Esnek Hareketli Led Ekran, Propaganda Led Römork Ekranı SMD P4 16bit
Ürün Detayları
| kullanım: | Dış mekan | Parlaklık: | > 6500nits |
|---|---|---|---|
| Sıcaklık (işletme / depolama): | -20 ~ 50 ° C -40 ~ 60 ° C | Nem (çalışma / depolama): | % 10 ~% 90 Bağıl Nem% 10 ~% 85 Bağıl Nem |
| Yenileme hızı: | ≥ 1500Hz | Gri tonlama: | 16bit |
| Ömür: | 0050000 Saat | Piksel Arızası: | <0.0003 |
| Vurgulamak |
mobile led display truck,kamyon monte led ekran |
||
Ürün Açıklaması
Açık Suya Dayanıklı Esnek Hareketli Propaganda LED Mobil LED Ekran SMD P4 Kamyon LED Paneli
Özellikler ve Avantajlar
1. Dış mekan mobil LED ekran serisinin bir parçası olarak, su geçirmez ve toz geçirmez olmalıdır. Ürün, güneşte veya yağmurda normal şekilde çalışmasına izin veren IP65 koruma derecesine sahiptir.
2. Dış mekandayken, parlaklık aynı zamanda bir led ekranın kalitesinin bir ölçüsüdür. 5500nit'e kadar yüksek parlaklık, dış mekanda görüntüleme ihtiyaçlarını tam olarak karşılar.Doğrudan güneş ışığında bile, izleyici oynatılan içeriği net bir şekilde görebilir zahmetsizce ekranda.
3. Ürün, kamyonun hareket kabiliyetinden dolayı darbelere karşı iyi bir dayanıklılığa sahiptir. Mobil kamyon led ekranı için, ana özelliği yüksek düzeyde titremedir.
4. Kamyon mobil LED ekranının bir başka özelliği de, sadece kontrolü kolaylaştırmakla kalmayıp aynı zamanda gereksiz güç tüketimini azaltan hareketli güç kaynağı kontrol odasıdır.
5. Metin, resim, video veya animasyon olsun, mobil led ekran yol boyunca güzel bir görüntüdür. Kamyon nereye geçilirse geçilsin, insanları durup izlemeye çekecektir.
6. 140 ° 'lik geniş görüş açısı (hem yatay hem de dikey), izleyiciye her açıdan aynı netliği sağlar.
7. Uygulama: Geniş uygulama alanı: Ticari reklam LED ekran, Stadyum çevresi LED ekran, Mobil medya için mobil römork LED ekran, logo gösterimi için alışveriş merkezi LED ekran, bilgi gösterimi ve talimat için telekomünikasyon LED ekran sistemi.
Detaylar
| Piksel aralığı | 6,67 mm |
| Piksel yoğunluğu | 22500 piksel / m2 |
| LED Türü | SMD2727 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabin Ölçüsü | 1280 mm * 960 mm |
| Kabine Çözünürlüğü | 192 * 144 piksel |
| Kabin Ağırlığı | 50kg |
| Kabin Malzemesi | çelik |
| Giriş Koruması (ön arka) |
IP65 / IP54 |
| Parlaklık | > 6500nit |
| İzleme Açısı (Y / D) | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş Yöntemi | 1/8 Tarama |
| Güç Tüketimi (ort.) | 300 w / m2 |
| Çerçeve Yenileme | ≥ 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | ≥ 1500Hz |
| Gri Tonlama | 16 bit |
| Güç kaynağı | AC 110/220 ±% 10 50 ~ 60 Hz |
| Sıcaklık (işletim / depolama) |
-20 ~ 50 ° C -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalıştırma / saklama) | % 10 ~% 90 bağıl nem % 10 ~% 85 bağıl nem |
| MTBF | ≥1000 Saat |
| Ömür | ≥50000 Saat |
| Piksel Hatası | <0.0003 |
Görüntüler
IP 65 Su geçirmez koruma seviyesi
Suya ve toza dayanıklı tamamen kapalı yapı


Ticaret Koşulları
1. Paket: Ahşap paket, Uçuş çantası.
2. Ödeme: T / T,% 30 mevduat, teslimattan önce% 70 bakiye
3. Nakliye limanı: Shenzhen
4. Garanti süresi: 2 yıl
5. Teslim süresi: 20-25 iş günü;
Ürün Özellikleri
Açık Suya Dayanıklı Esnek Hareketli Propaganda LED Mobil LED Ekran SMD P4 Kamyon LED Paneli Özellikler ve Avantajlar 1. Dış mekan mobil LED ekran serisinin bir parçası olarak, su geçirmez ve toz geçirmez olmalıdır. Ürün, güneşte veya yağmurda normal şekilde çalışmasına izin veren IP65 koruma ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Kiralık LED Ekran P3.91 – 500x1000mm Döküm Kabin, Hızlı Kilit, 7680Hz, Sahne ve Konser için
LED video paneli, Kiralama ve Sahne uygulaması için tasarlanmıştır ve isteğe bağlı olarak 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm ve 3,91 mm piksel aralıklarına sahiptir. Manyetik modül ve modüler güç ünitesi tasarımı, saha bakımı için çok kolaydır.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.