Ön Servis P4.81 Dış Mekan Kiralama 50x50cm Panelli LED Ekran
Ürün Detayları
| Kabin boyutu: | 500x500mm | sertifikalar: | CE RoHS & UL |
|---|---|---|---|
| Ömür: | 50.000 saat | Kontrol sistemi: | Novastar veya Linsn |
| Led çip: | Epistar, Cree, Nichia | Güç kaynağı: | Meanwell |
| Dolap malzemesi: | Alüminyum döküm | ||
| Vurgulamak |
P4.81 Dış Mekan Kiralama LED Ekranı,RoHS Dış Mekan Kiralama LED Ekranı,RoHS P4.81 Dış Mekan LED Ekranı |
||
Ürün Açıklaması
Ön Servis P4.81 Dış Mekan Kiralama 50x50cm Panelli LED Ekran
Frankfurt'ta 50x50cm panelli ön hizmet P4.81 dış mekan ekranı
P4.81 Dış Mekan Kiralama LED Ekran özellikleri:
1. Manyetik modül ancak IP65 oranı ile;


2. Köşe koruyucu, köşeli Led'leri korur;

3. Led modülünü sabitlemek için kulp;

P4.81 Dış Mekan Kiralama LED Ekran Özellikleri
<
| BOR-M-4 | |
| Fiziksel Adım (mm) | 4,81 mm |
| Piksel Yapılandırması | SMD 2525 / 2727 |
| Piksel yoğunluğu | 43.264 piksel/m² |
| Modül Boyutları (G × Y) (mm) | 250x250 |
| Panel Ölçüleri (mm) | 500x500x80/500x1000x80 |
| Panel Başına Modül Sayısı (G × Y) | 2*2/2*4 |
| Modülün Fiziksel Çözünürlüğü (G x Y) | 52 × 52 |
| Panelin Fiziksel Çözünürlüğü (G x Y) | 104 × 104 / 104 × 208 |
| Panel Malzemesi | Alüminyum döküm |
| Tek Dolap Ağırlığı | 9 / 15 kg/panel |
| Gri Ölçek | 16 bit |
| Renkler | 281 trilyon |
| Kontrast Oranı | 4.000:1 |
| Ortalama Güç Tüketimi | 320 W / ㎡ |
| Maksimum Güç Tüketimi | 780 W / ㎡ |
| Çalışma Sıcaklığı/Nem | -20°-60℃/10%-60% |
| Depolama Sıcaklığı/Nem | -30°-60℃/10%-60% |
| Yenileme hızı | >1.920Hz |
| Parlaklık | ≥6,000 nit |
| Yatay Görüş Açısı | 160 ° |
| Dikey Görüş Açısı | 140° |
| Beklenen Ömür | 100.000 Saat |
| Maksimum İstifleme | 10-20 adet |
| Maksimum Asılı | 10-20 adet |
| servis | Ön arka |
| IP Derecelendirmesi (Ön/Arka) | IP65/IP54 |
| Tarama Yöntemi | 1/13 Tarama |
Ürün Özellikleri
Ön Servis P4.81 Dış Mekan Kiralama 50x50cm Panelli LED Ekran Frankfurt'ta 50x50cm panelli ön hizmet P4.81 dış mekan ekranı P4.81 Dış Mekan Kiralama LED Ekran özellikleri: 1. Manyetik modül ancak IP65 oranı ile; 2. Köşe koruyucu, köşeli Led'leri korur; 3. Led modülünü sabitlemek için kulp; P4.81 Dış ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Kiralık LED Ekran P3.91 – 500x1000mm Döküm Kabin, Hızlı Kilit, 7680Hz, Sahne ve Konser için
LED video paneli, Kiralama ve Sahne uygulaması için tasarlanmıştır ve isteğe bağlı olarak 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm ve 3,91 mm piksel aralıklarına sahiptir. Manyetik modül ve modüler güç ünitesi tasarımı, saha bakımı için çok kolaydır.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.