Reklam için P5 Akıllı Dijital LED Afiş Ekran Geniş Görüş Açısı RGB
Ürün Detayları
| Sürüş yöntemi: | Sabit akım | MTBF: | ≥1000 Saat |
|---|---|---|---|
| Kontrol sistemi: | USB / LAN / WIFI / GPRS / 3G / 4G | Sertifika: | UL,CE,ROHS EMC |
| Ekran boyutu: | 960 * 1920mm | Ekran Çözünürlüğü (W * H): | 192 * 384 |
| Piksel aralığı: | 5mm | Piksel yapılandırma: | 1R1G1B |
| Vurgulamak |
led afiş ekran,ayna led ekran |
||
Ürün Açıklaması
Ürün Özellikleri:
Yüksek çözünürlük ve gri tonlama sayesinde iyi görsel efektin tadını çıkarabilirsiniz.
WIFI, 3G / 4G kablosuz kontrolü ile senkron ve asenkron kontrolü yapabilirsiniz.
Hızlı kurulum, kolay kullanım ve uygun bakım, maliyeti büyük ölçüde korur.
Özellikler:
Bu ürün, alışveriş merkezleri, restoranlar, havaalanları, hastaneler, benzin istasyonları, mağazalar ve diğer kapalı mekanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Ürün çoklu ağ modlarına bağlanabilir ve uzak ofis kontrolünü destekler.
Oynatma içeriğini önceden kolayca ayarlayabilirsiniz, bu da kullanımı kolaydır.
Parlaklık farklı ortama göre ayarlanabilir.

Neden LED Tercih?
- Parlaklık: LED iç üniteler en az 1200 nit'e ulaşabilir ve dış üniteler 6500 nit'e ulaşabilir. LCD üniteler sadece 600 adede ulaşabilir.
- LED poster burcumuzun açısı ve yüksek kontrastı geniş bir şekilde izlemektedir, bu da bir LED ünitesinin daha net bir görüntü ve daha canlı bir renge sahip olacağı anlamına gelir.
- LED reklam panoları boyut olarak esnektir. İç ve dış mekan kullanımı için çeşitli boyutlara sahibiz. Şekiller de özelleştirilebilir. Gereksinimlerinize göre beden üretebiliriz.

Şartname:
| model | İçişler-5 |
| Piksel aralığı | 5mm |
| Piksel yapılandırma | 1R1G1B |
| LED Türü | SMD2121 |
| Modül boyutu | 160 * 160 |
| Ekran boyutu | 960 * 1920mm |
| Ekran Çözünürlüğü (W * H) | 192 * 384 |
| Çerçeve boyutu | 1060 * 2320 * 95mm |
| çerçeve malzemesi | Alüminyum çerçeve |
| Temel malzeme | Çelik taban |
| Kapak Malzemesi | Zırhlı cam |
| Ağırlık | 175kg |
| Parlaklık | > 1200nits |
| Sürüş yöntemi | Sabit akım |
| Tarama | 1/16 Tarama |
| Görüş açısı (h / v) | 140 ° / 140 ° |
| Görüntüleme Mesafesi | ≥5m |
| Güç tüketimi (Max.) | 1080w |
| Güç kaynağı | AC 110/220 ± 10% 50 ° 60Hz |
| MTBF | ≥1000 Saat |
| Toprak Kaçak Akımı | <1.5mA |
| Depolama sıcaklığı | -40 ℃ ~ + 85 ℃ |
| Çalışma sıcaklığı | -30 ℃ ~ + 60 ℃ |
| Çalışma Nemi | ~% 75,% 10 |
| Kontrol sistemi | USB / LAN / WIFI / GPRS / 3G / 4G |
| belgeleme | UL, CE, ROHS EMC |
Ürün Özellikleri
Reklam için P5 Akıllı Dijital Kapalı LED Poster Geniş Görüş Açısı Yüksek Parlaklık ve Gri Tonlu RGB Ürün Özellikleri: Yüksek çözünürlük ve gri tonlama sayesinde iyi görsel efektin tadını çıkarabilirsiniz. WIFI, 3G / 4G kablosuz kontrolü ile senkron ve asenkron kontrolü yapabilirsiniz. Hızlı kurulum, ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.