Nationstar LED'li Hafif IP40 P3.91 Sahne Kiralama LED Ekranı
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | 3,91 mm | Piksel yoğunluğu: | 65.536 piksel/m2 |
|---|---|---|---|
| Kabin Ölçüsü: | 500x500mm | Dolap Malzemesi: | döküm alüminyum |
| Giriş Koruması (ön/arka): | IP40 | MTBF: | ≥1000 saat |
| Piksel Arızası: | <0.0003 | ||
| Vurgulamak |
P3.91 Sahne Kiralama LED Ekranı,IP40 Sahne Kiralama LED Ekranı,IP40 Dış Mekan LED Video Paneli |
||
Ürün Açıklaması
Nationstar LED'li Hafif IP40 P3.91 Sahne Kiralama LED Ekranı
Nationstar led'leri ile hafif P3.91 dış mekan led video paneli
P3.91 dış mekan led video paneli özellikleri:
1. Kiralık Döküm Alüminyum yapısı
2. Hafif
3. Sorunsuz Ekleme
4. Mükemmel termal yönetim
5. Hızlı kilit sistemi, kolay kurulum
6. Geniş görüş açısı
7. Çalışma durumu göstergesi
8. Sadece ağırlığa sahip yüksek performanslı alüminyum alaşımlı çerçeveli 8mm led kiralama ekranı
Nakliye maliyetinden tasarruf edebilen ve emek yoğunluğunu etkili bir şekilde azaltabilen 10kg.
9. Sol-sağ ve yukarı-aşağı kabinleri bağlamak için hızlı kenar kilidi kullanmak, bir kabini kurmak için sadece 10 saniyeye ihtiyaç duyar,
kurulum için çok hızlı ve kolay
10. Modülde uygulanan nanoteknoloji, koruma oranı IP65'e ulaşabilir.
11. Çıkarılabilir dübel tasarımı kullanılarak, onarım için tek bir kabinin tüm ekrandan çıkarılabilmesi.
P3.91 dış mekan led video paneli Özellikler
| BİR-II-3 | |
| Fiziksel Adım (mm) | 3,91 mm |
| Piksel Yapılandırması | SMD2121 |
| Piksel yoğunluğu | 65.536 piksel/m² |
| Modül Boyutları (G × Y) (mm) | 250x250 |
| Panel Ölçüleri (mm) | 500x500x80/500x1000x80 |
| Panel Başına Modül Sayısı (G × Y) | 2x2/2x4 |
| Modülün Fiziksel Çözünürlüğü (G x Y) | 64x64 |
| Panelin Fiziksel Çözünürlüğü (G x Y) | 128x128/128x256 |
| Panel Malzemesi | Alüminyum döküm |
| Tek Dolap Ağırlığı | 8/14 kg / panel |
| Gri Ölçek | 16 bit |
| Renkler | 281 trilyon |
| Kontrast Oranı | 4.000:1 |
| Ortalama Güç Tüketimi | 325 W / ㎡ |
| Maksimum Güç Tüketimi | 780 W / ㎡ |
| Çalışma Sıcaklığı/Nem | -10°-60℃/10%-60% |
| Depolama Sıcaklığı/Nem | -30°-60℃/10%-60% |
| Yenileme hızı | >1.920Hz |
| Parlaklık | ≥1200nit |
| Yatay Görüş Açısı | 160 ° |
| Dikey Görüş Açısı | 140° |
| Beklenen Ömür | 100.000 Saat |
P3.91 dış mekan led video paneli detayları:
1. Ön erişim modülü bakım hizmetini kolaylaştırır;

2. Detachabel güç kutusu tasarımı;

3. Köşe koruyucu, tüm köşelerdeki ledleri korur;

Ürün Özellikleri
Nationstar LED'li Hafif IP40 P3.91 Sahne Kiralama LED Ekranı Nationstar led'leri ile hafif P3.91 dış mekan led video paneli P3.91 dış mekan led video paneli özellikleri: 1. Kiralık Döküm Alüminyum yapısı 2. Hafif 3. Sorunsuz Ekleme 4. Mükemmel termal yönetim 5. Hızlı kilit sistemi, kolay kurulum 6. ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Kiralık LED Ekran P3.91 – 500x1000mm Döküm Kabin, Hızlı Kilit, 7680Hz, Sahne ve Konser için
LED video paneli, Kiralama ve Sahne uygulaması için tasarlanmıştır ve isteğe bağlı olarak 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm ve 3,91 mm piksel aralıklarına sahiptir. Manyetik modül ve modüler güç ünitesi tasarımı, saha bakımı için çok kolaydır.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.