Yüksek Yenileme Hızı Spor Perimetre LED Ekran 20mm 6500 Nits Parlaklık
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 20mm | sürücü IC: | MBI5124 |
|---|---|---|---|
| Parlaklık: | 5500nits | Yenileme hızı: | 2800Hz |
| Güç kaynağı: | MeanWell / Greatwall | Kabine malzemesi: | demir |
| Vurgulamak |
stadyum çevre led göstermek,led perimeter advertising boards |
||
Ürün Açıklaması
Açıklama:
1. Yüksek Parlaklık
1500nits fazla ve uzun mesafeden kesilebilir.
2. Yumuşak Maske
Yumuşak maske tasarımı, oyunculara iyi bir koruma sağlar ve LED'lerin hasar görmesini de azaltır.
3. Ayarlanabilir Destek ve Hızlı Arma Sistemi
Esnek destek tasarımı, LED panelin kitlenin ihtiyaçlarını karşılaması için çoklu açılarla yalın hale getirir ve hızlı donanım sistemi tasarımı, kurulumu ve demontajı daha kolay ve hızlı hale getirir.
4. Maliyetli LED Ekran
Enerji tasarrufu sağlayan tasarım, tasarruf etmenize yardımcı olur.
5. Su Geçirmez ve 2 Yıl Garanti
Su Geçirmez IP65 ve 2 yıl garanti. LED ekran, her türlü hava koşulunda çok iyi çalışabilir.
6. Yüksek Yenileme Hızı, Canlı Gösteri Anahtarı Sırasında Titreşim Yok
Yenileme oranı profesyonel kamera ve video kamera çekimi altında 3840HZ'den fazla, ekranda smear sintilasyon yok, tüm ekran kararlı, yüksek yenileme hızı altında gri tonlama kaybı sorununu başarıyla çözdü, HD ve zarif ekranı garanti eder Canlı gösteri yaparken titremesiz ihtiyacını tam olarak karşılar.
Neden BAKOVISION'u seçmelisiniz?
1. led ekran sektöründe 10 yıldan fazla deneyim, biz müşterilerimiz için en iyi ürünleri tasarım en yetenekli mühendisleri var;
2. en kaliteli makineleri en kaliteli ürünler yapmak için;
3. En rekabetçi fiyat bizim led ekranlar kabul edilebilir yapmak;
4. Önemli iş ortakları için finansal kredi sunabiliriz;
Özellikler
| Piksel aralığı | 20mm |
| Modülün boyutu | 320 mm x 160 mm |
| Modülün Çözünürlüğü | 16x8 |
| Kabine boyutu | 960mm x 960mm x 200mm |
| Kabine çözünürlüğü | 96x96dots |
| Dolap Sayısı | 53 adet |
| Kabin Ağırlığı | <80kgs |
| Parlaklık | > 5500cd / metrekare |
| Yoğunluk | 2500dots / metrekare |
| En iyi görüş açısı | 110/50 |
| Piksel yapılandırma | 1R1G1B |
| En iyi izleme mesafesi | 8-150M |
| Maksimum güç tüketimi | <800W / metrekare |
| Sürüş yöntemi | Statik sürüş |
| Kontrol metodu | Senkronizasyon |
| Gri ölçekli | 16 bit |
| Renkler | 16777216 |
| Renk sıcaklığı | 6500k |
| Çalışma gerilimi | AC 220 V ± 10% |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C ~ 50 ° C ve 10 ±% |
| MTBF | > 10.000 saat |
| Çerçeve frekansı | ≥60Hz |
| Sıklığı yenile | > 1800Hz |
| IP notu (Ön / Arka) | IP65 / IP54 |
| Ömür | 100.000 saat |
| Veri transparan yöntemi | RJ45 |
| Etkili İletişim | Korumasız bükümlü çift net hat iletim mesafesi: 100M, maksimum iletim mesafesi: 130M; Çok modlu optik fiber: 500M; |
| Mesafe (röle olmadan) | Tek modlu optik fiber: 10 KM |
| Sistemleri işletim platformu | WINDOWS (WIN95, WIN2000, WINXP, WIN7 / 8) ve ikincil geliştirme için arayüzler |



Ürün Özellikleri
Yüksek Yenileme Hızı Çevre Led Ekran 6500 Nits Parlaklık, Enerji Tasarruflu Led Panel Açıklama: 1. Yüksek Parlaklık 1500nits fazla ve uzun mesafeden kesilebilir. 2. Yumuşak Maske Yumuşak maske tasarımı, oyunculara iyi bir koruma sağlar ve LED'lerin hasar görmesini de azaltır. 3. Ayarlanabilir Destek ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.