Anti Patinaj Su Geçirmez Led Dans Zemin Panelleri, P10 Parlayan Led Zemin Ekranı
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 10mm | Koruma düzeyi: | IP54 |
|---|---|---|---|
| Gri Ölçeği: | 14bit | Parlaklık: | > 1200nits |
| Sürüş: | 1/8 Tarama | Yaşam süresi: | ≥ 100000 Saat |
| Vurgulamak |
stage led video wall,led video duvar ekran |
||
Ürün Açıklaması
Fonksiyon ve Teknoloji Karakteri:
- Canlı görüntü, parlak görsel performans getirir.
- Üstün renk eşitliği ile geniş görüş açısı.
- kalıp döküm alüminyum kabine için yüksek mekanik hassas tasarım ekran pürüzsüz ve cam yüzey var.
- Kaymaz tasarım ürünü modaya ve güzele dönüştürür.
- İyi ısı dağılımı ve düşük güç tüketimi ile ekonomik ve çevre dostu.
- Uzun ömrü, yüksek güvenilirlik ve yüksek verimlilik sağlar.
- Metin, grafik, video, resim ve flaş onaylaması çok işlevli.
- Gerçek kablosuz bağlantı hızlı bağlantı sağlar.
Bizim avantajlarımız:
- Biz gerçek fabrika, küçük miktar ve örnekleri test için kullanılabilir.
- Ürünler isteğinize bağlı olarak özelleştirilebilir.
- Herhangi bir yorum veya ilgi alanı, lütfen benimle iletişime geçin.
- Biz profesyonel üreticisi, bu yüzden maliyet-etkin ve toptan fiyat sizin için kullanılabilir.
Şartname:
| model | DF-10 |
| Piksel aralığı | 10mm |
| Birim boyutu | 640mmx640mm |
| LED Türü | SMD3528 |
| Piksel / birim | 64 * 64 |
| Ağırlık birimi | 14.7kg |
| Görüş açısı (h / v) | 140 ° / 140 ° |
| Uygulama | Depolama-40 ~ 60 ° C, Çalışma-20 ~ 50 ° C |
| Koruma seviyesi | IP54 |
| Güç Tüketimi (ort.) | 220w / m 2 |
| Sürme | 1/8 Tarama |
| Çerçeve Yenile | Hz 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | > 1500Hz |
| Gri Ölçek | 16bit |
| Parlaklık | > 1200nits |
| Güç kaynağı | AC 110/220 ± 10%, 50 ~ 60Hz |
| MTBF | , 1, 000 Saat |
| Ömür | ≥ 100000 Saat |
| Piksel hatası | <0.0003 |


Ürün Özellikleri
Kapalı Sabit LED Ekran Dans Zemin Ekran Anti-skid Su Geçirmez P10 Kablosuz Twinkling Reklam Sahne Fonksiyon ve Teknoloji Karakteri: Canlı görüntü, parlak görsel performans getirir. Üstün renk eşitliği ile geniş görüş açısı. kalıp döküm alüminyum kabine için yüksek mekanik hassas tasarım ekran pürüzs...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.