1. Ön hizmet tasarımı, bakımı kolay
2. manyetik modül, hızlı kurulum
3.Yüksek Yenileme hızı, en az 2880Hz
4. alüminyum döküm kabine, hafif ve ince, sadece 6kg
5. benzersiz kilit tasarımı ile ince ayar.
| Fiziksel Saha: | 1.56mm | panel malzemesi: | Kalıp döküm Alüminyum |
|---|---|---|---|
| Modül boyutu:: | 150mm * 168.5mm | led Chip: | Nationstar |
| Güç kaynağı: | G enerjili | Yaşam süresi: | 100.000 gönderilen |
| Piksel yapılandırma: | SMD1010 | Kontrast oranı: | 4000 |
| Vurgulamak |
sahne led video duvar,led video duvar ekran |
||
600x337.5mm ile P1.56 kapalı sabit tam renkli LED ekran
1) 16 bit renk, 2500Hz / S üzerinde yenileme hızı, böylece LED ekrandaki video veya görüntüler çok canlı ve taze, onu gören insanlar bu muhteşem görüntüleme deneyiminden şok olacaklar
2) Görünüm çok zarif, çok yüksek son görünüyor, kalite çok kararlı
3) bu döküm alüminyum dolap, çok güçlü ve hassas çok yüksek, tolerans 0.2mm kontrol edilebilir böylece yüzey çok pürüzsüz, dolaplar arasında neredeyse hiçbir boşluk
4) Yan kilitler yay kilitler , bu özellikle Avrupa pazarında ve Kuzey Amerika pazarında popüler olan tüm kalıp döküm alüminyum dolaplar arasında benzersizdir
5) güç ve sinyal konnektörleri ile, Neutrik veya Seetronic marka, kurulumu ve sökülmesi çok kolay
6) Siyah LED kullanarak 4000: 1'e kadar yüksek kontrast oranı
7) Yeni yapı tasarımı, asma ve istifleme gereksinimlerini karşılamak için çeşitlendirilmiş kurulum sağlar
8) hafif ve düşük güç tüketimi nedeniyle, işgücü maliyeti azaltabilir, işletme maliyeti ve ulaşım maliyeti
9) İyi termal tasarım, mükemmel ısı dağılımı bile fan kurulumu yok
10) düşük gürültü vardır, ofis ve toplantı odasına monte edilebilir
Parametre
| UHD-1.56 | |
| Fiziksel Saha | 1.56mm |
| Piksel Yapılandırması | SMD 1010 |
| Piksel yoğunluğu | 410.881 piksel / m² |
| Modül Boyutları (G * Y) (mm) | 150 × 168,75 |
| Panel Boyutları (mm) | 600 × 337,5 |
| HAYIR. Panel Başına Modül Sayısı (W * H) | 4X2 |
| Panel Malzemesi | Döküm Alüminyum |
| Renkler | 281Trillion |
| İşleme | 16 Bit |
| Modülün Fiziksel Çözünürlüğü (G * Y) (mm) | 96X108 |
| Panelin Fiziksel Çözünürlüğü (G * Y) (mm) | 384X216 |
| Tek Dolap Ağırlığı | 6 kg / panel |
| Ortalama Güç Tüketimi | 260W / paneli |
| Maksimum Güç Tüketimi | 690W / paneli |
| Parlaklık | 600-1000nits |
| Görüş açısı | H: 160 ° / V: 140 ° |
| Çalışma Sıcaklığı / Nem | -20 ° C-50 ° C ve /% 10-% 90 |
| Depolama Sıcaklığı / Nem | -40-60 ° C /% 10 -90% |
| Beklenen Ömür | 100.000 Saat |
| servis | Ön |
| IP Derecesi (Ön / Arka) | IP 40 |
| Maksimum İstifleme | 20/10 |
| Maksimum Asma | 20/10 |
| Yenileme hızı | > 2.880 Hz |
| Tarama Yöntemi | 1/27 Tarama |
Üretim detayları
1. Ön hizmet tasarımı, bakımı kolay
2. manyetik modül, hızlı kurulum
3.Yüksek Yenileme hızı, en az 2880Hz
4. alüminyum döküm kabine, hafif ve ince, sadece 6kg
5. benzersiz kilit tasarımı ile ince ayar.

>>> yüksek performanslı PCB kurulu substrat seçin ve "renk sıcaklığı" fenomen büyük ölçüde azaltmak için titiz bir süreç ile işbirliği
>>> Dökme alüminyum kutu yapısı, hafif, küçük boyutlu, birim kutusu dikişsiz ekleme, montaj ve nakliye için daha uygun
>>> Kabin, sabit kurulum ve kaldırma gibi çeşitli kurulum yöntemlerini karşılayabilen ön / arka ve ön bakım monte edilebilir.

Ticaret şartları:
1. ödeme koşulları: tt, 30% gelişmiş ödeme sırasında sipariş yerleştirme ve sevkiyat öncesi denge
2. teslim süresi: 20 iş günü aldıktan sonra 30% mevduat ve sevkiyat öncesi denge
3. fiyat terim: exw shenzhen veya fob shenzhen
4. Gönderi: deniz veya hava yoluyla, Shenzhen Limanı, HS Kodu: 8528591090
5. Ambalaj: ahşap karton veya uçuş durumda köpük ambalaj
6. Garanti: biz 2 yıl garanti sunuyoruz, tüm ürünler yaş testi var, test sallayarak, su geçirmez test, genel olarak, modül testi 24 h olduğunu, tüm ekran testi 72 h olduğunu, teslimattan önce test serisi ulaşım ve kaliteli ürünler sağlayabilir.
Hakkımızda
Shenzhen BAKO VISION Technology Co, Ltd, Shenzhen, 2005 yılında yurtiçi ve yurtdışı pazarlar arasında üst düzey profesyonel müşterilere odaklanarak, teknolojik olarak gelişmiş LED ekranlar dünya standartlarında bir üretici başladı. BAKOVISION, standart LED ekranların yanında OEM, ODM, yaratıcı LED modellerinin terzi işlerini tam olarak sunma yeteneğine sahiptir.
SSS:
A: Evet, biz test etmek ve kalitesini kontrol etmek örnek sipariş edilir. Karışık örnekler kabul edilebilir.
A: Örnek 3-5 gün ihtiyacı, seri üretim süresi 1-2 hafta gerekiyor için sipariş miktarı fazla
A: Düşük ADEDI, 1 adet numune kontrol için kullanılabilir
A: Biz genellikle DHL tarafından gemi, UPS, FedEx veya TNT. Genellikle gelmesi 3-5 gün sürer. Havayolu ve deniz taşımacılığı da isteğe bağlıdır.
A: Öncelikle bize ihtiyaçlarınızı veya uygulama bildirin.
İkincisi, ihtiyaçlarınıza veya önerilerimize göre teklif veriyoruz.
Üçüncüsü müşteri örnekleri onaylar ve resmi sipariş için mevduat yerleştirir.
Dördüncü olarak biz üretim düzenlemek.
P1.56mm LED ekran dar piksel aralığı kapalı alüminyum döküm kabine 600x337.5mm Ana Özellikler 600x337.5mm ile P1.56 kapalı sabit tam renkli LED ekran 1) 16 bit renk, 2500Hz / S üzerinde yenileme hızı, böylece LED ekrandaki video veya görüntüler çok canlı ve taze, onu gören insanlar bu muhteşem gör...
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.