Hidrolik Sistemli Çift Taraflı P5 Mobil LED Ekran Römork Üstü Led Ekran
Ürün Detayları
| LED Modül Boyutu: | 320x160mm | LED'ler: | Nationstar |
|---|---|---|---|
| Güç kaynağı: | MeanWell | Sürücü IC: | ICN2038S |
| LED Türü: | DIP546 | ||
| Vurgulamak |
P5 Mobil LED Ekran,P5 Römork Üstü Led Ekran,DIP546 Mobil LED Ekran |
||
Ürün Açıklaması
Hidrolik sistemli çift taraflı P5 dış mekan ledli römork kamyon ekranı
P5 dış mekan ledli treyler kamyon ekranı Özellikleri:
1. Rekabetçi para: Birim başına 10.000 usd'den az;
2. Şehrin her köşesinde mevcut olan hareketli ilanlar;
3. Kolay kullanım, sadece 1 kişi tüm personeli idare edebilir
4. Yüksek parlaklık, mevcut resimleri yenileyin;
P5 dış mekan ledli treyler kamyon ekranı Özellikler
<
| BOF-B-5 | |
| fiziksel adım | 5 mm |
| Piksel Yapılandırması | 2727 |
| Piksel yoğunluğu | 40.000 piksel/m² |
| Modül Boyutları (G × Y) (mm) | 320 × 160 |
| Panel Ölçüleri (mm) | 960 × 960 × 150 |
| Panel Başına Modül Sayısı (G × Y) | 3 × 6 |
| Modülün Fiziksel Çözünürlüğü (G × Y) | 64 × 32 |
| Panelin Fiziksel Çözünürlüğü (G × Y) | 192 × 192 |
| Panel Malzemesi | Çelik / Alüminyum |
| Ağırlık (m²) | 65/45 |
| İşleme | 16 bit |
| Renkler | 281 trilyon |
| Kontrast Oranı | 2.000: 1 |
| Ortalama Güç Tüketimi | 36 W/m² |
| Maksimum Güç Tüketimi | 900 W/m² |
| Parlaklık | ≥6500 nit |
| Yenileme hızı | >1,920 Hz |
| Yatay Görüş Açısı | 160 ° |
| Dikey Görüş açısı | 140° |
| Beklenen Ömür | 100.000 Saat |
| servis | Arka |
| IP derecelendirme | IP65 |
| Çalışma Sıcaklığı/Nem | -20℃- 50℃ / 10%-90% |
| Depolama Sıcaklığı/Nem | -20℃-50℃ / %10-%90 |
| Tarama Yöntemi | 1/8 Tarama |
Neden bizi seçmelisiniz?
A1.1: Şirket Bilgisi: bakovision ekibi, yaklaşık 10 yıldır LED endüstrisinde, led ekrana odaklanıyor ve evde ve gemide 2000'den fazla projeyi tamamladı,
bu nedenle led ekran çözümleri sunmak için tamamen deneyimliyiz.bakovisiont odaklanıyor ve profesyonel!
A1.2: Ar-Ge Ekibi: bakovision, 8 yıldan fazla deneyime sahip Ar-Ge ekibine sahiptir ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre her yıl hatta her çeyrekte yeni ürünler piyasaya sürer.
A1.3: Ürünler: İç ve dış mekan sabit led ekran, iç ve dış kiralama led ekran, reklam led afiş, yumuşak led ekran ve led perde örgü gibi yaratıcı led ekran,
mesaj gösterimi ve teslimat taleplerini karşılayan alışveriş merkezi, sahne, etkinlikler, konferans salonu, kilise vb. için yaygın olarak kullanılırlar.
A1.4: Üretim: bakovision, ürünlerimizin yüksek kaliteli ve istikrarlı çalışma performansını sağlayan sıkı QC kontrol ve üretim yönetimi sürecine sahiptir.
A1.5: Servis: bakovision satış öncesi ve sonrası uzman teknisyenlere sahiptir.Ve size her zaman 7/24 çözümler sunmak için güçlü pazarlama ekibi.
S2: Ödeme süreniz nedir?Teslimat ne kadar sürer?
A3: T/T ve L/C, önceden % 30% mevduat ve sevkiyat öncesi % 70% dengesi.
S3: Kontrol sistemi nedir?
A3: Nova ve Linsn kontrol sistemini kullanıyoruz.
Q4: led ekran ürün kalitenizi nasıl sağlayabilirsiniz?
A4: bakovision ekibi, yaklaşık 10 yıldır led ekran endüstrisine ve kaliteli ürünleri temin etmek için standart süreçli profesyonel Ar-Ge ekibi ve yetenekli QC ekibine kayıtlıdır.

Ürün Özellikleri
Hidrolik sistemli çift taraflı P5 dış mekan ledli römork kamyon ekranı P5 dış mekan ledli treyler kamyon ekranı Özellikleri: 1. Rekabetçi para: Birim başına 10.000 usd'den az; 2. Şehrin her köşesinde mevcut olan hareketli ilanlar; 3. Kolay kullanım, sadece 1 kişi tüm personeli idare edebilir 4. Y...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Kiralık LED Ekran P3.91 – 500x1000mm Döküm Kabin, Hızlı Kilit, 7680Hz, Sahne ve Konser için
LED video paneli, Kiralama ve Sahne uygulaması için tasarlanmıştır ve isteğe bağlı olarak 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm ve 3,91 mm piksel aralıklarına sahiptir. Manyetik modül ve modüler güç ünitesi tasarımı, saha bakımı için çok kolaydır.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.