Tam Renkli 4G LED Dijital Afiş Ekranı, Tek Taraflı Dijital Tabela Led Ekranı
Ürün Detayları
| Piksel yapılandırma: | 1R1G1B | Parlaklık: | > 1200nits |
|---|---|---|---|
| Kapak: | Zırhlı cam | Çerçeve malzemesi: | Alüminyum çerçeve |
| Tarama: | 1/16 Tarama | Çerçeve Sizee: | 843 * 1935 * 95mm |
| Vurgulamak |
led afiş ekran,ayna led ekran |
||
Ürün Açıklaması
Ürün Özellikleri:
- Şık kabin yapısı ve anti-su ve havalandırmanın güvenilir fonksiyonu ile tasarlanmıştır.
- Ön ekran, anti-korozyon, anti-statik ve anti-sismik olan temperli cam ile korunmaktadır.
- Düşük enerji tüketimi ve ömrü 80.000 saatten fazladır.
- Grafiği yüklemek ve değiştirmek daha kolay.
- Daha yumuşak, daha ince bir profil elde etmek için en son teknolojilerle tasarlanmıştır.
- Dijital içeriğinizi WIFI, USB ve 4G ile güçlü dahili ortam oynatıcımıza güncelleyin.
- Ekranlarınızı tanımlamak ve parlaklık ve kontrast oranı gibi ayarları yönetmek kolay.
- Küçük perde zifti ve yüksek yenileme hızı size etkileyici bir görsel deneyim sunar.
- Canlı ve renkli görüntü, izleyicilere fantastik görsel keyfi sağlar.
- Alüminyum alaşımlı çerçeve ve temperli cam yüzeyi ile birlikte gelir.
- Yaygın alışveriş merkezleri, oteller, sinemalar, restoranlar, barlar, kafeterya, aile vb.
- Zaman ve insan gücünden tasarruf etmek için küme oyununu ve yönetimini destekleyin.

Teknik parametreler:
| model | İçişler-4-ı |
| Piksel aralığı | 4mm |
| Piksel yapılandırma | 1R1G1B |
| LED Türü | SMD2121 (Siyah) |
| Modül boyutu | 256 * 128 |
| Ekran boyutu | 768 * 1280mm |
| Ekran Çözünürlüğü (W * H) | 192 * 320 |
| Çerçeve boyutu | 843 * 1935 * 95mm |
| çerçeve malzemesi | Alüminyum çerçeve |
| Temel malzeme | Çelik taban |
| Kapak Malzemesi | Zırhlı cam |
| Ağırlık | 95kg |
| Parlaklık | > 1200nits |
| Sürüş yöntemi | Sabit akım |
| Tarama | 1/16 Tarama |
| Görüş açısı (h / v) | 140 ° / 140 ° |
| Görüntüleme Mesafesi | ≥4m |
| Güç tüketimi (Max.) | 800w |
| Güç kaynağı | AC 110/220 ± 10% 50 ° 60Hz |
| MTBF | ≥1000 Saat |
| Toprak Kaçak Akımı | <1.5mA |
| Depolama sıcaklığı | -40 ℃ ~ + 85 ℃ |
| Çalışma sıcaklığı | -30 ℃ ~ + 60 ℃ |
| Çalışma Nemi | ~% 75,% 10 |
| Kontrol sistemi | USB / LAN / WIFI / GPRS / 3G / 4G |
| belgeleme | UL, CE, ROHS EMC |

Ürün Özellikleri
Tam Renkli Kapalı LED Poster Işık Kutusu Tek taraflı Yüksek Parlaklık Enerji tasarrufu Dijital 4G Ürün Özellikleri: Şık kabin yapısı ve anti-su ve havalandırmanın güvenilir fonksiyonu ile tasarlanmıştır. Ön ekran, anti-korozyon, anti-statik ve anti-sismik olan temperli cam ile korunmaktadır. Düşük ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.