • Konveks Şekilli, Konkav Şekilli ve Dalga Şekilli ekranların isteğe bağlı • Ultra ince ve hafif • Kiralık İnce alüminyum yapı • Kesintisiz yapıştırma • Hızlı kilit sistemi, kolay kurulum • Yüksek ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.