500X500mm Dolap Uyumluluğu ile P4.8 Performans Aşaması Kiralama LED Ekranı
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 3.91mm | Piksel Yoğunluğu: | 65536 piksel / m2 |
|---|---|---|---|
| Kabine Boyut: | 500 * 500mm / 500 * 1000mm | Kabine çözünürlüğü: | 168 * 168px / 168 * 336px |
| Giriş Koruması (ön / arka): | IP40 / IP21 | Parlaklık: | > 1200nits |
| İzleme açısı (H / V): | 140 ° / 140 ° | Sürüş yöntemi: | 1/22 Tarama |
| Vurgulamak |
sahne arka led ekran,konser LED ekran |
||
Ürün Açıklaması
Ürün özelliği
1 Entegre tasarım: kontrol paneline entegre edilmiş güç ve alıcı kartı, modül ve güç hattı arasında sinyal kablosu, istikrarı ve güvenilirliği büyük ölçüde iyileştirir;
2 Kararlı devre kontrol teknolojisi, basit kullanım, kolay bakım;
3 Benzersiz döküm alüminyum kutu yapısı, istikrarlı, dayanıklı, hafif;
Yaratıcı alanın daha iyi anlaşılmasını sağlamak için 4 çok "hafif, ince, yoğun" özellik;
5 doğru, hızlı ve esnek montaj yeri, farklı uygulama alanlarına etkili bir şekilde cevap verebilir;
6 Derin gri ölçekli işleme teknolojisi, yüksek kaliteli ekran yenileme ve fantastik sahne efektleri oluşturma;
7 Kolay bakım: güç ve sinyal çalışma durumu kendini kontrol fonksiyonu ile, bir ürünün ekranını görüntülemediğinde, ürünün hızlı bir şekilde hızlı bir şekilde tespit edilmesine ve uygun onarım önlemlerinin alınmasına yardımcı olmak için, her ürünün güç ve sinyal iş durumunun gerçek zamanlı olarak görüntülenmesi;
Uygulama
Hızlı kurulum ve HD videoya ihtiyaç duyan kapalı sahne, TV stüdyosu, konser, tema parkı ve sergi.
Şartname
| model | IRA-4,8 |
| Piksel aralığı | 4.81mm |
| Piksel yoğunluğu | 43264 piksel / m 2 |
| LED Türü | SMD2121 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabine boyut | 500 * 500mm / 500 * 1000mm |
| Kabine Çözünürlük | 104 * 104px / 104 * 208px |
| Kabine Ağırlığı | 8 kg (13kg) |
| Dolap malzemesi | alüminyum döküm |
| Giriş Koruması (ön / arka) | IP40 / IP21 |
| Parlaklık | > 1200nits |
| Görüş açısı (h / v) | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş yöntemi | 1/13 Tarama |
| Çerçeve Yenile | Hz 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | > 1500Hz |
| Gri Ölçek | 16bit |
| Güç Tüketimi (ort.) | 320w / m 2 |
| Giriş gerilimi | AC 110/220 ± 10% / 50 ~ 60Hz |
| Sıcaklık (çalışma / depolama) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalışma / depolama) | % 10 ~% 90 RH /% 10 ~% 85 RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Ömür | ≥50000hrs |
| Piksel hatası | <0.0003 |



Ürün Özellikleri
P4.8 Kapalı Sahne Kiralama LED Ekran 500X500mm Kabine Uyumluluğu Hafif ve Dikişsiz Ürün özelliği 1 Entegre tasarım: kontrol paneline entegre edilmiş güç ve alıcı kartı, modül ve güç hattı arasında sinyal kablosu, istikrarı ve güvenilirliği büyük ölçüde iyileştirir; 2 Kararlı devre kontrol teknolojis...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.