Yüksek Yenileme Hızı Kapalı LED Perde Ekranı LED Medya Duvarı Ultra İnce Tasarım
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 8.33mm / 16.67mm | Piksel Yoğunluğu: | 7.200 piksel / m² |
|---|---|---|---|
| Net.weight / Dolap: | 7.8kg | Parlaklık: | 6500cd / m |
| Dolap boyutu (H × W × L) mm: | 1000 x 500 x 60 | Kontrast oranı: | 3000: 1 |
| Kabine ağırlığı: | 50KG | Veri Yenileme Hızı: | > 1500Hz |
| Vurgulamak |
esnek led video perde,led örgü ekran |
||
Ürün Açıklaması
Açıklama
Kararlı, kusursuz tasarım, Mükemmel üretim süreci
Bir alüminyum profille tasarlanan üç ışık çubuğu bir birim oluşturur.
Ekran düzlüğünü sağlamak için ünite ile sabitlenir
Şeffaf, küçük rüzgar yükü
Geçirgenlik, bakış açıları arasındaki mesafeye bağlı olarak rüzgar direncini azaltarak% 35 ila% 70 arasındadır;
Bu, ekranın rüzgara karşı geçirgen olmasını sağlar, böylece rüzgar yükü çok güçlüdür,
Ürünün bir fan takması gerekmez, diğer yandan ışık çubuğu ekranının enerji tasarrufu ve çevre korumasını yansıtır.
Ultra ince tasarım
Geleneksel ekranlardan% 30 daha hafiftir, en ince 12 mm'dir ve bina yükünü azaltır.




Satış öncesi hizmet:
1. 24 saat içinde sorularınızı yanıtlayın.
2. Müşteri için pazar araştırması ve tahmini.
3. müşterinin ihtiyacına göre benzersiz ve profesyonel çözümler sağlayın.
4. Veri sayfası ve örnekleri sunuyoruz.
5. Özel ambalaj tasarımı, fabrika ziyareti ve benzeri gibi diğer hizmetler.
Satış hizmeti:
1. Üretimde rapor takibi.
2. Her sipariş için kalite test raporu.
3. müşteri ihtiyacına göre Fotoğraf ve videolar.
4. Free yedek parçalar.
Satış sonrası servis:
1. Ömür boyu ücretsiz bakım ve yükseltme.
2. Şikayet cevap süresi 24 saati geçmez; Bakım rehberliği ve problem çözümü 48 saat içinde verilir.
3. Müşteri memnuniyeti izleme raporu.
4. Ücretsiz teknisyen eğitimi.
| MODEL | 8/16 mm |
| LED Türü | SMD (3535) |
| Piksel yapılandırma | 1'de SMD3 |
| Piksel aralığı (Y x G) mm | 8.33 / 16.67 |
| Modül boyutu (Y × W × L) mm | 1000 9.5 x 11 × |
| çözüm | 120 x 30 (H x W) |
| Dolap boyutu (H × W × L) mm | 1000 x 500 x 60 |
| Net.weight / Dolap | 7.8kg |
| Giriş Koruması (Ön / Arka) | IP65 |
| Güç | AC 240 veya 110 ± 10%, 50 ~ 60Hz |
| Servis | Ön ve arka hizmet |
| Maksimum Güç Tüketimi | ≤500W / m |
| Avg.Güç tüketimi | 167W / m |
| Parlaklık | 6500cd / m |
| Piksel yoğunluğu (piksel / m²) | 7.200 |
| Görüş açısı (h / v) | 120 ° / 120 ° |
| Kontrast Oranı | 3000: 1 |
| şeffaflık | % 43 |
| Çalışma sıcaklığı / nem | -30 ° C ila + 50 ° C /% 10 ila% 95 |
| Ömür (% 50 parlaklık) | 80,000hours |
| Gri ölçekli | 14 bit |
| Yenileme hızı | ≥1920Hz |
| Kare hızı | 30/50 / 60 fps |
Ürün Özellikleri
Tam Renkli LED Perde Ekran, SMD3535 Yüksek Parlaklık Yüksek Yenileme Hızı Led Ortam Cephe Açıklama Kararlı, kusursuz tasarım, Mükemmel üretim süreci Bir alüminyum profille tasarlanan üç ışık çubuğu bir birim oluşturur. Ekran düzlüğünü sağlamak için ünite ile sabitlenir Şeffaf, küçük rüzgar yükü Ge...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.