15.6mm Piksel Aralığı Led Kiralama Ekran, Açık Video Ekran Ekranları Uzun Ömrü
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 15,6 mm | Giriş Koruması (ön / arka): | IP65/IP54 |
|---|---|---|---|
| Veri Yenileme Hızı: | > 1500Hz | Güç Tüketimi (ort.): | 320W / m2 |
| İzleme açısı (H / V): | 140 ° / 140 ° | MTBF: | ≥1000hrs |
| Vurgulamak |
Açık led ekran kiralama,kiralama kiralama led |
||
Ürün Açıklaması
Ürün avantajları
- Ultra İnce ve hafif tasarım: Kabin Ağırlık başına 13 kg (500 * 1000mm), nakliye masraflarından ve kurulum maliyetlerinden tasarruf edin.
- Çeşitli hava kutuları ile donatılmış, kabinin depolama ve nakliyesi için uygundur ve LED ekran için iyi bir korumaya sahiptir.
- Yüksek şeffaflık.
- Mükemmel ısı emmesi: Ekran çalışırken aşırı sıcaklığı önler.
- Yüksek parlaklık:> 5500nits, görüntü doğrudan güneş ışığı altında zamanda da açıktır.
- Geniş görüş açısı: Dikey görüş açısı ve yatay görüş açısı 140 derece geniş kitledir.
- Su geçirmez etkisi, IP65 su geçirmez derece, dış iklime uyum sağlayabilir.
- Döküm alüminyum gövde, yüksek mukavemet, kolayca deforme olmaz.
- Gerçekten kusursuz tasarım: Daha iyi görüntüleme deneyimi.
- çok açılı ekleme: ihtiyaçlarınıza göre herhangi bir boyuta eklenebilir.
- Yüksek yenileme hızı ve gri Ölçek: LED ekranın daha gerçekçi olmasını sağlar.
- Yüksek tanımlı görüntülerin gerçek yeniden üretimi için yüksek çözünürlük ve yüksek piksel yoğunluğu.
- Düşük güç Tüketimi: ortalama güç tüketimi 320w / m², enerji tasarrufu ve çevre koruma.
- MTBF (arızalar arasındaki ortalama süre) ≥1000hrs.
- Kurulumu kolay ve bakımı kolaydır.
şirket Profili
- Biz 2005 yılından bu yana dünya çapında komple bir üretici ve LED ekran çözümleri sağlayıcısı ve onun yardımcı sistemleri vardır, uluslararası talepleri karşılamak için 6,000m2 sanat üretim tesisi ile Shenzhen merkezli merkezi. Müşterilerimiz için yurtiçinde ve dünya çapında LED ekranların ve çözümlerin tasarımı, üretimi ve dağıtımında tek elden alışveriş sağlıyoruz.
- Ürünlerimiz spor, reklam, konserler, alışveriş merkezleri, stadyumlar, sergiler veya hayal gücünüze gelen diğer iç ve dış mekan etkinlikleri de dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar için kapalı, açık, sabit, kiralık ve yaratıcı LED Çözümleri içerir.
- Biz kesinlikle ISO9001: 2008 kalite yönetim sistemini takip ediyor ve CE, FCC, UL, ROHS, CCC vb. Geçti. Tüm bu faktörler yüksek kaliteli LED ürünleri ve etkili hizmetler sağlıyor.
- LED'i hedef alan şirket kültürünü '' Profesyonel, Konsantrasyon, Odak '' olarak sürdürmekteyiz. LED teknolojisinin geliştirilmesi ve LED alanında perfervid rekabet ile.
Teknolojik Parametreler
| model | ORD-15.6 |
| Piksel aralığı | 15.625mm |
| Kabine boyut | 500 * 1000mm |
| Kabine Çözünürlük | 32 * 64px |
| Kabine Ağırlığı | 10kg |
| Dolap malzemesi | alüminyum |
| Giriş Koruması (ön / arka) | IP65 / IP54 |
| Parlaklık | > 5500nits |
| Görüş açısı (h / v) | 140 ° / 140 ° |
| Çerçeve Yenile | Hz 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | > 1500Hz |
| Gri Ölçek | 16bit |
| Güç Tüketimi (ort.) | 320W / m |
| Giriş gerilimi | AC110 / 220 ±% 10, 50 ° 60Hz |
| Sıcaklık (çalışma / depolama) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalışma / depolama) | % 10 ~% 90 RH /% 10 ~% 85 RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Ömür | ≥100000hrs |
| Piksel hatası | <0.0003 |



Ürün Özellikleri
P15.6 Açık Kiralama LED Ekran Yüksek Çözünürlüklü Geniş Görüş Açısı Uzun Ömrü IP65 / IP54 Ürün avantajları Ultra İnce ve hafif tasarım: Kabin Ağırlık başına 13 kg (500 * 1000mm), nakliye masraflarından ve kurulum maliyetlerinden tasarruf edin. Çeşitli hava kutuları ile donatılmış, kabinin depolama ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.