Reklam İçin Yüksek Çözünürlüklü Kapalı P2.5 Sabit HD LED Ekran
Ürün Detayları
| piksel: | 2.5mm | Garanti: | 2 yıl |
|---|---|---|---|
| Parlaklık: | 900-1.200 nit | Ömür: | 100000 saat |
| Dolap boyutu: | 480 x 480 mm / 640 x 480 mm | Kabin ağırlığı: | 7 / 13 kg/dolap |
| Yenileme hızı: | >3,840Hz | ||
| Vurgulamak |
3840Hz HD LED Ekran,1200nits HD LED Ekran,2.5mm İç Mekan Sabit LED Ekran |
||
Ürün Açıklaması
Reklam İçin Yüksek Çözünürlüklü Kapalı P2.5 Sabit HD LED Ekran
Reklam ve Müze/Kütüphane için Yüksek Çözünürlüklü P2.5 Kapalı Sabit LED Ekran
Led Ekran Hızlı Ayrıntılar:
1, Piksel Aralığı: 2.5mm
2, Tam renkler: 281 trilyon.
3, SMD, Geniş görüş açısı: 160°/ 140°.
4, Standart dolap boyutu: 480 x 480mm / 640 x 480mm
5, Önerilen minimum izleme mesafesi: 3m.
6, Garanti: 2 yıl.
Özellikleri:
1. Sorunsuz Ekleme
Kabin toleransı 0,05 mm içinde kontrol edilir, kusursuz ekleme için mükemmeldir ve kabin hafiftir ve kurulumu kolaydır.
2. Hızlı Montaj ve Sökme
Hızlı kilit sistemi, ekran kurulumu için alet gerekmez.
3. Kolay Bakım
Ön bakım - modüller ön taraftan çıkarılabilir ve vidasız sabitlenebilir.
4. Kolay Zemin Kurulumu
Ekranı zemine kolayca kurmanıza yardımcı olan özel yapısal tasarım.
5. Yüksek Yenileme
Yüksek yenileme hızı, LED ekranın canlı TV şovlarına ve kameralara mükemmel şekilde maruz kalmasını sağlar.
6. Kullanışlı ve Güçlü Kilitler
Kilitleme işlemi, kurulumu ve sökmeyi sabitlemek için yeterince kolaydır.Dikey asma için 10 metre yük taşıyabilir ve dikişsiz ekleme sağlar.
Kiralık Ekran Özellikleri:
| UHD-2.2 | |
| fiziksel adım | 2.5MM |
| Piksel Yapılandırması | SMD1921 |
| Piksel yoğunluğu | 160.000 piksel/m² |
| Modül Ölçüleri(G x Y) (mm) | 240 x 240 mm |
| Panel Ölçüleri (mm) | 480 x 480 mm / 640 x 480 mm |
| NUMARA.Panel Başına Modül Sayısı (G x Y) | 2x2 / 3x2 |
| Modülün Fiziksel Çözünürlüğü (G x Y) | 96x96 |
| Panelin Fiziksel Çözünürlüğü (G x Y) | 192 x 192 / 288 x 192 |
| Panel Malzemesi | Döküm |
| Tek Dolap Ağırlığı | 6 kg/panel |
| İşleme | 16 bit |
| Renkler | 281 trilyon |
| Kontrast Oranı | 4.000 : 1 |
| Ortalama Güç Tüketimi | ≤300 W/㎡ |
| Maksimum Güç Tüketimi | ≤600 W/㎡ |
| Parlaklık | 600-800 nit |
| Yenileme hızı | ≥3.840 Hz |
| Yatay Görüş Açısı | 160 ° |
| Dikey Görüş Açısı | 140° |
| Beklenen Ömür | ≥100.000 Saat |
| Çalışma Sıcaklığı/Nem | -20℃ - 50℃ / 10℃ - 90℃ |
| Depolama Sıcaklığı/Nem | -40℃ - 60℃ / 10℃ - 85℃ |
| IP Derecelendirmesi (Ön/Arka) | IP 40 / IP 21 |
| Tarama Yöntemi | 1/24 Tarama |
| sertifika | CCC, CE, ETL, TÜV |
LED Ekran Kılıf

paket
Ahşap kutu/uçuş çantası ile köpük levha ve dolap ile karton kullanıyoruz.
Müşterinin ihtiyaçlarına göre en pratik paketi seçeceğiz.
1) Köpük plakalı karton / EPE
2) logo olmadan nötr ambalaj
3) Deniz sevkıyatı için titremeyen tahta sandık paketi.
4) Uygun ulaşım ile uçuş çantası paketi.
5) Özelleştirilmiş paket tasarlanabilir ve yapılabilir.
SSS
S1.Ticaret şirketi veya üretici misiniz?
C: 2005 yılından beri Shenzhen'de bulunan profesyonel bir led ekran üreticisiyiz.
S2.Ödeme koşullarınız nedir?
A: T/T mevduat olarak %30 ve teslimattan önce %70.Bakiyeyi ödemeden önce size ürünlerin ve paketlerin fotoğraflarını göstereceğiz.
S3.Örnekler sağlıyor musunuz?ücretsiz mi ekstra mı
C: Stokta hazır parçalar varsa numune tedarik edebiliriz, ancak müşterilerin numune ücretini ve kargo ücretini ödemesi gerekir.
S4.Teslimat süreniz nasıl?
C: Genellikle, numunenin 20-25 güne ihtiyacı vardır, seri üretim süresi, sipariş miktarı için 25-30 güne ihtiyaç duyar.
S5.Malları nasıl gönderiyorsunuz ve gelmesi ne kadar sürüyor?
C: Genellikle Deniz yoluyla gönderiyoruz, yaklaşık 30 güne ihtiyacı var.DHL, UPS, FedEx veya TNT'yi de kullanabilirsiniz.Genellikle gelmesi 3-5 gün sürer.
S6.Ürünler için garanti veriyor musunuz?
C: Evet, ürünlerimize 2 yıl ücretsiz garanti veriyoruz.
S7: İşimizi uzun vadeli ve iyi bir ilişki nasıl yapıyorsunuz?
C:1.Müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak için kaliteli ve rekabetçi fiyat tutuyoruz;
2. Her müşteriye arkadaşımız olarak saygı duyuyoruz ve nereden geldikleri önemli değil, içtenlikle iş yapıyoruz ve onlarla arkadaş oluyoruz.
Ürün Özellikleri
Reklam İçin Yüksek Çözünürlüklü Kapalı P2.5 Sabit HD LED Ekran Reklam ve Müze/Kütüphane için Yüksek Çözünürlüklü P2.5 Kapalı Sabit LED Ekran Led Ekran Hızlı Ayrıntılar: 1, Piksel Aralığı: 2.5mm 2, Tam renkler: 281 trilyon. 3, SMD, Geniş görüş açısı: 160°/ 140°. 4, Standart dolap boyutu: 480 x 480mm ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Kiralık LED Ekran P3.91 – 500x1000mm Döküm Kabin, Hızlı Kilit, 7680Hz, Sahne ve Konser için
LED video paneli, Kiralama ve Sahne uygulaması için tasarlanmıştır ve isteğe bağlı olarak 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm ve 3,91 mm piksel aralıklarına sahiptir. Manyetik modül ve modüler güç ünitesi tasarımı, saha bakımı için çok kolaydır.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.