50x100cm Panelli hafif P3.91 Dış Mekan Kiralama LED Ekranı
Ürün Detayları
| LED Türü: | SMD1921 | Kabin Ölçüsü: | 50x100cm |
|---|---|---|---|
| Kabin Çözünürlüğü: | 64 * 128 piksel | Giriş Koruması (ön / arka): | IP65 / IP54 |
| İzleme Açısı (Y / D): | 140 ° / 140 ° | Gri tonlama: | 16bit |
| Vurgulamak |
olaylar led ekran,kiralama kiralama açtı |
||
Ürün Açıklaması
50x100cm panelli Hafif P3.91 Dış Mekan Kiralık Led Ekran
P3.91 Dış Mekan Kiralama Led EkranBiravantajs
- Yüksek yenileme hızı:> 1500Hz, fotoğraflandığında tarama çizgisi yok.
- Yüksek gri seviyesi: Her biri 256 RGB, 16,7 milyon renk, canlı ve mükemmel video efekti görüntüler.
- Yüksek çözünürlük ve yüksek kontrast oranı: Resmi daha hassas hale getirin.
- Yüksek Parlaklık:> 6500nit, parlaklık otomatik olarak ayarlanır, Doğrudan güneş ışığında bile açıkça görülebilir.
- Geniş görüş açısı: hem yatay hem de dikey görüş açıları 140 ° 'dir.
- Yaşam Süresi: ≥100000 saat.
- Daha düşük güç tüketimi: Ortalama Güç Tüketimi 200w / m²'dir, enerji tasarrufu ve çevre koruma.
- Ultra ince ve hafif: Kabin Ağırlığı başına 13 kg (640x640 mm), nakliye maliyetlerinden ve kurulum maliyetlerinden büyük ölçüde tasarruf sağlar.
- Kiralık kalıp döküm alüminyum yapı: yüksek mukavemet, güçlü tokluk, yüksek hassasiyet, deforme olması kolay değil.
- Sorunsuz ekleme: size daha iyi bir görsel deneyim sunar.
- Hızlı kilit sistemi, hızlı kurulum ve demontaj: birkaç saniye içinde kurulum ve sökme işlemini tamamlayın.
NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?
2005 yılında kurulan LED Vision Technology Limited ., Ar-Ge, üretim, satış ve LED optoelektronik ürünlerinin çözümlerinde uzmanlaşmış ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.
Şirket, en son ithal edilen yüksek hızlı yama ekipmanı, dalga lehimleme ekipmanı, örgü ekipmanı, otomatik tutkal doldurma ekipmanı, LED lamba boncuk fırını vb.LED ekran parlaklığı algılama ekipmanı, LED dış mekan ekranı su geçirmez test ekipmanı, LED ekran parlaklığı ve renklilik düzeltme ekipmanı dahil olmak üzere LED ekran algılama ekipmanı.
P3.91 Dış Mekan Kiralama Led Ekran Özellikleri
| BOR-I-3 | |
| Fiziksel Adım | 3,91 mm |
| Piksel Yapılandırması | SMD 1921 |
| Piksel yoğunluğu | 65536 piksel / m² |
| Modül Boyutları (G × Y) (mm) | 250 × 250/250 × 500 |
| Panel Boyutları (mm) | 500 × 500 × 80 |
| 500 × 1000 × 80 | |
| Panel Başına Modül YOK (G × Y) | 2 × 2 |
| Modülün Fiziksel Çözünürlüğü (G × Y) | 64 × 64/64 × 128 |
| Panelin Fiziksel Çözünürlüğü (G × Y) | 128 × 128/128 × 256 |
| Panel Malzemesi | Döküm Alüminyum |
| Tek Dolap Ağırlığı | 9/15 kg / panel |
| Gri Tonlama | 14-16 bit |
| Renkler | 281 trilyon |
| Kontrast Oranı | 4000: 1 |
| Ortalama Güç Tüketimi | 75/150 W / m² |
| Maksimum Güç Tüketimi | 225/550 W / m² |
| Çalışma Sıcaklığı / Nemi | -20ºC - 60ºC /% 10 -% 60 |
| Depolama Sıcaklığı / Nem | -30ºC - 60ºC /% 10 -% 60 |
| Yenileme hızı | > 1.920 Hz |
| Parlaklık | > 5000 nit |
| Yatay Görüş Açısı | 160 ° |
| Dikey İzleme açısı | 140 ° |
| Beklenen Ömür | 100, 000 Saat |
| Maksimum Yığınlama | 10 月 20 日 |
| Max Asılı | 10 月 20 日 |
| Servis | Ön arka |
| IP Derecesi (Ön / Arka) | IP 65 / IP 54 |
| Tarama Yöntemi | 1/16 Tarama |






Ürün Özellikleri
50x100cm panelli Hafif P3.91 Dış Mekan Kiralık Led Ekran P3.91 Dış Mekan Kiralama Led EkranBiravantajs Yüksek yenileme hızı:> 1500Hz, fotoğraflandığında tarama çizgisi yok. Yüksek gri seviyesi: Her biri 256 RGB, 16,7 milyon renk, canlı ve mükemmel video efekti görüntüler. Yüksek çözünürlük ve yüksek ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.