16bit Gri Ölçekli Led Dev Ekran, Olaylar İçin P3 9 Led Ekranlar Sessiz Çalışma
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 3.91mm | Piksel Yoğunluğu: | 65536 piksel / m2 |
|---|---|---|---|
| Kabine Boyut: | 500 * 500mm / 500 * 1000mm | Kabine çözünürlüğü: | 128 * 128px / 128 * 256px |
| Sürüş yöntemi: | 1/16 Tarama | Gri Ölçeği: | 16bit |
| Güç Tüketimi (ort.): | 320W / m2 | Yaşam süresi: | ≥100000Hrs |
| Vurgulamak |
led ekran sahne zemin,konser LED ekran |
||
Ürün Açıklaması
Anahtar özellik:
1.Ultra Yüksek Çözünürlük
2. hafif ve az düşünce
3. Kesinlikle dikişsiz Ekleme Tasarım ve Ön servis modülü tasarımı, bakım için kolay
4.Sessiz çalışma
5. mükemmel termal yönetim
Hızlı Detay:
1. Ultral ışık: normal alüminyum dolaptan% 40 daha hafif
2. Güç ve sinyal durumunun durumunu gösteren gösterge ışıkları
3, Supper ince: yüksek mukavemetli, alüminyumdan yaklaşık% 30 daha incedir
4. Hızlı soğutma: modül devresini korumak için mükemmel ısı dağılımı performansı
5. Derin siyahlık seviyeleri ve ışık emici teknikleri
Marka IC ile 6. Yüksek gri seviye ve iyi renk bütünlüğü, led lamba
7. Anti-parazit: özel anti-elektronik manyetik girişim fonksiyonu
8. Yüksek hassasiyet: CNC makinesi rağmen sorunsuz yapıştırma
Şartname
| model | IRA-3.9 |
| Piksel aralığı | 3.91mm |
| Piksel yoğunluğu | 65536 piksel / m 2 |
| LED Türü | SMD2121 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabine boyut | 500 * 500mm / 500 * 1000mm |
| Kabine Çözünürlük | 128 * 128px / 128 * 256px |
| Kabine Ağırlığı | 8 kg (13kg) |
| Dolap malzemesi | alüminyum döküm |
| Giriş Koruması (ön / arka) | IP40 / IP21 |
| Parlaklık | > 1200nits |
| Görüş açısı (h / v) | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş yöntemi | 1/16 Tarama |
| Çerçeve Yenile | Hz 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | > 1500Hz |
| Gri Ölçek | 16bit |
| Güç Tüketimi (ort.) | 320w / m 2 |
| Giriş gerilimi | AC 110/220 ± 10% / 50 ~ 60Hz |
| Sıcaklık (çalışma / depolama) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalışma / depolama) | % 10 ~% 90 RH /% 10 ~% 85 RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Ömür | ≥50000hrs |
| Piksel hatası | <0.0003 |
Servisimiz
1) Sorunuzu 24 çalışma saatinde cevaplayın.
2) Deneyimli kadrolar, tüm sorgularınızı akıcı İngilizce ve Rusça olarak cevaplandırır.
3) özelleştirilmiş tasarım mevcuttur, OEM ve ODM bekliyoruz.
4) Bizim iyi eğitimli ve profesyonel mühendislerimiz ve personelimiz tarafından müşteriye özel ve benzersiz bir çözüm sağlanabilir.
5) Distribütörümüze özel indirim ve satış alanlarının korunması.
6) Varsa şirketimizde ziyaretinizi sıcak karşılama.
7) Garanti: 24 aydan sonra 24 ay kalite garantisi, sadece onarım masrafları için ücret talep edilir. 24 ay garanti süresi boyunca, hatalı bir işlem değil, kalite hatası nedeniyle ekrana gelen herhangi bir hasardan sorumlu olacağız. Hasarın manuel çalışma arızasından kaynaklanmadığını teyit eder etmez, değiştirilmeleri için 3 gün içerisinde iyi parçaları size hava ile göndereceğiz. 24 ay sonra, alt fiyatlarımızda yedek parça temin edebiliriz.
8) BST, gerekirse müşteri için fabrikadaki eğitim ve teknik destek konusunda yardımcı olur. LED ekran eğitimi için istediğiniz zaman mühendisinizi fabrikamıza gönderebilirsiniz. Bu hizmet ücretsizdir.
9) Sizin için kurulumu yönlendirmek üzere mühendisimizi siteye gönderebiliriz. İlgili masraflar, vize, otel, yemek, ileri ve geri uçak bileti gibi değerli şirketiniz tarafından ödenmeli ve her bir mühendis için 100 USD / gün ücret alınmalıdır.



Ürün Özellikleri
P3.9 Kapalı Sahne Kiralama LED Ekran Döküm Alüminyum Yapı Yenileme Hızı fazla 1500Hz Anahtar özellik: 1.Ultra Yüksek Çözünürlük 2. hafif ve az düşünce 3. Kesinlikle dikişsiz Ekleme Tasarım ve Ön servis modülü tasarımı, bakım için kolay 4.Sessiz çalışma 5. mükemmel termal yönetim Hızlı Detay: 1. ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.