P10 6000 Nits SMD2727 Mobil Led Burcu Fragman 10000 Piksel / M2
Ürün Detayları
| LED Modül Boyutu: | 320x160mm | LED'ler: | Nationstar |
|---|---|---|---|
| Güç kaynağı: | MeanWell | Sürücü IC: | ICN2038S |
| LED Türü: | SMD2727 | ||
| Vurgulamak |
SMD2727 Mobil Led Tabela Treyler,P10 Mobil Led Tabela Treyler,10000 piksel / m2 Römork Üstü Led Ekran |
||
Ürün Açıklaması
Hidrolik sistemli yüksek parlaklık 6000 Nits P10 kamyon led ekranlı römork
P10 kamyon led ekranlı römork Özellikleri:
1. hedef kitlenize ulaşmak için reklamlarınızı her yerde yapar;
2. Kaldırma sistemi ile reklamlarınızı görünür kılar;
3. 6.000nit yüksek parlaklık;
P10 Açık Mobil Led Reklam Panosu Kamyon Reklam Ekranı Özellikler
| BOF-F-10 | |
| Fiziksel Adım | 10 mm |
| Piksel Yapılandırması | SMD 3535 |
| Piksel yoğunluğu | 10.000 piksel / m² |
| Modül Boyutları (G × Y) (mm) | 320 × 160 |
| Panel Boyutları (mm) | 1280 × 960 × 150 |
| Panel Başına Modül YOK (G × Y) | 4 × 6 |
| Modülün Fiziksel Çözünürlüğü (G × Y) | 32 × 32 |
| Panelin Fiziksel Çözünürlüğü (G × Y) | 96 × 96 |
| Panel Malzemesi | Çelik / Alüminyum |
| Ağırlık (m²) | 65/45 |
| İşleme | 16 bit |
| Renkler | 281 trilyon |
| Kontrast Oranı | 2.000: 1 |
| Ortalama Güç Tüketimi | 360 W / m² |
| Maksimum Güç Tüketimi | 900 W / m² |
| Enerji Tasarrufundan Sonra Ortalama Güç | 90 W / m² |
| Enerji Tasarrufundan Sonra Maksimum Güç | 230 W / m² |
| Yenileme hızı | > 1.920 Hz |
| Parlaklık | ≥6500 nit |
| Dikey Görüş Açısı | 160 ° |
| Yatay İzleme açısı | 140 ° |
| Beklenen Ömür | 100, 000 Saat |
| Servis | Arka |
| IP derecelendirme | IP 65 |
| Çalışma Sıcaklığı / Nemi | -20 ℃ -50 ℃ /% 10 -% 90 |
| Depolama Sıcaklığı / Nem | -20 ℃ -50 ℃ /% 10 -% 90 |
| Tarama Yöntemi | 1/2 Tarama |
SSS:
S1: Neden bizi seçmelisiniz:
A1.1: Şirket Bilgisi: bakovision ekibi yaklaşık 10 yıldır LED endüstrisinde, led ekrana odaklanıyor ve ev ve gemide 2000'den fazla proje tamamladı,
bu nedenle led ekran çözümleri sağlama konusunda tamamen tecrübeliyiz. bakovisiont odaklayıcı ve profesyoneliz!
A1.2: Ar-Ge Ekibi: bakovision, 8 yıldan fazla deneyime sahip Ar-Ge ekibine sahiptir ve her yıl ve hatta her üç ayda bir müşterilerin ihtiyaçlarına göre yeni ürünler piyasaya sürmektedir.
A1.3: Ürünler: iç ve dış mekan sabit led ekran, iç ve dış mekan kiralama led ekran, reklam afişi, yumuşak led ekran ve led perde örgü gibi yaratıcı led ekran,
alışveriş merkezi, sahne, etkinlikler, konferans salonu, kilise vb.İçin yaygın olarak kullanılmaktadır.
A1.4: İmalat: bakovision, ürünlerimizin yüksek kalite ve istikrarlı çalışma performansı sağlayan sıkı kalite kontrol ve üretim yönetimi sürecine sahiptir.
A1.5: Servis: bakovision satış öncesi ve sonrası uzman teknisyenlere sahiptir.Ve güçlü pazarlama ekibi size her an 7/24 çözüm sunacak.
S2: Ödeme süreniz nedir?Teslimat ne kadar sürer?
A3: T / T ve L / C, önceden% 30 depozito ve sevkiyat öncesi% 70 bakiye.
S3: Kontrol sistemi nedir?
A3: Nova ve Linsn kontrol sistemini kullanıyoruz.
S4: Led ekranınızın ürün kalitesinden nasıl emin olabilirsiniz?
A4: bakovision ekibi, yaklaşık 10 yıldır led ekran endüstrisine ve profesyonel Ar-Ge ekibi ve kaliteli ürünleri temin etmek için standart süreçle kalifiye QC ekibi olarak kayıtlıdır.
Ürün Özellikleri
Hidrolik sistemli yüksek parlaklık 6000 Nits P10 kamyon led ekranlı römork P10 kamyon led ekranlı römork Özellikleri: 1. hedef kitlenize ulaşmak için reklamlarınızı her yerde yapar; 2. Kaldırma sistemi ile reklamlarınızı görünür kılar; 3. 6.000nit yüksek parlaklık; P10 Açık Mobil Led Reklam Panosu ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.