4.81mm Sahne Arka Planı Led Ekran, 1R1G1B Stadyum LED Ekran 420w / M2
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 4.8mm | Piksel yoğunluğu: | 43264 piksel / m2 |
|---|---|---|---|
| LED Yapılandırması: | 1R1G1B | Kabin Çözünürlüğü: | 104 * 104 piksel / 104 * 208 piksel |
| Dolap Malzemesi: | Alüminyum Döküm | Giriş Koruması (ön / arka): | IP65 / IP54 |
| İzleme Açısı (Y / D): | 140 ° / 140 ° | Güç Tüketimi (ort.): | 420W / m2 |
| Vurgulamak |
led ekran sahne zemin,sahne arka led ekran |
||
Ürün Açıklaması
Açık P4.8 Sahne Kiralama LED Ekran Yüksek Kontrast Oranı ve Geniş Görüş Açısı
Sahne Kiralama LED Ekranı detaylar:
1. Aletsiz hızlı yapıştırma.
2. Hafif ve paslanma yok.Döküm alüminyum kabin, nakliye maliyetinden büyük ölçüde tasarruf sağlar ve kurulumu kolaydır.
3. Kararlı performans.En temel garantimiz: 24 saati aşan eskime süresi.Arıza nokta oranı 0.0001'den az.
4. Yüksek kaliteli LED lamba.Kinglight veya Nationstar, yüksek parlaklık ve uzun ömür sağlar.
5. Farklı görüntü ve video formatlarını destekleyin.Flash, WAV / MIDI, TV ve diğer ekipmanlardan videolar ..
6. Uygulamalar: Yüksek kaliteli toplantılar, konserler, lüks oteller, konferanslar ve diğer kiralama faaliyetleri.
Şartname
| Modeli | BIR-II-4.8 |
| Piksel aralığı | 4,8 mm |
| Piksel yoğunluğu | 43264 piksel / m2 |
| LED Türü | SMD2727 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabin Ölçüsü | 500x500mm / 500x1000mm |
| Kabine Çözünürlüğü | 104 * 104 piksel / 104 * 208 piksel |
| Kabin Ağırlığı | 8kg / 14kg |
| Kabin Malzemesi | döküm alüminyum |
| Giriş Koruması (ön / arka) | IP65 / IP54 |
| Parlaklık | > 6500nit |
| İzleme Açısı (Y / D) | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş Yöntemi | 1/13 Tarama |
| Çerçeve Yenileme | ≥ 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | > 1500Hz |
| Gri Tonlama | 16 bit |
| Güç Tüketimi (ort.) | 420 w / m2 |
| Giriş gerilimi | AC 110/220 ±% 10, 50 ~ 60Hz |
| Sıcaklık (çalışma / saklama) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalıştırma / saklama) | % 10 ~% 90 Bağıl Nem /% 10 ~% 85 Bağıl Nem |
| MTBF | ≥1000 saat |
| Ömür | ≥100000 saat |
| Piksel Hatası | <0.0003 |
Servisimiz:
1. Ürünlerimiz veya fiyatımız hakkındaki sorunuz 24 saat içinde cevaplandırılacaktır.
2. OEM ve ODM, özelleştirilmiş gereksinimlerinizden herhangi biri, tasarım ve ürüne koymaya yardımcı olabiliriz.
3. Distribütörlük, benzersiz tasarımınız ve bazı güncel modellerimiz için sunulmaktadır.
4. Satış alanınızın, tasarım fikirlerinin ve tüm özel bilgilerinizin korunması.
5. En kaliteli + Makul fiyat + Servis Sonrası Sorumlu = Başarılı ve Kazan-Kazan.
6. SENY size LED sahne ekranı, LED dış mekan video duvarı, düğün LED ekranı, sahne LED elektronik ekranı ve led geniş ekran tam renkli ekran sunabilir.


Şirket Bilgisi:
LED Vision Technology Limited , 2005 yılında Shenzhen'de kurulmuş, teknolojik olarak gelişmiş LED ekranların dünya standartlarında bir üreticisi olan SHENZHEN BAKO LTD holding işletmesidir (Stok Kodu: 871745), yurtiçi ve yurtdışı pazarlar arasında üst düzey profesyonel müşterilere odaklanmaktadır.BAKOVISION, standart LED ekranların yanı sıra OEM, ODM, yaratıcı LED modellerinin özel çalışmalarını da tam olarak sağlayabilmektedir.
BAKO VISION deneyimli ekip liderlerinden oluşmaktadır ve her biri 10 yılı aşkın süredir LED ekran sektöründe çalışmaktadır.Tüm Ar-Ge, Üretim, Satış, Teknik Destek departmanlarımız ... mükemmel ekip çalışmamızla verimli ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor, ayrıca kaliteli ürün teslimatı ve zamanında ön servis hizmeti de BAKO VISION ekibi tarafından güvence altına alınmıştır.
BAKO VISION ürün serileri arasında UHD ince aralık, I / O kiralama, I / O sabit kurulum, şeffaf ekran, reklam afişi, katlanabilir ekran, esnek ekran, perde, zemin LED'i, çevre ekranı… bu arada deneyimli Ar-Ge ekibimiz ve kapsamlı yönetim, biz her zaman açığız ve özelleştirilmiş çözümlerin yanı sıra yaratıcı ürünler için yeni model ve takımları kırma konusunda yetkiniz.
BAKO VISION ana pazarları Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Asya arasındadır, ürünlerimizin tamamı RoHS, CCC, CE, FCC, ETL, UL tarafından sertifikalandırılmıştır.Kaliteyle sımsıkı ayakta durmak, yetkinlikle sımsıkı kazanmak, geçmiş gelişim yıllarında, BAKO VISION sürekli büyümesi ve marka konumlandırması, 120'den fazla ülkedeki çeşitli kanal müşterileri ile uzun vadeli ortaklığa dayanmaktadır.
SSS:
S1.Ticaret şirketi veya üreticisi misiniz?
A: Biz profesyonel bir led ekran üreticisiyiz.
S2.Ödeme koşullarınız nedir?
A: T / T veya Western Union mevduat olarak% 30 ve teslimattan önce% 70.Bakiyeyi ödemeden önce size ürünlerin ve paketlerin fotoğraflarını göstereceğiz.
S3.Örnek veriyor musunuz?ücretsiz mi ekstra mı
C: Stokta hazır parçalarımız varsa numuneyi tedarik edebiliriz, ancak müşteriler numune maliyetini ve kurye maliyetini ödemek zorundadır.
S4.Teslimat süreniz nasıl?
A: Genellikle, numunenin 3-5 güne ihtiyacı vardır, seri üretim süresi, sipariş miktarı için 1-2 haftaya ihtiyaç duyar.
S5.Malları nasıl gönderiyorsunuz ve ulaşması ne kadar sürüyor?
C: Genellikle DHL, UPS, FedEx veya TNT ile gönderilir.Genellikle gelmesi 3-5 gün sürer.Havayolu ve deniz taşımacılığı da isteğe bağlıdır.
S6.Ürünler için garanti veriyor musunuz?
C: Evet, ürünlerimize 2-5 yıl garanti veriyoruz.
S7: İşletmemizi nasıl uzun vadeli ve iyi bir ilişki haline getiriyorsunuz?
A: 1.Müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak için kaliteli ve rekabetçi fiyatı koruyoruz;
2. Her müşteriye arkadaşımız olarak saygı duyar, nereden gelirse gelsin onlarla içtenlikle iş yapar ve onlarla arkadaş oluruz.
S8: Teknoloji desteğini nasıl alabilirim?
C: 1, Fabrikamızda eğitim vereceğiz ve göstermek için video göndereceğiz.Eğitim, sistem kullanımı, sistem bakımı ve ekipman korumayı içerir.
Ürün Özellikleri
Açık P4.8 Sahne Kiralama LED Ekran Yüksek Kontrast Oranı ve Geniş Görüş Açısı Sahne Kiralama LED Ekranı detaylar: 1. Aletsiz hızlı yapıştırma. 2. Hafif ve paslanma yok.Döküm alüminyum kabin, nakliye maliyetinden büyük ölçüde tasarruf sağlar ve kurulumu kolaydır. 3. Kararlı performans.En temel ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.