Sabit Kurulum için Tam Renkli 1R1G1B P3 1920Hz Kapalı LED Video Duvarı
Ürün Detayları
| Ekran boyutu: | özelleştirilmiş | Tüp çip rengi: | Tüm renkler |
|---|---|---|---|
| kullanım: | Kapalı | piksel: | 3 mm |
| Ekran işlevi: | Video, metin, mesaj, resim, resim | Parlaklık: | 1200cd/m² |
| Garanti: | 2 yıl | Modül boyutu: | 192x192mm |
| Ömür: | 100000 saat | Başvuru: | İç Mekan Reklamcılığı |
| Renk: | 1R1G1B,Tam renkli | Piksel yoğunluğu: | 111.111 piksel/m2 |
| Yenileme hızı: | ≥1920Hz | ||
| Vurgulamak |
1920Hz İç Mekan LED Video Duvarı,1920Hz P3 LED Ekran,1R1G1B İç Mekan LED Video Duvarı |
||
Ürün Açıklaması
Sabit Kurulum için Tam Renkli 1R1G1B P3 1920Hz Kapalı LED Video Duvar
Temel bilgi.
Sabit Led Video Duvar Hızlı Ayrıntılar:
1, Piksel Aralığı: 3mm.
2, Tam renkler: 281 trilyon.
3, SMD, Geniş görüş açısı: 160°/ 140°.
4, Standart dolap boyutu: Özelleştirilmiş, ağırlık: 40kg/m2.
5, Önerilen minimum izleme mesafesi: 5m.
6, Garanti: 2 yıl.
Sabit Led Video Duvar Açıklaması :
Bako Vision iç mekan LED Duvar, kalıcı kurulum iç mekan elektronik led ekran, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm'den çeşitli piksel içerir. Konser salonunda veya mağazada reklam panosu veya Led Duvar vb. olarak kullanabilirsiniz.
Sabit Led Video Duvar Özellikleri:
1, 900nit'ten 1.200nit'e kadar yüksek parlaklık, iç mekanda her yönden görülebilir.
2, SMD LED'ler yatay olarak 160 ° ve dikey olarak 140 ° 'ye kadar geniş görüş açısı sağlar.
Görüntüde bozulma yok, bu aralıktaki herhangi bir açıda renk atması yok.
3, Kabin tasarımı hafif, kolay taşıma ve montaj işi için yan tutamak.
4, Meanwell marka güç kaynağı, enerji tasarrufu ve yüksek verimlilik.
5, Dijital süreç: 16 bit, Yüksek kontrast oranı 4000:1, canlı renkler.
6, Ön servisi veya arka servisi seçebilirsiniz, bakımı kolaydır
7, Özelleştirilmiş dolap boyutu farklı duruma uygun
Sabit Led Video Duvar Özellikleri:
| fiziksel adım | 3 mm |
| Piksel Yapılandırması | SMD2121 |
| Piksel yoğunluğu | 111,111 piksel/m² |
| Modül Ölçüleri(G x Y) (mm) | 192x192 |
| Panel Ölçüleri (mm) | 960 x 960 |
| NUMARA.Panel Başına Modül Sayısı (G x Y) | 5x5 |
| Modülün Fiziksel Çözünürlüğü (G x Y) | 64 x 64 |
| Panelin Fiziksel Çözünürlüğü (G x Y) | 256 x 192 |
| Panel Malzemesi | Çelik / Alüminyum |
| Tarama Yöntemi | 1/32 Tarama |
| Gri Ölçek | 16 bit |
| Renkler | 281 trilyon |
| Kontrast Oranı | 4.000 : 1 |
| Ortalama Güç Tüketimi | 120 W / Metrekare |
| Maksimum Güç Tüketimi | 400 W / Metrekare |
| Çalışma Sıcaklığı/Nem | -10ºC - 60ºC / %10 - %60 |
| Depolama Sıcaklığı/Nem | -30ºC - 60ºC / %10 - %60 |
| Yenileme hızı | >1,920Hz |
| Parlaklık | 900-1.200nit |
| Yatay Görüş Açısı | 160 ° |
| Dikey Görüş Açısı | 140° |
| Beklenen Ömür | 100.000 Saat |
| servis | Ön arka |
| IP Derecelendirmesi (Ön/Arka) | IP 21 |
Sabit Led Video Duvar Kılıfı:
Servisimiz
Garanti
1. Tüm ekranlarımızı, modüllerimizi, yedek parçalarımızı İKİ yıl garanti ediyoruz.
2. Fabrikadaki LED ekranların işletme ve bakım eğitimini içeren teknoloji eğitimini ücretsiz veriyoruz.
3. Garantiden sonra, size en düşük fiyatımızdan değiştirilecek parçaları da sunabiliriz.
4. Satış sonrası, ürünümüzle ilgili herhangi bir sorununuz varsa, bize e-posta ile bilgi verebilirsiniz, size hemen cevap vereceğiz
Anladığımızda ve sorunu çözmek için size iyi bir çözüm sunduğumuzda.
5. Ayrıca, uzaktan kumanda ile iyileşene kadar sorunları sizin için çözebiliriz!
Teslimat süresi
1. Teslim süresi, Depozitoyu aldıktan sonra 25 gün içinde üretimi tamamlayın.
2. Teslimattan önce, ekranı test edeceğiz ve 72 saat boyunca yanık tutacağız ve teslimat için uygun olduğunu onaylamak için ekranın tüm parçalarını kontrol edeceğiz.
Kurulum
1. Müşteri isterse, fabrikada müşteri için eğitim ve teknik desteğe yardımcı olabiliriz.
2. Kurulumu size yönlendirmek için mühendisimizi gönderebiliriz.Ancak ilgili maliyet, saygın şirketiniz tarafından ödenmelidir.
3. Teknisyenlerimiz, ihtiyacınız varsa, elbette, LED Ekranın doğru ve hızlı bir şekilde nasıl kurulacağını göstermek için CAD Çizimi sunacaktır.
Ürün Özellikleri
Sabit Kurulum için Tam Renkli 1R1G1B P3 1920Hz Kapalı LED Video Duvar Temel bilgi. Model numarası. BIF Ekran tipi LED Video Ekranı Başvuru Sahne Performansı, Reklam, Alışveriş Rehberi IP derecelendirme IP21 sertifika CE, RoHS, UL, CCC, ETL Marka Bako Vizyon Taşıma Paketi Kontrplak Kılıf Şartname ...
Tam Renkli P4.81 Açık Kiralık LED Ekran Yüksek Yenileme Hızı Geniş Görüş Açısı
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Konferans Salonları / Konferans Odaları için P3.91 Kapalı Kiralama LED Ekran Temizle
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
640mmx640mm Alüminyum Dolaplı Hafif Dış Sahne Kiralama LED Ekranı
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Kiralık LED Ekran P3.91 – 500x1000mm Döküm Kabin, Hızlı Kilit, 7680Hz, Sahne ve Konser için
LED video paneli, Kiralama ve Sahne uygulaması için tasarlanmıştır ve isteğe bağlı olarak 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm ve 3,91 mm piksel aralıklarına sahiptir. Manyetik modül ve modüler güç ünitesi tasarımı, saha bakımı için çok kolaydır.
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.