Dış Mekan Kiralama için Yüksek Yenileme Hızı 6000Nits LED Reklam Paneli
Ürün Detayları
| Piksel aralığı: | P3.91/P4.81/P5.95/P6.25mm | Ledler: | kral ışığı |
|---|---|---|---|
| Panel Malzemesi: | Alüminyum Döküm | Denetleyici: | Nova |
| Parlaklık: | >60,00 nit | Renkler: | 281 trilyon |
| Vurgulamak |
6000Nits LED Reklam Paneli,P3.91mm LED Reklam Paneli,6000Nits Reklam LED Ekranı |
||
Ürün Açıklaması
Dış Mekan Kiralama için Yüksek Yenileme Hızı 6000Nits LED Reklam Paneli
P4.8 ABD'de Stok Kiralama Sahne Etkinlikleri için Dış Mekan Yüksek Yenileme Hızı LED Panelleri
Tam Renkli Yüksek Parlaklık Dış Mekan Kiralık Led EkranÖzellikleri
- İnce, hafif ve sessiz, taşıması kolay
- Derin siyah seviyeleri, kontrast oranı 4000:1,Resim daha net
- Çalışma sıcaklığı/ nem -20℃-60℃/10℃-60℃
Parametre
| fiziksel adım | 4.81mm |
| Piksel Yapılandırması | SMD2525 |
| Piksel yoğunluğu |
43.266 piksel/m² |
| Modülün Fiziksel Çözünürlüğü(G*Y)(mm) |
52*52/ 52*104
|
| Panelin Fiziksel Çözünürlüğü(G*Y)(mm) |
104*104/ 104*208
|
| Modül Ölçüleri(G*Y)(mm) |
250*250/250*500
|
| Panel Boyutları (mm) | 500*500*80/500*1000*80 |
| NUMARA.Panel Başına Modül Sayısı (G*Y) | 2*2 |
| Panel Malzemesi | Alüminyum Döküm |
| Renkler | 281 Trilyon |
| İşleme | 16 bit |
| Tek Dolap Ağırlığı | 9/15kg/panel |
| Ortalama Güç Tüketimi | 75/150W/panel |
| Yenileme hızı | >1.920Hz |
| Parlaklık | >60,00 nit |
| Görüş açısı | Y:160°/ En:140° |
| Beklenen Ömür | 100.000 Saat |
| servis | Ön arka |
| IP Derecelendirmesi (Ön/Arka) | IP 40/IP21 |
| Maksimum İstifleme | 20/10 |
| Maksimum Asılı | 20/10 |
Ürün Detayları

Ultra hafif kabin ve harika bir ısı dağılımına sahiptir.

UI LCD izleme ekranı durumu gösterir.
Çift sinyal yedekleme bağlantı noktası.
Durum

Şirket
LED Vision Technology Limited , 2005 yılında, teknolojik olarak gelişmiş LED ekranların dünya standartlarında bir üreticisi olan Shenzhen'de başladı ve yurtiçi ve yurtdışı pazarlar arasında üst düzey profesyonel müşterilere odaklandı.BAKOVISION, standart LED ekranların yanı sıra OEM, ODM, yaratıcı LED modellerinin terzi çalışmalarını sağlayabilecek kapasitededir.
BAKO VISION ana pazarları Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Asya arasındadır, tüm ürünlerimiz RoHS,CCC,CE,FCC,ETL,UL tarafından sertifikalandırılmıştır.Kaliteden ödün vermeden, yetkinlikle sağlam bir şekilde kazanan, geçtiğimiz yıllardaki gelişme, BAKO VISION sürekli büyüme ve marka konumlandırma, 120'den fazla ülkede çeşitli kanal müşterileri ile uzun vadeli ortaklığa dayanmaktadır.
Satış Sonrası Hizmet
ön üretim
- Müşterilerin tam gereksinimlerini alın.
- Kapsamlı bir analiz yapmak için.
- En makul ve bilimsel çözümü sunun.
- Özelleştirilmiş tasarım.
üretimde
- Müşteriler için ilerleme güncellemesi üretmek
- Müşteriler için özel Kurulum CAD ve Tasarım Şeması.
Servisten sonra
- 2 yıl ücretsiz bakım
- Herhangi bir müşteri için herhangi bir teknik destek için 5 yıl çevrimiçi hizmet için haftada 7 gün, günde 24 saat
- Fabrikadaki müşteriler için ücretsiz eğitim
- Yerel İş Ortağı Kurulum Hizmeti
Ürün Özellikleri
Dış Mekan Kiralama için Yüksek Yenileme Hızı 6000Nits LED Reklam Paneli P4.8 ABD'de Stok Kiralama Sahne Etkinlikleri için Dış Mekan Yüksek Yenileme Hızı LED Panelleri Tam Renkli Yüksek Parlaklık Dış Mekan Kiralık Led EkranÖzellikleri İnce, hafif ve sessiz, taşıması kolay Derin siyah seviyeleri, ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Kiralık LED Ekran P3.91 – 500x1000mm Döküm Kabin, Hızlı Kilit, 7680Hz, Sahne ve Konser için
LED video paneli, Kiralama ve Sahne uygulaması için tasarlanmıştır ve isteğe bağlı olarak 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm ve 3,91 mm piksel aralıklarına sahiptir. Manyetik modül ve modüler güç ünitesi tasarımı, saha bakımı için çok kolaydır.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.