P33 / 50mm Esnek Led Video Perde Kiralama,% 80 Şeffaf Led Perde Ekranı
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 33 / 50mm | Net.weight / Dolap: | 7KG |
|---|---|---|---|
| Maksimum Güç Tüketimi: | ≤430W / m² | Ort. Güç tüketimi: | 150W / m² |
| Parlaklık: | 6500cd / m | Piksel yoğunluğu (piksel / m²): | No input file specified. |
| şeffaflık: | % 80 | İzleme Açısı (Y / D): | 120 ° / 60 ° |
| Vurgulamak |
esnek led video perde,led örgü ekran |
||
Ürün Açıklaması
P (33 / 50mm) LED Perde Ekran,% 80 Şeffaflık Yüksek Parlaklık LED Video Duvar
Açıklama
Metrekare başına ağırlık (yaklaşık 7 kg / m²), arka ve ön kısımda IP65 derecesi, gizli kablo ve konektör ve uzaktan güç kaynağı kutusu, benzersiz ısı dağılımı için malzeme (genellikle alüminyum).
Tüm bu özellikler, şeffaf LED ekranları veya "dijital ızgaraları" zorlu ortamlar için ideal hale getirir.
Bu özel yüksek parlaklığa sahip LED serisi aynı zamanda 70 mm piksel aralığına kadar gün ışığı görünürlüğü sağlar.80.100 veya daha fazla piksel aralığına sahip diğer ürünler tipik olarak bir LED şerit yerine tek bir piksele dayalıdır, bu da onu gece görünümü ve LED aydınlatmaya yakın mimari kurulumlar için ideal kılar.Bu özellikler, bir binanın cephesine (ORTAM CEPHESİ), insanların dijital ızgaradan dışarıyı görmelerine izin veren içeride ışıkların bulunmasının önemli olduğu kurulum için idealdir.Bu ürün aynı zamanda özel peyzaj ve mimari tasarım için çok uygundur.
Avantajı
Yüksek parlaklıkta LED'ler sayesinde gün ışığında bile görüntüleme imkanı sunan, iç mekan tam renkli özel LED ekranlar.Seri, cam ve LED'lerin entegrasyonuna dayalı benzersiz ve yenilikçi bir tasarıma, hafif, ince, kurulumu ve yönetimi kolay bir tasarıma dayanmaktadır.Gömülü kontrolör ve kablolama ile modüler konfigürasyon, kolay kuruluma izin verir
Bizim ürünümüz




| MODEL | 33 / 50mm |
| LED Türü | DIP346 |
| Piksel yapılandırması | 2R2G2B |
| Piksel aralığı (H × W) mm | 33/50 |
| Modül boyutu (H × W × L) mm | tek ışık şeridi |
| çözüm |
30 × 10 (Y × G) diğer boyutlar |
| Kabin boyutu (H × W × L) mm | 1000 × 500 × 60 diğer boyutlar |
| Net. Ağırlık / Dolap | 7,0 kg |
| Giriş Koruması (Ön / Arka) | IP65 |
| Güç | AC 240 veya 110 ±% 10, 50 ~ 60Hz |
| Servis kolaylığı | Ön ve Arka servis |
| Maksimum Güç Tüketimi | ≤430W / m² |
| Ort. Güç tüketimi | 150W / m² |
| Parlaklık | 6500cd / m² |
| Piksel yoğunluğu (piksel / m²) | 600 |
| İzleme Açısı (Y / D) | 120 ° / 60 ° |
| Kontrast Oranı | 3,000: 1 |
| Şeffaflık | % 80 |
| Çalışma sıcaklığı / nemi | -30 ° C ile + 50 ° C /% 10 ile% 95 |
| Ömür (% 50 parlaklık) | 80.000 saat |
| Gri tonlama | 14 bit |
| Yenileme hızı | ≥1920Hz |
| Kare hızı | 30/50 / 60fps |
Şirket Bilgisi:
Shenzhen Bako Technology Co. Limited, uluslararası talepleri karşılamak için 6, 000m²'lik son teknoloji üretim tesisi ile Shenzhen'de bulunan, 2009 yılından beri dünya çapında tam kapsamlı bir üretici ve LED ekran çözümleri sağlayıcısı ve yardımcı sistemleri.Yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimiz için LED ekranların ve çözümlerin tasarımı, üretimi ve dağıtımında tek noktadan alışveriş sağlıyoruz.
Ürünlerimiz spor, reklam, konserler, alışveriş merkezleri, stadyumlar, sergiler veya hayal gücünüze gelen diğer iç ve dış mekan etkinlikleri dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar için iç mekan, dış mekan, sabit, kiralık ve yaratıcı LED Çözümleri yelpazesini içerir.
Kesinlikle ISO9001: 2008 kalite yönetim sistemini takip ediyor ve CE, FCC, UL, RoHS, CCC vb. Geçti. Tüm bu faktörler yüksek kaliteli LED ürünleri ve etkili hizmetler sağlıyor.
`` Profesyonel, Konsantrasyon, Odaklanma '' şirket kültürünü LED'i hedefliyoruz.LED teknolojisinin gelişmesi ve LED alanındaki mükemmel rekabet ile.
Ürün Özellikleri
P (33 / 50mm) LED Perde Ekran,% 80 Şeffaflık Yüksek Parlaklık LED Video Duvar Açıklama Metrekare başına ağırlık (yaklaşık 7 kg / m²), arka ve ön kısımda IP65 derecesi, gizli kablo ve konektör ve uzaktan güç kaynağı kutusu, benzersiz ısı dağılımı için malzeme (genellikle alüminyum). Tüm bu özellikler...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Kiralık LED Ekran P3.91 – 500x1000mm Döküm Kabin, Hızlı Kilit, 7680Hz, Sahne ve Konser için
LED video paneli, Kiralama ve Sahne uygulaması için tasarlanmıştır ve isteğe bağlı olarak 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm ve 3,91 mm piksel aralıklarına sahiptir. Manyetik modül ve modüler güç ünitesi tasarımı, saha bakımı için çok kolaydır.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.