P1.25 Ultra Küçük Piksel Aralığı LED Ekran SMD0909 HD RGB Dijital Panel
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 1.25mm | Piksel Yoğunluğu: | 640000 px / m² |
|---|---|---|---|
| Kabine Boyut: | 400 * 300mm | Kabine ağırlığı: | 4.6kg |
| Gri Ölçeği: | 16bit | Yaşam süresi: | ≥100000 Saat |
| Kabine malzemesi: | Die-döküm | Parlaklık: | > 800nits |
| Vurgulamak |
stage led video wall,led video duvar ekran |
||
Ürün Açıklaması
Ürün Açıklaması:
- P1.25 ultra küçük perdeler size etkileyici bir görsel deneyim kazandırdı.
- Görüş açısı: Geniş görüş açısı: Yatayda 140 derece ve dikeyde 140 derece.
- Tasarım: Standart panel tasarımı, stoklama, nakliye, inşaat ve bakımı kolay ve basit hale getirdi.
- Kusursuz dikişle yüksek hassasiyet, resmi canlı ve doğal hale getirdi.
- Düşük güç tüketimi ve uzun kullanım ömrü maliyetinizi büyük ölçüde korur.
- Çalışma ortamı: Sessiz çalışma ve az miktarda ısı, fan tasarımında bulunmaz.
- Hızlı kilit sistemi, maskeyi daha düz hale getirdi ve ekran etkisini artırdı.
- Kontrast oranı: RGB'nin kontrast oranı 3: 6: 1'e ulaştı ve ürüne mükemmel bir performans getirdi.
- Ultra ince tasarım: Tekli kabine ağırlıkları yalnızca 4,6 kg'lık şık alüminyum döküm kalıbı ile kullanımı kolay bir ürün haline getirdi.

Uygulamalar:
Spor Stadyumu, kapalı reklam, Eğlence merkezleri, Bina tesisleri, Toplum merkezleri ve Bakım atölyeleri vb.

Teknik özellik
| model | LU-1.2 |
| Piksel aralığı | 1.25mm |
| Piksel yoğunluğu | 640000 px / m 2 |
| LED Türü | SMD0909 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabine boyut | 400 * 300mm |
| Kabine Çözünürlük | 320 * 240 piksel |
| Kabine Ağırlığı | 4.6kg |
| Dolap malzemesi | kalıp döküm |
| Giriş Koruması (ön arka) | IP40 / IP21 |
| Parlaklık | > 800nits |
| Görüş açısı (h / v) | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş yöntemi | 1/30 Tarama |
| Güç Tüketimi (ort.) | 220w / m 2 |
| Çerçeve Yenile | Hz 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | ≥ 1500Hz |
| Gri Ölçek | 16bit |
| Güç kaynağı | AC 110/220 ± 10% 50 ° 60Hz |
| Sıcaklık (Çalışma / depolama) | -20 ° 50 ° C -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalışma / depolama) | % 10 ~% 90 relatif nem % 10 ~ 85% RH |
| MTBF | ≥1000 Saat |
| Ömür | ≥50000 Saat |
| Piksel hatası | <0.0003 |
SSS :
1. S: Bazı örnekler alabilir miyim?
A: Evet, kalite kontrol ve piyasa testi için örnek sipariş kullanılabilir.
2. Ürünleri stokta var mı?
C: Evet, tabiki.
3. Fabrikanız kalite kontrolüyle ilgili nasıl çalışır?
A: Kalite önceliklidir. Her ürün ambalajlanmadan ve gönderilmeden önce tamamen monte edilecek ve dikkatle test edilecektir.
4. led ürün üzerinde müşteri gerekli logo yazdırmak için kullanılabilir mi?
A: Kesinlikle. Lütfen üretim öncesi ekibimizle logo tasarım detaylarını bilgilendirin ve onaylayın. Ardından, ihtiyacınızı karşılayacağız.
Ürün Özellikleri
P1.25 Ultra Küçük Perde Kapalı Sabit LED Ekran SMD0909 HD RGB Dijital Panel Ürün Açıklaması: P1.25 ultra küçük perdeler size etkileyici bir görsel deneyim kazandırdı. Görüş açısı: Geniş görüş açısı: Yatayda 140 derece ve dikeyde 140 derece. Tasarım: Standart panel tasarımı, stoklama, nakliye, inşaat ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.