Alüminyum 6500 Nits P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Döküm
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 3.9mm | Piksel yoğunluğu: | 65536 piksel / m2 |
|---|---|---|---|
| LED Türü: | SMD2525 | Kabin Ölçüsü: | 500x500 mm'lik / 500x1000mm |
| Parlaklık: | > 6500nits | ||
| Vurgulamak |
6500 Nits Led Video Duvar,P3.91 Kapalı Smd Led Ekran |
||
Ürün Açıklaması
Anahtar özellik
• Ultra ince ve hafif
• Kiralık kalıp döküm alüminyum yapı
• Kesintisiz ekleme
Hızlı kilit sistemi, kolay kurulum
• Yüksek yenileme hızı ve yüksek kontrast
• Geniş görüş açısı
• Çalışma durumu göstergesi mevcut
Servisimiz
1). Ürünlerimiz ve fiyatları ile ilgili sorgunuz 24hrs içinde cevap verilecektir.
2). İyi eğitimli ve akıcı İngilizce tüm sorgulamalarla cevap kadroya deneyimli.
3) .OEM ve ODM, herhangi bir özelleştirilmiş ekran size tasarım ve ürün koymak yardımcı olabilir.
4) .Distributoer gemi benzersiz tasarım ve bazı mevcut modellerimiz için sunulmaktadır.
5). Satış alanının korunması, tasarım fikirleri ve tüm özel bilgileri.
Şartname
| model | BİR-3.9 |
| Piksel aralığı | 3.9mm |
| Piksel yoğunluğu | 65536 piksel / m2 |
| LED Türü | SMD2121 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabin Ölçüsü | 500x500 mm'lik / 500x1000mm |
| Kabin Çözünürlüğü | 128 * 128px / 128 * 256px |
| Dolap Ağırlığı | 8 kg / 14kg |
| Dolap Malzemesi | alüminyum döküm |
| Giriş Koruması (ön / arka) | IP40 |
| Parlaklık | > 1200nits |
| İzleme Açısı (Y / D) | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş Yöntemi | 1/16 Tarama |
| Çerçeve Yenileme | ≥ 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | > 1920Hz |
| Gri Tonlama | 16bit |
| Güç Tüketimi (ort.) | 420W / m2 |
| Giriş gerilimi | AC 110/220 ±% 10, 50 ~ 60Hz |
| Sıcaklık (çalışma / depolama) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalışma / depolama) | % 10 ~% 90 Bağıl Nem /% 10 ~% 85 Bağıl Nem |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Ömür | ≥100000hrs |
| Piksel Hatası | <0,0002 |
Neden bizi tercih?
1.Bir bölüm I ile müşterilerine bir- durak hizmet diy, ulusal patent bir dizi.Bize güvenin: "Düşünebilirsiniz, başarabilmenize yardımcı olalım."
2.LED endüstrisinde kendi iş yönetiminin yenilmez kuruluşlarına yardımcı olabilir, Corrente çeşitlendirilmiş iş felsefesi, grup yönetimi modu, her bir görüntüleme öğesini mükemmel kalitede, müşterilerin kaldırma konusunda endişelenmesi için yüksek kaliteli hizmeti korur.
3. modern üretim hattının ön planda en büyük hattı vardır, koruma LED ekran fazla 6000 metrekare üretebilir, müşterinin acil ihtiyaçlarını çözmek için yeterli envanter.
4. iller ve yurtdışı servis ekibi boyunca rahat ile emin dinlenme satın almanızı sağlar. Kabul.
4.100% göndermeden önce QC muayene.
5. çekici fiyat!
Ürün Özellikleri
Anahtar özellik • Ultra ince ve hafif • Kiralık kalıp döküm alüminyum yapı • Kesintisiz ekleme Hızlı kilit sistemi, kolay kurulum • Yüksek yenileme hızı ve yüksek kontrast • Geniş görüş açısı • Çalışma durumu göstergesi mevcut Servisimiz 1). Ürünlerimiz ve fiyatları ile ilgili sorgunuz 24hrs içinde ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.