Ön servis P1.9 HD İç Mekan Led Ekran, Trafik merkezi için nationstar ledli
Ürün Detayları
| tip: | Kapalı | Piksel aralığı: | 1,92 mm |
|---|---|---|---|
| Yenileme hızı: | ≥ 1500Hz | Gri tonlama: | 16bit |
| Dolap Malzemesi: | Die-döküm | Dolap Ağırlığı: | 4.6kg |
| Ömür: | 0050000 Saat | Piksel Hatası: | <0.0003 |
| Vurgulamak |
hd led video duvar,alışveriş merkezi led ekran |
||
Ürün Açıklaması
Ön servis P1.9 HD İç Mekan Led Ekran, Trafik merkezi için nationstar ledli
P1.9 HD Kapalı Led Ekran Açıklama:
1) Uygulama: Kapalı Sabit
2) İsteğe bağlı Ön servis ve arkadan servis
3) Sessiz çalışma
4) Hafif ve kesintisiz
5) Yüksek gri ve düşük parlaklık
6) Yüksek Renk Doğruluğu
7) Geniş görüş açısı
8) Mükemmel termal yönetim
9) Düşük tüketim
10) Hızlı teçhizata izin veren hızlı kilit sistemi
11) Uzun ömür süresi
12) Başarısızlık arasında daha kısa ortalama süre
P1.9 HD Kapalı Led Ekran Özellikleri
| Modeli | IU-1.9 |
| Piksel aralığı | 1,92 mm |
| Piksel yoğunluğu | 271232 piksel / m2 |
| LED Türü | SMD1010 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabin Ölçüsü | 400 * 300 mm |
| Kabine Çözünürlüğü | 208 * 156 piksel |
| Kabin Ağırlığı | 4,6 kg |
| Kabin Malzemesi | kalıp döküm |
| Giriş Koruması (ön arka) |
IP40 / IP21 |
| Parlaklık | > 800nit |
| İzleme Açısı (Y / D) | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş Yöntemi | 1/26 Tarama |
| Güç Tüketimi (ort.) | 220 w / m2 |
| Çerçeve Yenileme | ≥ 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | ≥ 1500Hz |
| Gri Tonlama | 16 bit |
| Güç kaynağı | AC 110/220 ±% 10 50 ~ 60 Hz |
| Sıcaklık (işletim / depolama) |
-20 ~ 50 ° C -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalıştırma / saklama) | % 10 ~% 90 bağıl nem % 10 ~% 85 bağıl nem |
| MTBF | ≥1000 Saat |
| Ömür | ≥50000 Saat |
| Piksel Hatası | <0.0003 |
Vakalar

Hakkımızda
1) Bakovision, iç ve dış mekan tam renkli ekran, LED arka perde duvarı, LED kavisli ekran, LED şerit bilgi ekranı içeren eksiksiz bir ürün yelpazesine sahiptir.
2) Bakovision, çeşitlendirilmiş iş felsefesine sahiptir, grup yönetimi modu, müşterilerin kaldırma konusunda endişelenmeleri için her bir ekran öğesini mükemmel kalitede, yüksek kaliteli hizmeti korur.
3) 10000 metrekareden fazlasına sahibiz.Üretim kapasitemiz ayda 8.000 metrekareye ulaşıyor.Müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmemizi sağlıyor.
4) Monte edilen kapalı tam renkli LED Ekran, mükemmel termal yönetime sahip alüminyum alaşımlı maske kullanır.Dış mekan tam renkli ekrana gelince, kesinlikle IP65 standardına göre tasarlıyor ve üretiyoruz.
5) Güvenilir kalite, ileri teknoloji, istikrarlı teknoloji, otomatik üretim ekipmanı ve uygun fiyat.
6) Ekranın kurulumu sırasında, sistem ve LED ekranın çalışma prensibi hakkında basit bir eğitim yapacağız. Ekran sistemi kurulumu ve günlük bakımın yanı sıra basit yazılım ve donanım sorun giderme dahil.
SSS:
S1: Teslim süresi ne zaman?
A1: Depozitoyu aldıktan sonra 10 gün içinde üretim yapacağız.
S2: Ödeme yöntemi nedir?
A2: Çeşitli ödeme yöntemlerini destekliyoruz, en yaygın olanı TT'dir.
S3: Dış Mekan LED Ekranının piksel aralığı nedir?
A3: Dış Mekan (P3mm / P3.91mm / P4mm / P5mm / P6mm / P6.25mm / P6.67mm / P8mm / P10mm / P16mm)
S4: Nerelerde kullanılır?
A4: Açık ve Sabit kullanım. Fiziksel sporlar, reklam, banka, borsa, istasyon, liman, pazar yeri, telekomünikasyon, bölüm, okul, monitör, restoran, eğlence vb.
S5: HD video oynatabilir mi?
A5: Evet, Linsn kontrol sistemi ile HD video işlevini gerçekleştirebilir.
S6: Kontrol sistemi nedir?
A6: Bu model için standart kontrol sistemimiz Linsn, Novastar'dır. Ayrıca Xixun, TF, Colorlight vb. Gibi diğer kontrol sistemlerini de destekleyin.
Ürün Özellikleri
Ön servis P1.9 HD İç Mekan Led Ekran, Trafik merkezi için nationstar ledli P1.9 HD Kapalı Led Ekran Açıklama: 1) Uygulama: Kapalı Sabit 2) İsteğe bağlı Ön servis ve arkadan servis 3) Sessiz çalışma 4) Hafif ve kesintisiz 5) Yüksek gri ve düşük parlaklık 6) Yüksek Renk Doğruluğu 7) Geniş görüş açısı ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.