LED Video Duvar İç UHD LED Ekran 1R1G1B SMD0909 Yüksek Yenileme Hızı 1/30 Tarama IP40 / IP21
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 1.25mm | Piksel yoğunluğu: | 640000 piksel / m2 |
|---|---|---|---|
| LED Türü: | SMD0909 | LED Yapılandırması: | 1R1G1B |
| Dolap Malzemesi: | Die-döküm | Dolap Ağırlığı: | 4.6kg |
| Ömür: | 0050000 Saat | Piksel Hatası: | <0.0003 |
| Vurgulamak |
hd led video duvar,modüler led ekran |
||
Ürün Açıklaması
LED Video Duvar İç UHD LED Ekran 1R1G1B SMD0909 Yüksek Yenileme Hızı 1/30 Tarama IP40 / IP21
Özellikleri&Avantajları
1. Güçlü ve yüksek hassasiyete sahip döküm alüminyum kabindir, bu nedenle kurulum ve nakliye maliyetini düşüren ultra hafiftir.
2. Yüksek yenileme hızı, yüksek çözünürlüklü canlı ve net resimler sağlar. İyi bir görüntü efekti ile mükemmel homojenlik, mozaik sorununu iyi çözer.
3. Yüzey çok pürüzsüzdür ve dalgalanma ve boşluk içermeyen canlı videolar, doğru şekilde geri yüklenen net görüntüler, izleyicilere en büyük görsel keyfi yaşatır.
4. Modül tasarımı, montajı kolaylaştırır ve aynı zamanda dolapların güzel görünmesini sağlar.
5. 140 ° 'ye kadar geniş yatay ve dikey izleme açısı ile size daha fazla isteğe bağlı izleme alanı sağlar.
6. Video, flash, animasyon, grafik, metin vb. İle oynatılabilir.
7. Dışbükey Şekilli, İçbükey Şekilli ve Dalga Şekilli ekranların isteğe bağlı
8. CE, FCC, RoHS, C-Tick onaylı
9,2 yıl garanti, en iyi satış sonrası servis
LED Video Duvar Özellikleri2-BHD-Tia.pdf
| Piksel aralığı | 1,25 mm |
| Piksel yoğunluğu | 640000px / m2 |
| LED Türü | SMD0909 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabin Ölçüsü | 430 * 430 mm |
| Kabine Çözünürlüğü | 320 * 240 piksel |
| Kabin Ağırlığı | 4,6 kg |
| Kabin Malzemesi | kalıp döküm |
| Giriş Koruması (ön arka) |
IP40 / IP21 |
| Parlaklık | > 800nit |
| İzleme Açısı (Y / D) | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş Yöntemi | 1/30 Tarama |
| Güç Tüketimi (ort.) | 220 w / m2 |
| Çerçeve Yenileme | ≥ 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | ≥ 1500Hz |
| Gri Tonlama | 16 bit |
| Güç kaynağı | AC 110/220 ±% 10 50 ~ 60 Hz |
| Sıcaklık (işletim / depolama) |
-20 ~ 50 ° C -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalıştırma / saklama) | % 10 ~% 90 bağıl nem % 10 ~% 85 bağıl nem |
| MTBF | ≥1000 Saat |
| Ömür | ≥50000 Saat |
| Piksel Hatası | <0.0003 |
Görüntüler


SSS
Led Ekran Nasıl Seçilir
1. Konum-kapalı, açık veya yarı açık
Doğru LED ekranı seçmek için en önemli faktör konumdur. Çatı, büyük reklam panoları ve sahne arka planları gibi farklı konum türleri veya servis için önden erişim gerektiren farklı led kabinleri ve modülleri gerektirecektir.
2. Boyut, Şekil ve Adım
Boyut: Alanın yüksekliğini, genişliğini ve derinliğini ve kullanılabilirliğini ölçtükten sonra, seçilen LED boyutunun (ve kabin sayısı, yükseklik, genişlik ve derinlik) yerleştirilebildiğinden emin olmak istersiniz.
Şekil: Eğri mi yoksa sütun mu yoksa düz ekran mı gerekli olduğunu belirler.
Perde: ekranın içeriğini ve izleme aralığını belirler. İzleyicilerinizin ekrandan ne kadar uzakta olacağını tahmin etmeniz gerekir.
3. LED Yönü
Doğu veya doğrudan batı güneş ışığına bakan dış mekan LED'leri, kuzeye veya güneye bakanlara göre daha yüksek laminasyon gerektirir.Daha büyük dış mekan reklam panoları ve konfigürasyonları aşağıdakilerle donatılmış olmalıdır: güneş ışığına ve buluta tepki olarak parlaklığı otomatik olarak ayarlamak için otomatik ışık sensörleri kapakları.
Ürün Özellikleri
LED Video Duvar İç UHD LED Ekran 1R1G1B SMD0909 Yüksek Yenileme Hızı 1/30 Tarama IP40 / IP21 Özellikleri&Avantajları 1. Güçlü ve yüksek hassasiyete sahip döküm alüminyum kabindir, bu nedenle kurulum ve nakliye maliyetini düşüren ultra hafiftir. 2. Yüksek yenileme hızı, yüksek çözünürlüklü canlı ve ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.