Nationstar Lambalar 6500 Nits P4.81 Dış Mekan LED Kiralama Ekranı
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 4.81mm | Piksel yoğunluğu: | 43.264 piksel / m2 |
|---|---|---|---|
| Parlaklık: | > 6500nits | Kabin Çözünürlüğü: | 128 * 128px / 128 * 256px |
| Dolap Boyutu: | 500 * 500/500 * 1000mm | ||
| Vurgulamak |
6500 Nits LED Video Duvar,P4.81 Dış Mekan Led Ekran Kartı |
||
Ürün Açıklaması
P4.81 Açık LED Kiralama Ekran LED Video Duvar Nationstar LED Lambalar LED Paneller LED Kurulu
Anahtar özellik
• Dışbükey Şekilli, İçbükey Şekilli ve Dalga Şekilli ekranlar isteğe bağlı
• Ultra ince ve hafif
• Kiralık kalıp döküm alüminyum yapı
• Kesintisiz ekleme
Hızlı kilit sistemi, kolay kurulum
• Yüksek yenileme hızı ve yüksek kontrast
• Geniş görüş açısı
• Çalışma durumu göstergesi mevcut
Şartname
| model | BOR-II-4.8 |
| Piksel aralığı | 4.8mm |
| Piksel yoğunluğu | 43264 piksel / m2 |
| LED Türü | SMD2525 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabin Ölçüsü | 500x500 mm'lik / 500x1000mm |
| Kabin Çözünürlüğü | 128 * 128px / 128 * 256px |
| Dolap Ağırlığı | 8 kg / 14kg |
| Dolap Malzemesi | alüminyum döküm |
| Giriş Koruması (ön / arka) | IP65 / IP54 |
| Parlaklık | > 6500nits |
| İzleme Açısı (Y / D) | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş Yöntemi | 1/8 Tarama |
| Çerçeve Yenileme | ≥ 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | > 1500Hz |
| Gri Tonlama | 16bit |
| Güç Tüketimi (ort.) | 420W / m2 |
| Giriş gerilimi | AC 110/220 ±% 10, 50 ~ 60Hz |
| Sıcaklık (çalışma / depolama) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalışma / depolama) | % 10 ~% 90 Bağıl Nem /% 10 ~% 85 Bağıl Nem |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Ömür | ≥100000hrs |
| Piksel Hatası | <0.0003 |


Satış Sonrası Hizmet
İki yıl garanti, 24 saat çevrimiçi teknik destek, her yıl geri gelen müşteri
Müşterilere önemli faaliyetlerde olay yerine teknik personel göndermek.
SSS
S1.Led modülü veya led panel için bir örnek sipariş?
A: Evet, biz test etmek ve kalitesini kontrol etmek örnek sipariş edilir.Karışık örnekler kabul edilebilir.
S2.Kurşun zamanı ne olacak?
A: Örnek stok varsa 3-5 gün gerekiyor, seri üretim süresi 20 gün gerekiyor.
Q3.Led ekran sipariş için ADEDI sınırı herhangi var mı?
A: Düşük ADEDI, 1 adet numune kontrol için kullanılabilir
S4.Malları nasıl gönderiyorsunuz ve gelmesi ne kadar sürüyor?
C: DHL, UPS, FedEx veya TNT ile gönderebilirsek genellikle 3-5 gün sürer.Deniz nakliye bir ay sürer
Q5.Led ekran için bir sipariş nasıl devam?
A: Öncelikle bize ihtiyaçlarınızı veya uygulama bildirin.
İkincisi, ihtiyaçlarınıza veya önerilerimize göre teklif veriyoruz.
Üçüncüsü müşteri örnekleri onaylar ve resmi sipariş için mevduat yerleştirir.
Dördüncü olarak biz üretim düzenlemek.
S6.Logomu led ekran ürününe yazdırmak uygun mudur?
C: Evet.Lütfen üretim öncesi resmi olarak bizi bilgilendirin ve öncelikle örneğimize dayanarak tasarımı onaylayın.
Q7: ürünler için garanti sunuyor musunuz?
A: Evet, biz ürünlerimize 2-5 yıl garanti sunuyoruz.
S8: Arızalı ile nasıl başa çıkılır?
A: Öncelikle, ürünlerimiz sıkı kalite kontrol sistemi ve üretilen kusurlu oranı daha az olacaktır
% 0.2'den fazla.
İkincisi, garanti süresi boyunca, led ekran ölü piksele sahipse bunları onaracak ve size ücretsiz göndereceğiz veya gerçek duruma göre yeniden arama da dahil olmak üzere çözümü tartışabiliriz.
Ürün Özellikleri
P4.81 Açık LED Kiralama Ekran LED Video Duvar Nationstar LED Lambalar LED Paneller LED Kurulu Anahtar özellik • Dışbükey Şekilli, İçbükey Şekilli ve Dalga Şekilli ekranlar isteğe bağlı • Ultra ince ve hafif • Kiralık kalıp döküm alüminyum yapı • Kesintisiz ekleme Hızlı kilit sistemi, kolay kurulum • ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.