P4.81mm SMD2121 Kapalı Kiralık LED Ekran 500*1000mm Kabinet
Ürün Detayları
| modeli: | BOR-4.8 | Piksel aralığı: | 4.81mm |
|---|---|---|---|
| Piksel yoğunluğu: | 43264 piksel/m² | LED Tipi: | SMD2121 |
| LED Yapılandırması: | 1R1G1B | Gri Ölçek: | 16 bit |
| Vurgulamak |
SMD2121 Kapalı Kiralık LED Ekran,P4.81mm Kapalı Kiralık LED Ekran,SMD2121 LED Panel Kiralama |
||
Ürün Açıklaması
P4.81mm SMD2121 Kapalı Kiralık LED Ekran 500*1000mm Kabinet
P4.81 500*1000mm Kabin Kiralama LED Ekran Paneli Los Angeles'ta 16bit Gri Ölçekli Envanter
Açıklama:
P4.81 dış mekan kiralama LED ekran paneli, üst düzey video duvar çözümü için mükemmel şekilde uygundur.Manyetik modüllerine hem arka hem de ön taraftan bakım için kolayca erişilebilir.
Özellik:
1. Yüksek ve ayarlanabilir parlaklık, farklı ortamlarda Müşterinin değişen gereksinimlerinin taleplerini karşılayabilir.
2. Mükemmel düzlük ve ışık yaymanın güzel tekdüzeliği nedeniyle mozaik yok.
3. Piksel uzun, kalite zarif ve gerçekçi, renk saf ve kalın.
4. Düzlük iyidir ve resim tekdüze ve göze hoş gelir.
5. Yüksek gri tonlamalı ve yüksek yenileme, stüdyo video efekti gerçekçi.
6. Güvenlik performans yapısı, gelişmiş tasarımın deforme edilmesi kolay değildir.
7. Geniş açılı görüntüleme teknolojisi, geniş açıyı karşılamak için tarafsız rengi görüntülemek için.
8. Önden ve arkadan tasarlanabilir ve bakımı yapılabilir, kolay ve hızlı ve bakımı kolaydır.
9. Su geçirmez her koşula ve her hava koşuluna uygun olabilir.
Teknik parametre:
| BOR-II-4 | |
| fiziksel adım | 4.81mm |
| Piksel Yapılandırması | SMD2525/2727 |
| Piksel yoğunluğu | 43.264 piksel/m² |
| Modül Ölçüleri(G x Y) (mm) | 250 x 250 |
| Panel Ölçüleri (mm) | 500 x 500 x 80 / 500 x 1000 x 80 |
| NUMARA.Panel Başına Modül Sayısı (G x Y) | 2x2 / 2x4 |
| Modülün Fiziksel Çözünürlüğü (G x Y) | 52 x 52 |
| Panelin Fiziksel Çözünürlüğü (G x Y) | 104x104 / 104x208 |
| Panel Malzemesi | Alüminyum Döküm |
| Tek Dolap Ağırlığı | 9 / 15 kg/panel |
| İşleme | 16 bit |
| Renkler | 281 trilyon |
| Kontrast Oranı | 4.000 : 1 |
| Ortalama Güç Tüketimi | 325 W / Metrekare |
| Maksimum Güç Tüketimi | 780 W / Metrekare |
| Çalışma Sıcaklığı/Nem | -20℃ - 60℃ / 10℃ - 60℃ |
| Depolama Sıcaklığı/Nem | -30℃ - 60℃ / 10℃ - 60℃ |
| Yenileme hızı | >1,920 Hz |
| Parlaklık | ≥4,000 nit |
| Yatay Görüş Açısı | 160 ° |
| Dikey Görüş Açısı | 140° |
| Beklenen Ömür | 100.000 Saat |
| Maksimum İstifleme | 20/10 |
| Maksimum Asılı | 20/10 |
| servis | Ön arka |
| IP Derecelendirmesi (Ön/Arka) | IP65 / IP54 |
| Tarama Yöntemi | 1/13 Tarama |
Hizmet:
1. Sorgunuzu 24 çalışma saatinde yanıtlayın.
2. Özel tasarım mevcuttur, OEM ve ODM memnuniyetle karşılanmaktadır.
3. İyi eğitimli ve profesyonel mühendislerimiz ve personelimiz tarafından müşterimize özel ve benzersiz bir çözüm sağlanabilir.
4. Varsa şirketimizde ziyaretinizi sıcak bir şekilde karşılayın.
5. Rehberlik hizmeti: Müşterilerin kurulum ve kullanım hakkında soruları varsa, çevrimiçi olarak rehberlik edebiliriz.
SSS:
S1.Led Ekran için örnek bir sipariş alabilir miyim?
C: Evet, kaliteyi test etmek ve kontrol etmek için numune siparişini memnuniyetle karşılıyoruz.Karışık numuneler kabul edilebilir.
S2.Kurşun zamanı ne olacak?
C: Numunenin 3-5 güne ihtiyacı var, seri üretim süresi, sipariş miktarından fazla olması için 10-15 güne ihtiyaç duyuyor.
S3.Led ışık siparişi için herhangi bir limit sınırınız var mı?
C: Düşük MOQ, numune kontrolü için 1 adet mevcuttur.
S4.Led Dispaly için nasıl sipariş verilir?
C: Öncelikle, gereksinimlerinizi veya uygulamanızı bize bildirin.
İkincisi, gereksinimlerinize veya önerilerimize göre teklif veriyoruz.
Üçüncüsü, müşteri numuneleri onaylar ve resmi sipariş için depozito yatırır.
Dördüncüsü, üretimi düzenliyoruz.


Ürün Özellikleri
P4.81mm SMD2121 Kapalı Kiralık LED Ekran 500*1000mm Kabinet P4.81 500*1000mm Kabin Kiralama LED Ekran Paneli Los Angeles'ta 16bit Gri Ölçekli Envanter Açıklama: P4.81 dış mekan kiralama LED ekran paneli, üst düzey video duvar çözümü için mükemmel şekilde uygundur.Manyetik modüllerine hem arka hem de ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Kiralık LED Ekran P3.91 – 500x1000mm Döküm Kabin, Hızlı Kilit, 7680Hz, Sahne ve Konser için
LED video paneli, Kiralama ve Sahne uygulaması için tasarlanmıştır ve isteğe bağlı olarak 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm ve 3,91 mm piksel aralıklarına sahiptir. Manyetik modül ve modüler güç ünitesi tasarımı, saha bakımı için çok kolaydır.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.