Özel Döndürme ve Kaldırma Sistemi ile P6.67 P8 P10 Mobil LED Ekran Kiralama
Ürün Detayları
| Yenileme hızı: | Veri Yenileme Hızı ≥ 1500Hz | Gri tonlama: | 16bit |
|---|---|---|---|
| Sıcaklık (işletme / depolama): | -20 ~ 50 ° C -40 ~ 60 ° C | Nem (çalışma / depolama): | % 10 ~% 90 Bağıl Nem% 10 ~% 85 Bağıl Nem |
| Ömrü Süresi: | 0050000 Saat | Piksel Hatası: | <0.0003 |
| İzleme Açısı (Y / D): | 140 ° / 140 ° | Giriş Koruması (ön / arka): | IP65 / IP54 |
| Vurgulamak |
kamyon monte led ekran,led advertising trailer |
||
Ürün Açıklaması
Özel Döndürme ve Kaldırma Sistemi ile P6.67 P8 P10 Mobil LED Ekran Kiralama
Mobil led ekran Özellikleri veAvantajları
- Kolay hareket için çeşitli kamyonlara sabitlenebilirler.
- Canlı yayın, canlı toplantı, ziyafet, parti, şovlar, reklam vb. İçin kullanılır, içeriği istediğiniz şekilde görüntüleyin.
- 16 bitlik yüksek gri tonlama, zengin rengi garanti eder ve mozaiğin problemini övgüye değer bir şekilde çözer, mükemmel ışık tutarlılığına sahiptir.
- Video, grafik, animasyon vb.
- Minimum 5500nits veya daha yüksek parlaklık (ayarlanmış) içerir, resmin net olmasını sağlar ve içeriği doğrudan güneş ışığı altında bile tamamen iletir.
- Görüntüleyenlerin her açıdan net bir görüş görebilmelerini ve hiçbir resim bulanıklığının olmamasını sağlamak için yatayda 140 dereceye ve dikeyde 140 dereceye kadar büyük izleme açısı.
- Ön tarafın giriş koruması, dış mekan LED Ekran standardını karşılayan IP65'in yanı sıra arka tarafın IP54'dür. Su geçirmez ve toz geçirmez dış mekan LED ekranların temel işlevidir, IP65 seviyesi ekranın tamamen anti - toz ve herhangi bir mesafeden su çekim korumak. anti-korozyon, anti-pas.
- Hareket için iyi şok direnci.
- Özelleştirme kabul ediyoruz, Kabine ve panel boyutu farklı projelere göre özelleştirilebilir.
Mobil LED Ekran Özellikleri
| Piksel aralığı | 6.67mm |
| Piksel yoğunluğu | 28224px / m2 |
| LED Türü | SMD2727 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabin Ölçüsü | 1280 * 960mm |
| Kabin Çözünürlüğü | 192 * 144px |
| Dolap Ağırlığı | 79kg |
| Dolap Malzemesi | kalıp döküm |
| Giriş Koruması (ön arka) |
IP65 / IP54 |
| Parlaklık | > 5500nits |
| İzleme Açısı (Y / D) | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş Yöntemi | 1/4 Tarama |
| Güç Tüketimi (ort.) | 250w / m2 |
| Çerçeve Yenileme | ≥ 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | ≥ 1500Hz |
| Gri Tonlama | 16bit |
| Güç kaynağı | AC 110/220 ±% 10 50 ° 60Hz |
| Sıcaklık (Çalışma / depolama) |
-20 ° 50 ° C -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalışma / depolama) | % 10 ~% 90 relatif nem % 10 ~ 85% RH |
| MTBF | Hours1000 Saat |
| Ömür | 0050000 Saat |
| Piksel Hatası | <0.0003 |
Mobil led ekran kılıfları:



İpuçları
- Ödeme: T / T, O / A, Western Union veya Paypal bekliyoruz.
- Üretim kurşun zamanı: 20-25 gün
- Ambalaj: ahşap kutu veya uçuş durumlarda
- Nakliye liman: shenzhen, anakara Çin
- Adedi: 1sqm
- Sertifika: CE UL EMC RoHS
Ürün Özellikleri
Özel Döndürme ve Kaldırma Sistemi ile P6.67 P8 P10 Mobil LED Ekran Kiralama Mobil led ekran Özellikleri veAvantajları Kolay hareket için çeşitli kamyonlara sabitlenebilirler. Canlı yayın, canlı toplantı, ziyafet, parti, şovlar, reklam vb. İçin kullanılır, içeriği istediğiniz şekilde görüntüleyin. 16 ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.