Kaldırma Rotasyon Sistemi ile P8 Açık Mobil LED Billboard Römork Kamyon
Ürün Detayları
| Ürün adı: | Mobil LED Ekranlar | Fiziksel Saha: | 3mm, 4.81mm, 5mm, 6.67mm, 8mm, 10mm |
|---|---|---|---|
| Modül boyutu: | 320 * 160mm / 320 * 320mm | Dolap Malzemesi: | Çelik / Alüminyum |
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş | LED'ler: | Nationstar / Kinglight |
| Bakım Yolu: | Ön arka | Parlaklık: | 5.000 - 7.500 nit |
| Yenileme hızı: | 1920Hz / 2880Hz / 3840Hz | Görüş açısı: | 160 ° / 140 ° |
| IP Derecesi (Ön / Arka): | IP65 / IP54 | Ortalama Güç Tüketimi: | 90/360 W / m2 |
| Maks. Güç tüketimi: | 230/900 W / m2 | Kontrast Oranı: | 2000: 1 |
| Ömür: | 100.000 saat | Garanti: | 2-5 yaş |
| HS KODU: | 8528591090 | ||
| Vurgulamak |
P8 Açık Mobil LED Reklam Panosu Römorku,IP54 mobil led reklam panosu römorku,7500 nit mobil led reklam panosu römorku |
||
Ürün Açıklaması
P8 Açık Mobil LED Billboard Römork Kamyon LED Ekran Kaldırma Döndürme Sistemi ile Çift Taraflı Ekran
BOF Serisi (BOF-F.pdf/BOF-B.pdf)
Mobil LED Ekranlar
| Şartname | |
|---|---|
| Piksel Aralığı (mm): | 3 / 4.81 / 5 / 6.67 / 8 / 10 |
| Parlaklık(nit): | 5.000 - 7.500 nit |
| Yenileme Hızı(Hz): | 1920 / 2880 / 3840Hz |
| Kilit nokta: | En yaygın dış mekan LED reklam panosu |
1. Rekabetçi para: birim başına 12.000 usd.
2. Şehrin her köşesinde mevcut hareketli reklamlar.
3. Kolay kullanım, sadece 1 kişi tüm personeli idare edebilir.
4. Yüksek parlaklık, mevcut resimleri yenileyin.
Treyler LED Reklam Panosu Özellikleri
- SMD 3'ü 1 arada Teknoloji, 160°/140° geniş görüş açısı.
- IP65 ile su geçirmez, her koşula uygun.
- Enerji tasarrufu.
- 8000 nit'e kadar yüksek parlaklık, doğrudan güneş ışığına kadar her yönden görülebilir.
- Her kabinde 4 adet fan ile iyi ısı dağılımı.
- Etkinliğiniz için hareketli reklam/canlı yayın sağlayan büyük TV seti.

Dış Mekan LED Ekran Parametreleri
| BOF-B-8 | |
| fiziksel adım | 8 mm |
| Piksel Yapılandırması | SMD3535 |
| Piksel yoğunluğu | 15.625 piksel/m² |
| Modül Boyutları (G × Y) (mm) | 320 × 160 |
| Panel Ölçüleri (mm) | 960 × 960 × 150 |
| Panel Başına Modül Sayısı (G × Y) | 3 × 6 |
| Modülün Fiziksel Çözünürlüğü (G × Y) | 40 × 20 |
| Panelin Fiziksel Çözünürlüğü (G × Y) | 120 × 120 |
| Panel Malzemesi | Çelik / Alüminyum |
| Ağırlık (m²) | 65/45 |
| İşleme | 16 bit |
| Renkler | 281 trilyon |
| Kontrast Oranı | 2.000: 1 |
| Ortalama Güç Tüketimi | 360 W/m² |
| Maksimum Güç Tüketimi | 900 W/m² |
| Parlaklık | ≥6500 nit |
| Yenileme hızı | >1,920 Hz |
| Yatay Görüş Açısı | 160 ° |
| Dikey Görüş açısı | 140° |
| Beklenen Ömür | 100.000 Saat |
| servis | Arka |
| IP derecelendirme | IP65 |
| Çalışma Sıcaklığı/Nem | -20℃-50℃ / %10-%90 |
| Depolama Sıcaklığı/Nem | -20℃-50℃ / %10-%90 |
| Tarama Yöntemi | 1/4 Tarama |
Dijital LED Panel Avantajları
1. Düşük sıcaklık, genellikle dönüşümlü ekranlardan 10-16 ℃ daha düşüktür.

2. Tekdüze ısı, sabit renk sıcaklığı, tüm ekranın tekdüzeliğini sağlar, görüntü efektinde bozulma olmaz.

3. Doğal ısı dağılımı klima/fan gerektirmez, ekran çalışırken sıfır gürültü.

4. Düşük güç tüketimi, enerji verimli IC, devre kayıplarını azaltır, %70 enerji tasarrufu.
5. Hem ön hem de arka servis mevcuttur, kolay ve hızlı kullanım.
Kamyon Üstü Tabela Uygulamaları

- Reklam ve Eğlence.
- Ekipman Durumu Ekranı.
- Genel Mesaj.
- Trafik Bilgileri.
- Bülten Panosu.
Bako Vision Hakkında

- Çin'de LED Ekran İmalatında 10 Yıldan Fazla Deneyim.
- 3 Yıl Yüksek Kalite Garantisi Sağlanmaktadır.
- CE, EMC, ROHS, ETL, UL, FCC, ISO9001 Sertifikalı Global Kalite Standardı.
- Dünyada 120'den Fazla Ülkede Yurtdışı Müşteri.
- OEM, ODM'nin Terzi İşini Sağlayabilecek Tam Kapasite.
Hizmetlerimiz
ön üretim
- Müşterilerin tam gereksinimlerini alın.
- Kapsamlı bir analiz yapmak için.
- En makul ve bilimsel çözümü sunun.
- Özelleştirilmiş tasarım.
üretimde
- Müşteriler için ilerleme güncellemesi üretmek.
- Müşteriler için özel kurulum CAD ve tasarım şeması.
Servisten sonra
- 2 yıl ücretsiz bakım.
- Herhangi bir müşteri için herhangi bir teknik destek için 5 yıl çevrimiçi hizmet için haftada 7 gün, günde 24 saat.
- Fabrikadaki müşteriler için ücretsiz eğitim.
- Kurulumu desteklemek için mühendisi yerinize gidin.
Ürün Özellikleri
P8 Açık Mobil LED Billboard Römork Kamyon LED Ekran Kaldırma Döndürme Sistemi ile Çift Taraflı Ekran BOF Serisi (BOF-F.pdf/BOF-B.pdf) Mobil LED Ekranlar Şartname Piksel Aralığı (mm): 3 / 4.81 / 5 / 6.67 / 8 / 10 Parlaklık(nit): 5.000 - 7.500 nit Yenileme Hızı(Hz): 1920 / 2880 / 3840Hz Kilit nokta: ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Kiralık LED Ekran P3.91 – 500x1000mm Döküm Kabin, Hızlı Kilit, 7680Hz, Sahne ve Konser için
LED video paneli, Kiralama ve Sahne uygulaması için tasarlanmıştır ve isteğe bağlı olarak 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm ve 3,91 mm piksel aralıklarına sahiptir. Manyetik modül ve modüler güç ünitesi tasarımı, saha bakımı için çok kolaydır.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.