Komuta Merkezi için Ön Erişim P1.8 HD Led Ekran 600x337.5mm panel
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 1.66 mm | Piksel yoğunluğu: | 360000 piksel / m2 |
|---|---|---|---|
| LED Türü: | SMD1010 | LED Yapılandırması: | 1R1G1B |
| Dolap Malzemesi: | Die-döküm | Dolap Ağırlığı: | 4.6kg |
| İzleme Açısı (Y / D): | 140 ° / 140 ° | Sürüş yöntemi: | 1/30 Tarama |
| Vurgulamak |
alışveriş merkezi led ekran,modüler led ekran |
||
Ürün Açıklaması
Komuta Merkezi için Ön Erişim P1.8 HD Led Ekran 600x337.5mm panel
P1.8 HD Led EkranÖzellikleri:
1.Düşük parlaklıkta yüksek gri tonlama : Ayarlanabilir (> 800nit) parlaklık, yalnızca iç mekan LED ekranının parlaklık gereksinimlerini karşılamakla kalmaz, aynı zamanda hassas ve net görüntüyü 16 bit gri seviyesinde korur.Ayrıca, yüksek çözünürlüklü efekt, tek tip parlaklık ile gelir ve yumuşak renk iç mekan için uygundur.
2. Geniş görüş açısı: İster geniş ister dar bir odada oturun, yatay ve dikey görüş açıları 140 dereceye ulaştı, bu da izleyicilerin farklı yönlerdeki izleme ihtiyaçlarını büyük ölçüde karşıladı. Görüntü etkisi menzil içinde büyük ölçüde değişmeyecek.
3. Mükemmel termal yönetim: Kapalı veya Yarı kapalı bir alanda, ısı dağılımı çok önemlidir ve benzersiz tasarım, bu ürünün mükemmel bir termal yönetime sahip olmasını sağlar.Ayrıca, ısı dağılımı ve odaklanma nedeniyle yüzeye bir maske ekleriz Daha iyi görüntüleme efekti elde etmek için ışık.
4. Enerji tasarrufu: Sabit voltajlı çip sürüşü, güç tüketimini azaltır ve kararlılığı sağlar.Metrekare başına güç tüketimi yaklaşık 220W'dır.
5. Hafif ve kusursuz: Ultra hafif kutu, çalıştırması ve kurması daha kolay ve daha hızlıdır, böylece işçilikten ve zamandan tasarruf sağlar.
P1.8 HD Led Ekran Özellikleri
| UHD-1.875 | |
| Fiziksel Adım | 1,87 mm |
| Piksel Yapılandırması | SMD 1010 |
| Piksel yoğunluğu | 286.225 piksel / m² |
| Modül Boyutları (G × Y) (mm) | 150 × 168,75 |
| Panel Boyutları (mm) | 600 × 337,5 |
| Panel Başına Modül YOK (G × Y) | 4 × 2 |
| Modülün Fiziksel Çözünürlüğü (G × Y) | 80 × 90 |
| Panelin Fiziksel Çözünürlüğü (G × Y) | 320 × 180 |
| Panel Malzemesi | Kalıp döküm |
| Tek Dolap Ağırlığı | 6 kg / panel |
| Gri Tonlama | 16 bit |
| Renkler | 281 trilyon |
| Kontrast Oranı | 4000: 1 |
| Ortalama Güç Tüketimi | ≤300 W / m² |
| Maksimum Güç Tüketimi | ≤600 W / m² |
| Parlaklık | 600 ~ 800 nit |
| Yenileme hızı | > 2.880Hz |
| Yatay Görüş Açısı | 160 ° |
| Dikey Görüş Açısı | 140 ° |
| Beklenen Ömür | ≥100.000 Saat |
P1.8 HD Led Ekran Görünümü



Hizmetler
1. Garanti
1) Tüm bileşenlerin 2 yıl garantisini veriyoruz.Bu süre zarfında, kendilerinde bir sorun varsa, ürünlerimizi ücretsiz olarak değiştirir veya onarırız.
2) Bir ömür boyu bakım sağlayacak ve yalnızca hammaddeler için ücret talep edeceğiz.
2. Teknoloji Eğitimi
1) Yazılım ve donanım kurulumunun yanı sıra LED ekranın günlük çalıştırılması ve sorun gidermesini içeren teknoloji eğitimini ücretsiz sağlıyoruz.
2) Ayrıca E-posta, Skype, WhatsApp veya diğer yollarla ücretsiz olarak ömür boyu danışmanlık sağlıyoruz.
3. Sertifikasyon
Kullanım kılavuzunu ve CE, RoHS EMC UL ve benzeri her türlü sertifikayı sağlıyoruz.
4. Paket ve Gönderi
1) Genellikle, müşteri sipariş verdikten sonra 20-25 iş günü içinde kargoya verilir, ancak gerçek varış süresi nakliye ortamından ve diğer yönlerden etkilenir.
2) Ürünlerimiz genel olarak tahta kutularda ve taşıma kasasında paketlenmektedir.
Ürün Özellikleri
Komuta Merkezi için Ön Erişim P1.8 HD Led Ekran 600x337.5mm panel P1.8 HD Led EkranÖzellikleri: 1.Düşük parlaklıkta yüksek gri tonlama : Ayarlanabilir (> 800nit) parlaklık, yalnızca iç mekan LED ekranının parlaklık gereksinimlerini karşılamakla kalmaz, aynı zamanda hassas ve net görüntüyü 16 bit gri ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.