P6.25 Açık Yüksek Çözünürlüklü Sahne Kiralama LED Ekran Düşük Güç Tüketimi Geniş Görüş Açısı
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 6.25mm | Piksel Yoğunluğu: | 25600 piksel / m2 |
|---|---|---|---|
| led tipi: | SMD3535 | Giriş Koruması (ön / arka): | IP65/IP54 |
| Parlaklık: | > 6500nits | İzleme açısı (H / V): | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş yöntemi: | 1/10 Tarama | Güç Tüketimi (ort.): | 420W / m2 |
| Vurgulamak |
led ekran sahne zemin,sahne arka led ekran |
||
Ürün Açıklaması
Ürün Açıklaması:
1, Açık yüksek çözünürlük ve yüksek parlaklık
2, Giriş koruması IP65, hava şartlarına dayanıklı ve toz geçirmez.
3, Yüksek parlaklık tekdüzelik ve renk tekdüzeliği (≥95%)
Kalıp döküm alüminyum kabin tasarımı ile 4, Süper ince ve hafif.
5, İyi anti-UV ve anti-oksidasyon performansı.
6, Geniş görüş mesafesi, 140 ° yatay, 140 ° dikey.
7, modüller arasında mükemmel düzlük ve ekleme boşluk
8, hızlı bağlantı ve kolay bağlantı kilidi ile kaldırma
Uygulamalar:
konserler, sergiler, sahne, etkinlikler, bar ve parti vb.
Şartname
| model | ORA-6.25 |
| Piksel aralığı | 6.25mm |
| Piksel yoğunluğu | 25600 piksel / m 2 |
| LED Türü | SMD3535 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabine boyut | 500x500 mm'lik / 500x1000mm |
| Kabine Çözünürlük | 80 * 80px / 80 * 160px |
| Kabine Ağırlığı | 8 kg / 14kg |
| Dolap malzemesi | alüminyum döküm |
| Giriş Koruması (ön / arka) | IP65 / IP54 |
| Parlaklık | > 6500nits |
| Görüş açısı (h / v) | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş yöntemi | 1/10 Tarama |
| Çerçeve Yenile | Hz 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | > 1500Hz |
| Gri Ölçek | 16bit |
| Güç Tüketimi (ort.) | 420w / m 2 |
| Giriş gerilimi | AC 110/220 ± 10%, 50 ~ 60Hz |
| Sıcaklık (çalışma / depolama) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalışma / depolama) | % 10 ~% 90 RH /% 10 ~% 85 RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Ömür | ≥100000hrs |
| Piksel hatası | <0.0003 |
Servisimiz
1) 12 saat içinde sorunuzu cevaplayın.
2) Deneyimli personel akıcı İngilizce, İspanyolca, Rusça, vb tüm sorunuzu cevaplamak
3) özelleştirilmiş tasarım mevcuttur, OEM ve ODM bekliyoruz.
4) Bizim iyi eğitimli ve profesyonel mühendislerimiz ve personelimiz tarafından müşteriye özel ve benzersiz bir çözüm sağlanabilir.
5) Led ekran dağıtıcımıza sağlanan özel indirim ve satış alanlarının korunması.
6) firmamız varsa ziyaretiniz sıcak karşılama


Ürün Özellikleri
P6.25 Açık Yüksek Çözünürlüklü Sahne Kiralama LED Ekran Düşük Güç Tüketimi Geniş Görüş Açısı Ürün Açıklaması: 1, Açık yüksek çözünürlük ve yüksek parlaklık 2, Giriş koruması IP65, hava şartlarına dayanıklı ve toz geçirmez. 3, Yüksek parlaklık tekdüzelik ve renk tekdüzeliği (≥95%) Kalıp döküm al...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.