Alüminyum Dolap P3.91 1200 Nits Açık Kiralık LED Ekran
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 3.91mm | Piksel yoğunluğu: | 65536 piksel / m2 |
|---|---|---|---|
| Kabin Ölçüsü: | 500 * 500mm / 500 * 1000mm | Sürüş yöntemi: | 28/01 |
| Vurgulamak |
1200 Nits Dış Mekan LED Panel,P3.91 LED Video Duvar |
||
Ürün Açıklaması
P2.97 Açık LED Sahne Kiralama Ekran Panelleri Video Duvar LED Panoları 500 * 500mm döküm Alüminyum Dolap
Anahtar özellik
• Dışbükey Şekilli, İçbükey Şekilli ve Dalga Şekilli ekranlar isteğe bağlı
• Ultra ince ve hafif
• Rental Slim alüminyum yapı
• Kesintisiz ekleme
Hızlı kilit sistemi, kolay kurulum
• Yüksek yenileme hızı ve yüksek kontrast
• Geniş görüş açısı
• Çalışma durumu göstergesi mevcut
Tasarımı ile dikkat çeken P3 Kapalı mekan görsel-işitsel ekipman LED video duvarları piyasadaki en iyi etkinlik prodüksiyonudur.Üst düzey pazarda amaç, kalitesi, güvenilirliği ve mükemmel görsel etkisi başarısına en fazla katkıda bulunur.Alüminyum malzeme tasarımı dökümleri, birim başına sadece 8kg ağırlığındadır.
Şartname
| model | BOR-II-3.9 |
| Piksel aralığı | 3.91mm |
| Piksel yoğunluğu | 65536 piksel / m2 |
| LED Türü | SMD2121 |
| LED Yapılandırması | 1R1G1B |
| Kabin Ölçüsü | 500 * 500mm / 500 * 1000mm |
| Kabin Çözünürlüğü | 128 * 128px / 128 * 256px |
| Dolap Ağırlığı | 8 kg (13kg) |
| Dolap Malzemesi | alüminyum döküm |
| Giriş Koruması (ön / arka) | IP65 |
| Parlaklık | > 1200nits |
| İzleme Açısı (Y / D) | 140 ° / 140 ° |
| Sürüş Yöntemi | 1/13 Tarama |
| Çerçeve Yenileme | ≥ 60Hz |
| Veri Yenileme Hızı | > 1500Hz |
| Gri Tonlama | 16bit |
| Güç Tüketimi (ort.) | 320W / m2 |
| Giriş gerilimi | AC 110/220 ±% 10/50 ~ 60Hz |
| Sıcaklık (çalışma / depolama) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Nem (çalışma / depolama) | % 10 ~% 90 Bağıl Nem /% 10 ~% 85 Bağıl Nem |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Ömür | ≥50000hrs |
| Piksel Hatası | <0,0002 |
Uygulama
Hızlı kurulum ve HD video gerektiren kapalı sahne, TV stüdyosu, konser, tema parkı ve sergi.



Ürün Özellikleri
P2.97 Açık LED Sahne Kiralama Ekran Panelleri Video Duvar LED Panoları 500 * 500mm döküm Alüminyum Dolap Anahtar özellik • Dışbükey Şekilli, İçbükey Şekilli ve Dalga Şekilli ekranlar isteğe bağlı • Ultra ince ve hafif • Rental Slim alüminyum yapı • Kesintisiz ekleme Hızlı kilit sistemi, kolay ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.