Salon / Pazar için Yüksek Parlaklık P5 Kapalı Sabit Led Ekran Duvar Paneli SMD2121
Ürün Detayları
| Piksel Yapılandırması: | SMD2121 | Kontrol sistemi: | Novastar |
|---|---|---|---|
| Görüş açısı: | 160 ° / 140 ° | Yenileme hızı: | > 1920Hz |
| Kontrast Oranı: | 4000: 1 | Panel Boyutları: | Özelleştirilmiş |
| Vurgulamak |
sahne led video duvar,led video duvar ekran |
||
Ürün Açıklaması
P5 HD Kapalı Sabit LED Ekran Led Duvar
Kapalı Sabit LED Ekran Özellikleri ve Avantajları:
- Panel Boyut: Panel boyutu, farklı durumlara uyacak şekilde özelleştirilebilir.
- Yüksek parlaklık: 1200nit'ten fazla
- Uygun Montaj : Akıllı hızlı yan kilitler, ekran montajını hızlı ve kolay hale getirir;
- Kesintisiz bağlantı: üstün renk bütünlüğü ve çarpıcı görüntü kalitesi, bağlantıda siyah boşluk çizgisi veya eksik bilgi yok;
- İyi ısı dağılımı: Fanlı LED ekranın yeni kabin tasarımı, iyi ısı dağılımı, döküm alumium malzeme, özlü, ince ve hafif seçebilir;
- Kullanışlı Kontrol:Dijital Video duvarları, PC'ler, DVD'ler ve kamera dahil olmak üzere hemen hemen her ekipmana bağlanabilir.Verilerinizi sunmanız sizin için uygundur;
- 2 yıl garanti : Her bir LED lambayı onarabiliriz, böylece bakım maliyeti daha düşüktür ve onarımı kolaydır; Ayrıca düzeltmek için modülü bize geri gönderebilirsiniz.
- Yüksek kalite : ünlü IC MBI5124 ve yüksek kaliteli lamba, Nationstar vb. Kullanıyoruz, yüksek parlaklık sağlıyoruz;
Kapalı Sabit LED Ekran Şartname:
| Fiziksel Adım | 5 mm |
| Piksel Yapılandırması | SMD2121 |
| Piksel yoğunluğu | 40.000 piksel / Sqm |
| Modül Boyutları (G x Y) (mm) | 320 x 160 |
| Panel Boyutları (mm) | 1280 x 960 |
| HAYIR.Panel Başına Modül Sayısı (G x Y) | 4x 6 |
| Modülün Fiziksel Çözünürlüğü (G x Y) | 64 x 32 |
| Panelin Fiziksel Çözünürlüğü (G x Y) | 256 x 192 |
| Panel Malzemesi | Çelik / Alüminyum |
| Tarama Yöntemi | 1/16 Tarama |
| Gri Tonlama | 16 bit |
| Renkler | 281 trilyon |
| Kontrast Oranı | 4000: 1 |
| Ortalama Güç Tüketimi | 120 W / Metrekare |
| Maksimum Güç Tüketimi | 400 W / Metrekare |
| Çalışma Sıcaklığı / Nemi | -10 ℃ - 60 ℃ /% 10 -% 60 |
| Depolama Sıcaklığı / Nem | -30 ℃ - 60 ℃ /% 10 -% 60 |
| Yenileme hızı | > 1.920Hz |
| Parlaklık | 900-1,200nit |
| Yatay Görüş Açısı | 160 ° |
| Dikey Görüş Açısı | 140 ° |
| Beklenen Ömür | 100.000 Saat |
| Servis | Ön arka |
| IP Derecesi (Ön / Arka) | IP 21 |
Kapalı Sabit LED Ekran Kılıfı:










Servisimiz
Garanti
1. Tüm ekranımızı, modüllerimizi, yedek parçalarımızı İKİ yıl boyunca garanti ediyoruz.
2. LED ekranların fabrikadaki işletme ve bakım eğitimini içeren ücretsiz teknoloji eğitimi veriyoruz.
3. Garantiden sonra, alt fiyatımızdan size yedek parçalar da sunabiliriz.
4.Satıştan sonra, ürünümüzle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bize E-posta ile bilgi verebilirsiniz, size hemen cevap vereceğiz
Anladığımızda ve sorunu çözmek için size iyi bir çözüm sunduğumuzda.
5. biz de sizin için sorunları çözebiliriz ve uzaktan kumanda ile iyi bir şekilde iyileşir!
Teslimat süresi
1. teslim süresi, mevduat aldıktan sonra 25 gün içinde üretimi tamamlayın.
2. Teslimattan önce, ekranı test edeceğiz ve 72 saat boyunca yanmasını sağlayacağız ve teslimat için uygun olduğunu onaylamak için ekranın tüm parçalarını kontrol edeceğiz.
Kurulum
1. Müşteri talep ederse, fabrikada müşteri için eğitim ve teknik desteğe yardımcı olabiliriz.
2. Kurulumu size yönlendirmesi için mühendisimizi gönderebiliriz.Ancak ilgili bedel değerli şirketiniz tarafından ödenmelidir.
3. Teknisyenlerimiz, ihtiyacınız olursa elbette LED Ekranı doğru ve hızlı bir şekilde nasıl kuracağınızı göstermek için CAD Çizimi sunacaktır.
Ürün Özellikleri
P5 HD Kapalı Sabit LED Ekran Led Duvar Kapalı Sabit LED Ekran Özellikleri ve Avantajları: Panel Boyut: Panel boyutu, farklı durumlara uyacak şekilde özelleştirilebilir. Yüksek parlaklık: 1200nit'ten fazla Uygun Montaj : Akıllı hızlı yan kilitler, ekran montajını hızlı ve kolay hale getirir; ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.