3840Hz P2.6 Sahne Kiralama LED Ekran kilise etkinlikleri için 50x50cm led video duvar
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 2.6 mm | Piksel yoğunluğu: | 147.156 piksel/m2 |
|---|---|---|---|
| Kabin Ölçüsü: | 500x1000mm | Dolap Malzemesi: | Alüminyum Döküm |
| Giriş Koruması (ön / arka): | IP65 / IP54 | MTBF: | ≥1000hrs |
| Piksel Hatası: | <0.0003 | ||
| Vurgulamak |
P2.6 Sahne Kiralama LED Ekran,3840Hz Sahne Kiralama LED Ekran,50x50cm led video duvar |
||
Ürün Açıklaması
Kilise etkinlikleri için 3840Hz yüksek yenileme hızı P2.6 kapalı 50x50cm led video duvar
P2.6 İç Mekan Kiralama Led Ekran Özellikleri
1, Ön erişim modülü kolay bakım hizmeti sağlar;
2, Alüminyum kabin tasarımı ile süper ince ve hafif.
3, İyi anti-UV ve anti-oksidasyon performansı.
4, Geniş görüş mesafesi, 140° yatay, 140° dikey.
5, Mükemmel düzlük ve modüller arasında ekleme boşluğu yok
6, Kolay bağlantı kilidi ile hızlı kurulum ve kaldırma
7. ABD'de yürütülen satış sonrası servis, parçaların Çin'e geri gönderilmesine gerek yoktur;
P2.6 İç Mekan Kiralama Led Gösterge Panelleri

P2.6 İç Mekan Kiralama Led Ekran Özellikleri
| BİR-II-2X | |
| Fiziksel Adım (mm) | 2,6 mm |
| Piksel Yapılandırması | SMD2121 |
| Piksel yoğunluğu | 147.456 piksel/m² |
| Modül Boyutları (G × Y) (mm) | 250x250 |
| Panel Ölçüleri (mm) | 500x500x80/500x1000x80 |
| Panel Başına Modül Sayısı (G × Y) | 2x2/2x4 |
| Modülün Fiziksel Çözünürlüğü (G x Y) | 96x96 |
| Panelin Fiziksel Çözünürlüğü (G x Y) | 192x192/192x384 |
| Panel Malzemesi | Alüminyum döküm |
| Tek Dolap Ağırlığı | 8/14 kg / panel |
| Gri Ölçek | 16 bit |
| Renkler | 281 trilyon |
| Kontrast Oranı | 4.000:1 |
| Ortalama Güç Tüketimi | 400 W / ㎡ |
| Maksimum Güç Tüketimi | 800 W / ㎡ |
| Çalışma Sıcaklığı/Nem | -10°-60℃/10%-60% |
| Depolama Sıcaklığı/Nem | -30°-60℃/10%-60% |
| Yenileme hızı | >1.920Hz |
| Parlaklık | ≥1200nit |
| Yatay Görüş Açısı | 160 ° |
| Dikey Görüş Açısı | 140° |
| Beklenen Ömür | 100.000 Saat |
Ürün Özellikleri
Kilise etkinlikleri için 3840Hz yüksek yenileme hızı P2.6 kapalı 50x50cm led video duvar P2.6 İç Mekan Kiralama Led Ekran Özellikleri1, Ön erişim modülü kolay bakım hizmeti sağlar;2, Alüminyum kabin tasarımı ile süper ince ve hafif.3, İyi anti-UV ve anti-oksidasyon performansı.4, Geniş görüş ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm İç mekan LED Posteri Dijital Tam Renk Yüksek Açıklık
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.