SMD2727 6000 Nits P6.67 Dış Mekan LED Reklam Paneli
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 6.67mm | Moudel boyutu: | 320 * 160MM |
|---|---|---|---|
| Dolap Boyutu: | 960 * 960mm | Dolap Malzemesi: | Çelik / Alüminyum |
| Piksel yoğunluğu: | 22.376 piksel / m2 | Piksel Yapılandırması: | SMD2727 |
| Vurgulamak |
6000 Nits Led Ekran Tabelaları,P6.67 Dış Mekan Led Ekran Panoları |
||
Ürün Açıklaması
ürün tanıtımı
1. Dikişsiz Bağlantı ve Kolay Kurulum, 2 dolapları arasında 0.1mm boşluk.
2. Kurulum ve Bakım için Maliyet Tasarrufu
3. Çift bakım, gerek fan, gürültüsüz, düşük güç tüketimi.
4. Dikey / Yatay görüş açısı 160 derece.
5. yüksek kaliteli resim için Kalibrasyon.
Ürün özelliği
1. SMD triad teknolojisi sayesinde, ekran geniş görüş açısı, pürüzsüz yüzey ve kararlılık yeteneğine sahiptir.
2. Kesintisiz ekleme.
3, yüksek gri seviyesi ve düşük parlaklık iyi görüntü performansı ve canlı görüntü sunar.
4. Hızlı kurulum ve kolay bakım, ön veya arka bakım.
Şartname
| model | BOF-6,67 |
| Piksel aralığı | 6.67mm |
| Piksel yoğunluğu | 22.376 piksel / m2 |
| LED Türü | SMD2727 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabin Ölçüsü | 960 * 960mm |
| Kabin Çözünürlüğü | 144 * 144pixels |
| Dolap Ağırlığı | 60kg / 45kg |
| Dolap Malzemesi | Çelik / Alüminyum |
| Giriş Koruması (ön / arka) | IP65 |
| Parlaklık | > 6000nits |
| İzleme Açısı (Y / D) | 160 ° / 160 ° |
| Sürüş Yöntemi | 1/10 Tarama |
| Çerçeve Yenileme | ≥ 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | > 1920Hz |
| Gri Tonlama | 16bit |
| Güç Tüketimi (ort.) | 270W / m2 |
| Giriş gerilimi | AC 110/220 ±% 10, 50 ~ 60Hz |
| Sıcaklık (çalışma / depolama) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalışma / depolama) | % 10 ~% 90 Bağıl Nem /% 10 ~% 85 Bağıl Nem |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Ömür | ≥100000hrs |
| Piksel Hatası | <0,0002 |
Satış sonrası servis:
1. Ömür Boyu ücretsiz bakım ve yükseltme.
2. Şikayet cevap süresi 24 saati geçmemelidir;bakım kılavuzu ve 48 saat içinde sağlanan problem çözümü.
3. Müşteri memnuniyeti izleme raporu.
4. Ücretsiz teknisyen eğitimi.
5. tam set belgeleri ücretsiz, dahil kurulum rehberlik, yazılım kullanım kılavuzu, kolay bakım kılavuzu ve kontrol sistemi yazılım cd vb.
6. stadyum gibi büyük proje için Özel hizmet, sergiler, kareler ve böylece.
Ürün Özellikleri
ürün tanıtımı 1. Dikişsiz Bağlantı ve Kolay Kurulum, 2 dolapları arasında 0.1mm boşluk. 2. Kurulum ve Bakım için Maliyet Tasarrufu 3. Çift bakım, gerek fan, gürültüsüz, düşük güç tüketimi. 4. Dikey / Yatay görüş açısı 160 derece. 5. yüksek kaliteli resim için Kalibrasyon. Ürün özelliği 1. SMD triad ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.