2R2G2B 33mm Yumuşak Led Video Perde,% 70 Şeffaflık DIP LED Şerit Ekranı
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 33/33 mm | Net.weight / Dolap: | 5,8 kg |
|---|---|---|---|
| Maksimum Güç Tüketimi: | ≤450W / m | Avg.Güç tüketimi: | 155W / m |
| Parlaklık: | 6000cd / m | Piksel yoğunluğu (piksel / m²): | 900 |
| şeffaflık: | % 70 | Çalışma sıcaklığı / nem: | -30 ° C ila + 50 ° C /% 10 ila% 95 |
| Vurgulamak |
esnek led video perde,led örgü ekran |
||
Ürün Açıklaması
Açıklama
Birkaç çeşit LED ekran kurulumu için, ideal çözüm artık şeffaf bir modelle temsil edilmektedir, örn. LED çubukların şekli (dikey veya yatay). Özellikle, iki ana uygulama vardır: “medya cepheleri” (binaların ve gökdelenlerin duvarlarında) ve “aşamalar” (TV stüdyoları veya tiyatrolar için).
Her iki durumda da, en büyük avantaj, geleneksel LED ekranlardan daha basit, daha ucuz bir yapıya kolayca monte edilebilen hafif LED panelidir. Bu LED paneller, standart TV en boy oranlarının aksine, kavisli özel bir şekle de monte edilebilir.
Medya cepheleri söz konusu olduğunda, ışığın çubuk grafikler ile içeriden dışarıya girmesini sağlayan "görme" nin en büyük avantajını elde edersiniz.
avantaj
uygun
Her bir ışık çubuğunun silikon tapasını çıkarın ve bir süre için alt brakete düz gidin.
Zamandan tasarruf edin, görünümü güzelleştirin ve ışık şeridi sızıntısını azaltın
Kolay kurulum
Kabini çerçeveye bir saniyeliğine yerleştirin
Büyük güç kaynağı
Geçti CE sertifikası, RoHS uyumlu, UL verimliliği 90%, çok istikrarlı ve güvenilir, -40 ~ 60 ° C'de iyi çalışma, Rusya'da soğuk havalarda mükemmel performans
Tek led şerit bakım
Bir ampul arızalanırsa, tüm kabini değiştirmeden LED şeridi değiştirin
| MODEL | 33/33 mm |
| LED Türü | DIP346 |
| Piksel yapılandırma | 2R2G2B |
| Piksel aralığı (Y x G) mm | 33.33 / 33.33 |
| Modül boyutu (Y × W × L) mm | 1000 x 10 x 18 |
| çözüm | 30 x 15 (H x W) |
| Dolap boyutu (H × W × L) mm | 1000 x 500 x 60 |
| Net.weight / Dolap | 5.8kg |
| Giriş Koruması (Ön / Arka) | IP65 |
| Güç | AC 240 veya 110 ± 10%, 50 ~ 60Hz |
| Servis | Ön ve arka hizmet |
| Maksimum Güç Tüketimi | ≤450W / m |
| Avg.Güç tüketimi | 155W / m |
| Parlaklık | 6000cd / m |
| Piksel yoğunluğu (piksel / m²) | 900 |
| Görüş açısı (h / v) | 120 ° / 60 ° |
| Kontrast Oranı | 3000: 1 |
| şeffaflık | % 70 |
| Çalışma sıcaklığı / nem | -30 ° C ila + 50 ° C /% 10 ila% 95 |
| Ömür (% 50 parlaklık) | 80,000hours |
| Gri ölçekli | 14 bit |
| Yenileme hızı | ≥1920Hz |
| Kare hızı | 30/50 / 60 fps |
Ürün Özellikleri
2R2G2B Piksel Aralığı 33mm LED Perde Ekran,% 70 Şeffaflık DIP LED Şerit Ekranı Açıklama Birkaç çeşit LED ekran kurulumu için, ideal çözüm artık şeffaf bir modelle temsil edilmektedir, örn. LED çubukların şekli (dikey veya yatay). Özellikle, iki ana uygulama vardır: “medya cepheleri” (binaların ve g...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Kiralık LED Ekran P3.91 – 500x1000mm Döküm Kabin, Hızlı Kilit, 7680Hz, Sahne ve Konser için
LED video paneli, Kiralama ve Sahne uygulaması için tasarlanmıştır ve isteğe bağlı olarak 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm ve 3,91 mm piksel aralıklarına sahiptir. Manyetik modül ve modüler güç ünitesi tasarımı, saha bakımı için çok kolaydır.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.