Die Cast Alüminyum Konut Su ile P10.4 Yarı Açık Kiralama LED Ekran
Ürün Detayları
| Giriş Koruması (ön / arka): | IP65/IP54 | Veri Yenileme Hızı: | > 1500Hz |
|---|---|---|---|
| Parlaklık: | > 5500nits | Güç Tüketimi (ort.): | 300w / m2 |
| İzleme açısı (H / V): | 140 ° / 140 ° | Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Vurgulamak |
olaylar led ekran,kiralama kiralama açtı |
||
Ürün Açıklaması
Ürün avantajları
- Ultra İnce ve hafif tasarım: Kabin Ağırlık başına 13kg (500 * 1000mm), Rahat ulaşım.
- Yüksek yenileme hızı ve gri Ölçek: LED ekranın daha gerçekçi olmasını sağlar.
- Yüksek tanımlı görüntülerin gerçek yeniden üretimi için yüksek çözünürlük ve yüksek piksel yoğunluğu.
- Parlaklık, renk düzeltme teknolojisi ile.
- Düşük güç Tüketimi: ortalama güç tüketimi 300w / m², enerji tasarrufu ve çevre koruma.
- Piksel Hatası <0.0003.
- Çeşitli hava kutuları ile donatılmış, kabinin depolama ve nakliyesi için uygundur ve LED ekran için iyi bir korumaya sahiptir.
- Yüksek şeffaflık.
- Mükemmel ısı emmesi: Ekran çalışırken aşırı sıcaklığı önler.
- Yüksek parlaklık:> 5500nits, görüntü doğrudan güneş ışığı altında zamanda da açıktır.
- Geniş görüş açısı: Dikey görüş açısı ve yatay görüş açısı 140 derece geniş kitledir.
- Su geçirmez etkisi, IP65 su geçirmez derece, dış iklime uyum sağlayabilir.
- Döküm alüminyum gövde, yüksek mukavemet, kolayca deforme olmaz.
- Gerçekten kusursuz tasarım: Daha iyi görüntüleme deneyimi.
- çok açılı ekleme: ihtiyaçlarınıza göre herhangi bir boyuta eklenebilir.
Uygulama
Sahne kiralama, şarkı söyleme ve dans etkinlikleri, çeşitli konferanslar, sergiler, stadyumlar, tiyatrolar, oditoryumlar, konferans salonları, çok amaçlı salonlar, konferans salonları, yorum salonları, dubalar, gece kulüpleri, üst düzey eğlence diskoları vb.
Hizmet
- Amacımız sadece yüksek kaliteli çelik yapı inşası sağlamak değil, aynı zamanda her müşteri ile kişisel ve profesyonel bir ilişki sürdürmektir.
- Gereksinim ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, talebinizi karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.
- Tasarım, üretim, kurulum ve servis sonrası teslimat için tek noktadan servis.
- Çizimlerinize ve isteğinize göre kesinlikle üretebiliriz.
- Size en uygun teklifi sunmak için ürün tasarlayabiliriz.
Teknolojik Parametreler
| model | ORD-10.4 |
| Piksel aralığı | 10.416mm |
| Kabine boyut | 500 * 1000mm |
| Kabine Çözünürlük | 48 * 96px |
| Kabine Ağırlığı | 13kg |
| Dolap malzemesi | alüminyum |
| Giriş Koruması (ön / arka) | IP65 / IP54 |
| Parlaklık | > 5500nits |
| Görüş açısı (h / v) | 140 ° / 140 ° |
| Çerçeve Yenile | Hz 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | > 1500Hz |
| Gri Ölçek | 16bit |
| Güç Tüketimi (ort.) | 300w / m 2 |
| Giriş gerilimi | AC110 / 220 ±% 10, 50 ° 60Hz |
| Sıcaklık (çalışma / depolama) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalışma / depolama) | % 10 ~% 90 RH /% 10 ~% 85 RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Ömür | ≥100000hrs |
| Piksel hatası | <0.0003 |



Ürün Özellikleri
P10.4 Açık Kiralama LED Ekran Yüksek Parlaklık Yüksek Gri Ölçekli 500 * 1000mm Kabine IP65 / IP54 Ürün avantajları Ultra İnce ve hafif tasarım: Kabin Ağırlık başına 13kg (500 * 1000mm), Rahat ulaşım. Yüksek yenileme hızı ve gri Ölçek: LED ekranın daha gerçekçi olmasını sağlar. Yüksek tanımlı görünt...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.