Yüksek Çözünürlüklü P8 Mobil LED Ekran Açık IP65 1/4 Tarama Sürüş Metodu
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 8mm | Piksel Yoğunluğu: | 15625 px / m2 |
|---|---|---|---|
| Kabine Boyut: | 1280 * 960mm | Kabine çözünürlüğü: | 128 * 96px |
| Kabine malzemesi: | soğuk çelik | Kabine ağırlığı: | 79K |
| Sürüş yöntemi: | 1/4 tarama | Güç Tüketimi (ort.): | 275w / m2 |
| Vurgulamak |
mobile led display truck,kamyon monte led ekran |
||
Ürün Açıklaması
Özellikler
* 1 Mobil Kamyon LED Ekranı, benzersiz gelişmiş yapı özelliğine göre açık hava etkinlikleri ve reklam kampanyaları için önemli bir reklam medyasıdır.
* 2 ürünleri reklam, şovlar, meydan, konser, spor etkinliği, festival, kurumsal toplantı veya hayır etkinliği, Grand Theatre, büyük şarkı ve dans partisi, defile için yaygın olarak kullanılmaktadır.
* 3 Mükemmel su geçirmez yapı: Açık mobil LED ekran için olduğu gibi Ürünlerimiz neredeyse tamamen anti-toz ve anti-su jeti olabilir. LED ekran serbestçe hareket edebilir.
* 4 Yüksek değer: 6500nit ve geniş görüş açısının parlaklığı, daha uzun izleme mesafelerinde bile farklı mesafelerde izleyen insanların ihtiyaçlarını karşılayabilir. 16 bitlik gri tonlama, görüntünün renginin canlı ve hassas olmasını sağlar.
* 5 Güçlü plastisite: Reklamlar veya büyük bildirimler gibi kelimeler, semboller ve videolar yoluyla yaymak istediğiniz makul her şeyi çalabilir. Sizin için içerik ve form oluşturma haklarına sahip olursunuz. Kullanımı daha kolay: Hem uzaktan kumanda hem de telefon, tablet, dizüstü bilgisayar ve bilgisayar üzerinden yerinde programlama için kullanılabilir.
* 6 Güç kaynağı: Hareketli güç kaynağı kontrol odası, uygun ve hızlı, güç tüketimini azaltır.
* 7 Hareketli kamyon led ekranının kullanışlı ve özel özelliklerinin yanı sıra, şehirde bir güzel sahne haline geliyor. Mobil kamyonun led ekranı, gösterilen reklamları görmek için daha fazla kitlenin dikkatini çekiyor.
ayrıntılar
| Piksel aralığı | 8mm |
| Piksel yoğunluğu | 15625 px / m 2 |
| LED Türü | SMD3535 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabine boyut | 1280 * 960mm |
| Kabine Çözünürlük | 160 * 120 piksel |
| Kabine Ağırlığı | 79kg |
| Dolap malzemesi | Soğuk çelik |
| Giriş Koruması (ön arka) | IP65 / IP54 |
| Parlaklık | > 5500nits |
| Görüş açısı (h / v) | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş yöntemi | 1/4 Tarama |
| Güç Tüketimi (ort.) | 250w / m 2 |
| Çerçeve Yenile | Hz 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | ≥ 1500Hz |
| Gri Ölçek | 16bit |
| Güç kaynağı | AC 110/220 ± 10% 50 ° 60Hz |
| Sıcaklık (çalışma / depolama) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalışma / depolama) | % 10 ~% 90 relatif nem % 10 ~ 85% RH |
| MTBF | ≥1000 Saat |
| Ömür | ≥100000 Saat |
| Piksel hatası | <0.0003 |
Gösteriler
Avantajları
1. ürün kamyonun hareketliliği nedeniyle darbeye dayanıklıdır. Mobil kamyon led ekran için, onun ana özelliği yüksek düzeyde anti-shake, bu hareketli led ekran için çok önemlidir.
2. Anti-UV modülü maskesi, deformasyondan korunma ile Anti-Oksidasyon modülü çerçevesi
3. IP65 ve UV direncine sahip standart su geçirmez kabin, kurulum zamanından tasarruf ederek, bir siteden diğerine serbestçe hareket edebilir.
4. Daha kolay çalışmanızı sağlayan net bir görüntü efekti ile yüksek parlaklık ve yüksek gri tonlama.
5. Kontrol işleminize bağlı olarak ekranın yüksekliği ayarlanabilir.
6. Normalde alüminyum kabini seçiyoruz, böylece kamyonunuza fazla yük getirmeyecek.
İpuçları
Ödeme: L / C, T / T, Western Union kabul ediyoruz.
Gönderi: biz sipariş yerleştirdikten sonra 20-25 iş günü içinde kargoya verilir, ancak belirli teslim süresi nakliye şirketi ve nakliye detayları tarafından etkilenecektir.
Paket: Genellikle ürünü bir tahta kutuda veya uçuş kutusunda paketleriz.
Ürün Özellikleri
P8 High Definition Mobil LED Ekran Açık IP65 1/4scan Kamyon Üstü LED Ekranlar Özellikler * 1 Mobil Kamyon LED Ekranı, benzersiz gelişmiş yapı özelliğine göre açık hava etkinlikleri ve reklam kampanyaları için önemli bir reklam medyasıdır. * 2 ürünleri reklam, şovlar, meydan, konser, spor etkinliği, ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.