Yüksek Çözünürlüklü Sahne Kiralama LED Ekran Gri Ölçeği 16bit Piksel Başarısızlık Az 0.0003
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 12.5mm | Piksel Yoğunluğu: | 6400 piksel / m2 |
|---|---|---|---|
| led tipi: | SMD3528 | LED yapılandırma: | 1R1G1B |
| Kabine Boyut: | 400 * 800mm | Kabine çözünürlüğü: | 32 * 64pixels |
| Kabine ağırlığı: | 8kg | Gri Ölçeği: | 16bit |
| Vurgulamak |
sahne arka led ekran,konser LED ekran |
||
Ürün Açıklaması
Ürün özelliği
1. SMD triad teknolojisi sayesinde, ekran geniş görüş açısı, daha düzgün yüzey ve stabilite özelliklerine sahiptir.
2. Kesintisiz yapıştırma.
3, Yüksek gri seviye ve daha düşük parlaklık, iyi ekran performansı ve canlı görüntü sağlar.
4. Hızlı kurulum ve kolay bakım, ön veya arka bakım.
Uygulama
Kapalı sahne, Bankalar, Borsa merkezleri, Otobüs istasyonu, Tema parkı, Havaalanı, Ticari reklam, Mobil medya.
Şartname
| model | IRD-12.5 |
| Piksel aralığı | 12.5mm |
| Piksel yoğunluğu | 6400 piksel / m 2 |
| LED Türü | SMD3528 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabine boyut | 400 * 800mm |
| Kabine Çözünürlük | 32 * 64pixels |
| Kabine Ağırlığı | 8kg |
| Dolap malzemesi | alüminyum |
| Giriş Koruması (ön / arka) | IP40 / IP21 |
| Parlaklık | > 1200nits |
| Görüş açısı (h / v) | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş yöntemi | 1/4 Tarama |
| Çerçeve Yenile | Hz 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | > 1500Hz |
| Gri Ölçek | 16bit |
| Güç Tüketimi (ort.) | 220w / m 2 |
| Giriş gerilimi | AC 110/220 ± 10%, 50 ~ 60Hz |
| Sıcaklık (çalışma / depolama) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalışma / depolama) | % 10 ~% 90 RH /% 10 ~% 85 RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Ömür | ≥100000hrs |
| Piksel hatası | <0.0003 |
Neden bizi seçmelisiniz
1.Bölüm I tek elden hizmet DIY ile müşterilerine sunarak, ulusal patentler bir dizi ile. Bize güvenin: "Düşünebilir, elde etmenize yardım edelim."
2. LED sektöründe kendi iş yönetimi, Corrente kendi çeşitlendirilmiş iş felsefesi, grup yönetim modu korumak için endişelenmenize gerek kalmadan her ekran öğesi mükemmel kalite, yüksek kaliteli hizmet korur unfamily kurumsal yardımcı olabilir.
3. modern üretim hattı ön planda en fazla sayıda satır, koruma LED ekran 6000'den fazla metrekare, müşteri acil ihtiyaçlarını çözmek için yeterli bir stok üretebilir.
4. iller ve denizaşırı servis ekibi boyunca size rahatlatmak için geri kalanı almanıza izin veriyor.

Ürün Özellikleri
Yüksek Çözünürlüklü Sahne Kiralama LED Ekran Gri Ölçek 16bit Piksel Başarısızlık 0.0003'den Az Ürün özelliği 1. SMD triad teknolojisi sayesinde, ekran geniş görüş açısı, daha düzgün yüzey ve stabilite özelliklerine sahiptir. 2. Kesintisiz yapıştırma. 3, Yüksek gri seviye ve daha düşük parlaklık, iyi ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.