50x100cm Panelli hafif P3.91 Dış Mekan Kiralama LED Ekranı
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 3.91mm | Ortalama Güç Tüketimi / (w / m2): | 300 |
|---|---|---|---|
| LED Yapılandırması: | SMD1921 | Koruma seviyesi: | IP65 / IP54 |
| Görüş açısı: | 160 ° (yatay) / 140 ° (dikey) | Çevresel Sıcaklık / ° C: | -20 ~ 50 |
| Vurgulamak |
Açık led ekran kiralama,olaylar led ekran |
||
Ürün Açıklaması
50x100cm Panelli hafif P3.91 Dış Mekan Kiralama LED Ekranı
P3.91 Dış Mekan Kiralama LED EkranıAçıklama:
- Ön ve arka bakım moduyla uyumlu, manyetik öncesi bakım ve vidalama sonrası bakım için isteğe bağlı İkinci hızlı kurulum için kendinden kilitlemeli bağlantı
- Tanınmış büyük kuruluşlar tarafından üretilen aksesuarları kullanarak istikrarlı performans, hassas ve yumuşak görüntü etkisi
- +/- 7,5 ° kavisli geniş ekran aksamını destekler
- Kabin, parçalanmayı önleme işlevi ile donatılmıştır
- Kabin konfigürasyonu izleme fonksiyonu
- Kabin, tırmanma tasarımı ile uyumludur
- Endüstrideki birçok ortak bileşenle uyumludur, gerektiğinde değiştirilebilir
- İki boyutta karışık ve yanlış hizalanmış dikişi destekler
- Yer karosu işlevini destekleyin
- Yüksek maliyet performansı
- Kolay büyük ekran montajı için özel hızlı montaj bileşenleri ile donatılmıştır
- Ultra net ultra ince: Yalnızca 8 kg / panel (500 × 500 mm) ve 14,5 kg / panel (500 × 1000 mm) ağırlığındadır, FCL kalınlığı yalnızca 60 mm'dir
- Kararlı performans: karttan karta eklenti tasarımı, kablo aktarımı yok, aktarım hatası oranını düşürme
- Gri tonlama 14bit'e, yenileme hızı 1920-3840HZ'ye ulaşıyor, İyi görüntü tutarlılığı
P3.91 Dış Mekan Kiralama LED Ekranı Parametreler:
| BOR-I-3 | |
| Fiziksel Adım | 3,91 mm |
| Piksel Yapılandırması | SMD 1921 |
| Piksel yoğunluğu | 65536 piksel / m² |
| Modül Boyutları (G × Y) (mm) | 250 × 250/250 × 500 |
| Panel Boyutları (mm) | 500 × 500 × 80 |
| 500 × 1000 × 80 | |
| Panel Başına Modül YOK (G × Y) | 2 × 2 |
| Modülün Fiziksel Çözünürlüğü (G × Y) | 64 × 64/64 × 128 |
| Panelin Fiziksel Çözünürlüğü (G × Y) | 128 × 128/128 × 256 |
| Panel Malzemesi | Döküm Alüminyum |
| Tek Dolap Ağırlığı | 9/15 kg / panel |
| Gri Tonlama | 14-16 bit |
| Renkler | 281 trilyon |
| Kontrast Oranı | 4000: 1 |
| Ortalama Güç Tüketimi | 75/150 W / m² |
| Maksimum Güç Tüketimi | 225/550 W / m² |
| Çalışma Sıcaklığı / Nemi | -20ºC - 60ºC /% 10 -% 60 |
| Depolama Sıcaklığı / Nem | -30ºC - 60ºC /% 10 -% 60 |
| Yenileme hızı | > 1.920 Hz |
| Parlaklık | > 5000 nit |
| Yatay Görüş Açısı | 160 ° |
| Dikey İzleme açısı | 140 ° |
| Beklenen Ömür | 100, 000 Saat |
| Maksimum Yığınlama | 10-20 adet |
| Max Asılı | 10-20 adet |
| Servis | Ön arka |
| IP Derecesi (Ön / Arka) | IP 65 / IP 54 |
| Tarama Yöntemi | 1/16 Tarama |
P3.91 Dış Mekan Kiralama LED Ekran Detayları







Ürün Özellikleri
50x100cm Panelli hafif P3.91 Dış Mekan Kiralama LED Ekranı P3.91 Dış Mekan Kiralama LED EkranıAçıklama: Ön ve arka bakım moduyla uyumlu, manyetik öncesi bakım ve vidalama sonrası bakım için isteğe bağlı İkinci hızlı kurulum için kendinden kilitlemeli bağlantı Tanınmış büyük kuruluşlar tarafından ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.