Sahne / Sergi Büyük Video Duvar Ekranları, P1.56 SMD1010 Led Hd Ekran
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 1.56mm | Piksel Yoğunluğu: | 409802 px / m2 |
|---|---|---|---|
| Parlaklık: | > 800nits | Sürüş yöntemi: | 1/32 Tarama |
| İzleme açısı (H / V): | 140 ° / 140 ° | Güç Tüketimi (ort.): | 220W / m2 |
| Uygulama: | Kapalı reklam | Sertifika: | CE RoHS EMC |
| Vurgulamak |
hd led video duvar,alışveriş merkezi led ekran |
||
Ürün Açıklaması
Özellikler
1. mükemmel yapı tasarımı sayesinde, normal sıcaklıkta çalışırken istikrarlı performans garanti.
2. kurulum ve bakım için kolu ile modül durumlarda, daha rahat ve güvenli.
3. maske ısı ve spot ışığı dağıtmak iyi.Ayrıca hayatın uzamasında önemli bir rol oynamıştır.
4. Dolaplar arasında neredeyse hiç boşluk kalmaz ve dolaplar çok düzgündür, böylece resim oynatma mükemmeldir.
5. Led ekranın piksel aralığı, Yüksek Çözünürlük etkisine erişerek, 409600 piksel / m²'ye sahip olan 1,56 mm'dir.
Ürün Detayları
| Piksel aralığı | 1.56mm |
| Piksel yoğunluğu | 409600px / m 2 |
| LED Türü | SMD1010 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabine boyut | 430 * 430mm |
| Kabine Çözünürlük | 256 * 192px |
| Kabine Ağırlığı | 4.6kg |
| Dolap malzemesi | kalıp döküm |
| Giriş Koruması (ön arka) | IP40 / IP21 |
| Parlaklık | > 800nits |
| Görüş açısı (h / v) | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş yöntemi | 1 / 32Scan |
| Güç Tüketimi (ort.) | 220w / m 2 |
| Çerçeve Yenile | Hz 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | ≥ 1500Hz |
| Gri Ölçek | 16bit |
| Güç kaynağı | AC 110/220 ± 10% 50 ° 60Hz |
| Sıcaklık (çalışma / depolama) | -20 ° 50 ° C -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalışma / depolama) | % 10 ~% 90 relatif nem % 10 ~ 85% RH |
| MTBF | ≥1000 Saat |
| Ömür | ≥50000 Saat |
| Piksel hatası | <0.0003 |
Ürün resimleri 


Avantajları
1. Hızlı kurulum ve kolay bakım, ön veya arka bakım.
2. İyi bir renk bütünlüğü oluşturmak için 16 bit ve 281 trilyon renkten oluşan bir gri renk eşleşir.
3. Düşük güç tüketimi ve uzun ömür süresi en az 50.000 saat.
4. Bütün dolap çok hafif ve güzel, kaliteli görünüyor.
5. Konveks Şekilli, Konkav Şekilli ve Dalga Şekilli ekranların isteğe bağlı
Hizmetler
1. Garanti
1) 2 yıl boyunca tüm parçaların garantisini veriyoruz. Bu süre zarfında, ürünlerimizle yanlış bir şey varsa, ücretsiz olarak değiştirilecek veya tamir edilecektir.
2) Sadece hammadde için bir ömür boyu bakım ve şarj sağlayacağız.
2. Teknoloji Eğitimi
1) Yazılım ve donanım kurulumu ile LED ekranın günlük çalışması ve sorun giderme işlemlerini içeren ücretsiz teknoloji eğitimi sağlıyoruz.
2) Ayrıca e-posta, Skype, WhatsApp veya ücretsiz olarak başka yollarla ömür boyu danışma hizmeti veriyoruz.
3. Sertifika
Biz kullanım kılavuzu ve CE, RoHS EMC UL ve benzeri gibi her türlü sertifikasyon sağlar.
4. Paket ve Gönderi
1) Genellikle, müşteri sipariş verdikten sonra 20-25 iş günü içinde göndeririz, ancak gerçek varış süresi ulaşım ortamından ve diğer yönlerden etkilenir.
2) Genel olarak, ürünlerimiz ahşap kutular ve uçuş durumunda paketlenmiştir
Ürün Özellikleri
Sahne / Sergi için P1.56 Kapalı Tam Renkli SMD1010 HD LED Ekran Video Mall Ekranı Özellikler 1. mükemmel yapı tasarımı sayesinde, normal sıcaklıkta çalışırken istikrarlı performans garanti. 2. kurulum ve bakım için kolu ile modül durumlarda, daha rahat ve güvenli. 3. maske ısı ve spot ışığı dağıtmak ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.