Yüksek Çözünürlüklü P3.9mm Hafif LED Ekran Kiralama Kartı
Ürün Detayları
| Piksel Aralığı: | 3,91 mm | Piksel Yoğunluğu: | 65.536 piksel/㎡ |
|---|---|---|---|
| Dolap Boyutu: | 500x500mm / 500x1000mm | Garanti: | 2 yıl |
| Kabin Ağırlığı: | 8 / 14 kg/dolap | Yenileme hızı: | >1.920Hz |
| Vurgulamak |
P3.9mm Hafif LED Ekran,1920Hz LED Ekran Kiralama,P3.9mm Yüksek Çözünürlüklü LED Ekran |
||
Ürün Açıklaması
Yüksek Çözünürlüklü P3.9mm Hafif LED Ekran Kiralama Kartı
P3.9mm Kapalı Led Ekran Kartı Tam Renkli Hafif 2 Yıl Garanti Yüksek Çözünürlük
İç Mekan Kiralama Led Ekran Hızlı Ayrıntılar:
1, Piksel Aralığı: 3.91mm.
2, SMD LED'ler, Geniş görüş açısı: 160°/ 140°
3, RGB tam renkli: 281 trilyon.
4, Dijital süreç: 16 bit.
5, Önerilen minimum izleme mesafesi: 4m.
6, Kabin boyutu: 500x500mm ve 500x1000mm.
Kiralık Led Ekran Özellikleri:
Kablosuz Veri ve Güç Bağlantısı
Eşsiz tasarım, hızlı ve temiz görünüm, kablosuz ancak kararlı veri ve güç bağlantısı yöntemi
Ayarlanabilir Açı Kilidi, Esnek Sahne Tasarımı
Yay şeklinde bağlantı mevcuttur, açı ayar aparatlı, içbükey ve dışbükey 10 derece farklı kademe için istediğiniz gibi ayarlanabilir.
Hafif Dolap Tasarımı, Tek Kişilik Çalışma
Ağırlık sadece 8 kg, kullanımı kolay.Döküm alüminyum kabin, boşluksuz mükemmel ekleme.Hızlı kilitleme, montajı ve demontajı son derece kolaylaştırır.Yüksek kaliteli fişler güvenilirlik sağlar.
Ön Bakım Manyetik Modülü
Snap-in hızlı demontaj tasarımı, bakımı ve kurulumu daha verimli ve kullanışlıdır.
Mutlak 4K HD Görüntü Görsel Efektler
Yüksek kontrastlı 3000:1 ve HD 4K mükemmel görüntü kalitesi, size mutlak görsel zevk verir.
kolayca dikkat çeker, reklamın değerini büyük ölçüde artırır.
Kapalı Kiralık Led Ekran Özellikleri:
| fiziksel adım | 3,91 mm |
| Piksel Yapılandırması | SMD2121 |
| Piksel yoğunluğu | 65.536 piksel/Metre Kare |
| Modül Ölçüleri(G x Y) (mm) | 250 x 250 |
| Panel Ölçüleri (mm) | 500 x 500 x 80 / 500 x 1000 x 80 |
| Panelin Fiziksel Çözünürlüğü (G x Y) | 128 x 128 / 128 x 256 |
| Panel Malzemesi | Alüminyum Döküm |
| Tek Dolap Ağırlığı | 8 / 14 kg/panel |
| İşleme | 16 bit |
| Renkler | 281 trilyon |
| Kontrast Oranı | 5.000: 1 |
| Ortalama Güç Tüketimi | 64 /128 W /panel |
| Maksimum Güç Tüketimi | 192 /384 W /panel |
| Çalışma Sıcaklığı/Nem | -10ºC - 60ºC / 10ºC - 60ºC |
| Depolama Sıcaklığı/Nem | -30ºC - 60ºC / 10ºC - 60ºC |
| Yenileme hızı | >1.920Hz |
| Parlaklık | ≥1200nit |
| Beklenen Ömür | 100.000 Saat |
| servis | Ön arka |
| IP Derecelendirmesi (Ön/Arka) | IP 40 / IP 21 |
Kapalı Kiralık Led Ekran Kasası:





SSS
S1.Ticaret şirketi veya üretici misiniz?
C: 2005 yılından beri Shenzhen'de bulunan profesyonel bir led ekran üreticisiyiz.
S2.Ödeme koşullarınız nedir?
A: T/T mevduat olarak %30 ve teslimattan önce %70.Bakiyeyi ödemeden önce size ürünlerin ve paketlerin fotoğraflarını göstereceğiz.
S3.Örnekler sağlıyor musunuz?ücretsiz mi ekstra mı
C: Stokta hazır parçalar varsa numune tedarik edebiliriz, ancak müşterilerin numune ücretini ve kargo ücretini ödemesi gerekir.
S4.Teslimat süreniz nasıl?
C: Genellikle, numunenin 20-25 güne ihtiyacı vardır, seri üretim süresi, sipariş miktarı için 25-30 güne ihtiyaç duyar.
S5.Malları nasıl gönderiyorsunuz ve gelmesi ne kadar sürüyor?
C: Genellikle Deniz yoluyla gönderiyoruz, yaklaşık 30 gün gerekiyor, ayrıca DHL, UPS, FedEx veya TNT'yi de destekliyoruz.Genellikle gelmesi 3-5 gün sürer.
S6.Ürünler için garanti veriyor musunuz?
C: Evet, ürünlerimize 2 yıl ücretsiz garanti veriyoruz.
S7: İşimizi uzun vadeli ve iyi bir ilişki nasıl yapıyorsunuz?
C:1.Müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak için kaliteli ve rekabetçi fiyat tutuyoruz;
2. Her müşteriye arkadaşımız olarak saygı duyuyoruz ve nereden geldikleri önemli değil, içtenlikle iş yapıyoruz ve onlarla arkadaş oluyoruz.
Ürün Özellikleri
4K HD, 1.920 Hz yenileme hızı ve 2 yıl garantiye sahip P3,9 mm iç mekan kiralık LED ekran. Hafif (8 kg) döküm alüminyum dolaplar tek kişinin çalışmasına olanak sağlar. Kablosuz bağlantılar, ayarlanabilir açılar ve ön manyetik bakım özelliklerine sahiptir.
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Kiralık LED Ekran P3.91 – 500x1000mm Döküm Kabin, Hızlı Kilit, 7680Hz, Sahne ve Konser için
LED video paneli, Kiralama ve Sahne uygulaması için tasarlanmıştır ve isteğe bağlı olarak 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm ve 3,91 mm piksel aralıklarına sahiptir. Manyetik modül ve modüler güç ünitesi tasarımı, saha bakımı için çok kolaydır.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.