IP21 Kapalı LED Reklam Ekranı, Toplantı Odası için Tam Renkli LED Video Duvar
Ürün Detayları
| Fiziksel Saha: | P3 / P4 / P5 / P6 mm | Panel Malzemesi: | Çelik / Alüminyum |
|---|---|---|---|
| Gri tonlama: | 16 bit | Renkler: | 281 trilyon |
| Kontrast Oranı: | 2.000: 1 | Ortalama Güç Tüketimi: | 120W / m2 |
| Maksimum Güç Tüketimi: | 400W / metrekare | Parlaklık: | 900 ~ 1200nits |
| Yenileme hızı: | 1920HZ | Dikey Görüş Açısı: | 160 ° |
| Yatay Görüş Açısı: | 140 ° | Ömür Boyu Bekleyin: | 100,000Hrs |
| servis: | Ön arka | IP derecelendirme: | IP21 |
| Çalışma Sıcaklığı / Nem: | -10 ℃ -60 ℃ /% 10-% 60 | Depolama Sıcaklığı / Nem: | -30 ℃ -60 ℃ /% 10-% 60 |
| Vurgulamak |
sahne led video duvar,led video duvar ekran |
||
Ürün Açıklaması
Kapalı Sabit LED Ekran Reklamcılık LED Ekranı, Toplantı Odası için Tam Renkli Video Duvarı
Kapalı Sabit LED Ekran Özellikleri:
Ortak ve Yaratıcı
Geleneksel eğimli ve panel mevcuttur
İçbükey, dışbükey, silindir şekilleri mevcuttur
Çelik veya alüminyum panel, önden veya arkadan erişim
Eşsiz Renk Tekdüzeliği
Benzersiz renk kalibrasyon süreci
LED dalga boyu için sıkı kutu seçimi
Derin siyah seviyeleri, kontrast oranı 4000: 1

Çeşitli Montajlar
Duvar montajının çoğu için önden kurulum
Basit bağlantı, kolay kullanım

Geniş Görüş Açısı
Görüş açısını genişletmek için seçilen LED ve maske
160 ° yatay ve dikey geniş görüş açısı

Kapalı Sabit LED Ekran Parametresi:
| Modeli | BIF-3 |
| Piksel aralığı | 3 mm |
| Piksel yoğunluğu | 111111 piksel / m² |
| LED Türü | SMD2121 |
| LED Yapılandırması | SMD |
| Kabin Ölçüsü | 960 * 960 |
| Kabine Çözünürlüğü | 192 * 192 |
| Kabin Ağırlığı | 9 kg / panel |
| Kabin Malzemesi | Çelik / Alüminyum |
| Giriş Koruması (ön / arka) | IP21 |
| Parlaklık | 900 ~ 1200nit |
| Kontrast Oranı | 4000: 1 |
| Renkler | 281 trilyon |
| İzleme Açısı (Y / D) | 160 ° / 140 ° |
| Sürüş Yöntemi | 1/32 Tarama |
| Güç Tüketimi (ort.) | 120 w / m² |
| Güç Tüketimi (maks.) | 400 w / m² |
| Çerçeve Yenileme | ≥ 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | 1920 Hz |
| Gri Tonlama | 16 bit |
| Güç kaynağı | AC 110/220 ±% 10 50 ~ 60 Hz |
| Sıcaklık (işletim / depolama) |
-10 ~ 60 ° C -30 ~ 60 ° C |
| Nem (çalıştırma / saklama) | % 10 ~% 60 bağıl nem % 10 ~% 65 bağıl nem |
| Ömür | 10000 Saat |
| Hizmet | Ön arka |



Avantaj:
Şirketimiz ayrıca mühendislerimizi size uzaktan kumanda, video ve telefon yoluyla ücretsiz olarak profesyonel kurulum rehberi ve eğitim sağlamak için ayarlayabilir.
Tüm ürünler birçok kez test edilecek ve% 100 ürünlerin nakliye öncesi iyi olduğuna söz veriyorum.
Ürünler projelerinize göre özelleştirilebilir ve size CAD çizimini ücretsiz olarak sunar.
Tüm ekranlarımızı, modüllerimizi, yedek parçalarımızı tam iki yıl garanti ediyoruz.Bu süre zarfında, kendilerinde bir sorun varsa, ürünlerimizi ücretsiz olarak değiştirir veya onarırız.
Hizmet
Danışmanlık ve teknik rehberlik dahil olmak üzere 1. 24 saat yardım hattı hizmeti.
2. Çevrimiçi hizmet.
3. LED panellerin arıza bakımı.
4. Ücretsiz profesyonel teknik eğitim
5. Ücretli yazılım yükseltmesi.
6. Garanti hizmeti.
7. Mühendislik teknik servisi.
SSS:
S1.LED Ekran için örnek sipariş alabilir miyim?
C: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için örnek sipariş veriyoruz.Karışık numuneler kabul edilebilir.
S2.Kurşun zamanı ne olacak?
C: Örnek 3-5 güne ihtiyaç duyar, seri üretim süresi sipariş miktarı için 10-15 güne ihtiyaç duyar.
S3.LED ışık siparişi için herhangi bir MOQ sınırınız var mı?
A: Düşük MOQ, numune kontrolü için 1PC mevcuttur
S4.Logomu LED ışıklı ürün üzerine yazdırmam uygun mudur?
A: Evet.Lütfen üretimimizden önce resmi olarak bizi bilgilendirin ve öncelikle numunemize göre tasarımı onaylayın.
S5: Ürünler için garanti veriyor musunuz?
C: Evet, ürünlerimize 2-5 yıl garanti veriyoruz.
Ürün Özellikleri
Kapalı Sabit LED Ekran Reklamcılık LED Ekranı, Toplantı Odası için Tam Renkli Video Duvarı 7-BIF.pdf Kapalı Sabit LED Ekran Özellikleri: Ortak ve Yaratıcı Geleneksel eğimli ve panel mevcuttur İçbükey, dışbükey, silindir şekilleri mevcuttur Çelik veya alüminyum panel, önden veya arkadan erişim Eşsiz ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.